Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(bliuskė @ 2009 01 28, 01:15)
A la Tinginys smile.gif

user posted image

200g šokolado
150g sausainių
100g sviesto
50g cukraus pudros
10 saldainių marshmellows
šiek tiek likeriuko ar kito alkoholio

Sviestą išlydyti su šokoladu karšto vandens vonelėje. Tuo metu susigrūdam sausainius ir supjaustom marshmellows (siaubas kokie jie lipnūs!!!). Į išlydytą šokoladą su sviestu pilam alkoholį, dedam cukraus pudrą ir išmaišom gerai. Dedam sausainius, maišom, dedam marshmellows, gerai išmaišom, dedam į maišiuką (ar kur kitur norit), formuojam kokią nors formą ir dedam į šaldytuvą. Sustingsta per pora valandų ir skanaus smile.gif

butinai isbandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Srove nu nuostabu wub.gif

jurguliux labai skaniai atrodo tavo pyragas.o slapias del to jog varske,ja reikia palaikyti pora val saldytuve tada viskas sukieteja..

Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 01 29, 09:37)
jurguliux labai skaniai atrodo tavo pyragas.o slapias del to jog varske,ja reikia palaikyti pora val saldytuve tada viskas sukieteja..

na visa nakti jis vesiai stovėjo, ryte pjausciau (nesiau i darba) tai vistiek dar toks šlapias, gal sakau dėti i varškę tik trynius g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 01 29, 10:39)
na visa nakti jis vesiai stovėjo, ryte pjausciau (nesiau i darba) tai vistiek dar toks šlapias, gal sakau dėti i varškę tik trynius  g.gif


gaila, kad as dirbu ne su jurguliux'u mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zydraite @ 2009 01 29, 09:53)
gaila, kad as dirbu ne su jurguliux'u  mirksiukas.gif

blush-anim-cl.gif

na stengiuosi kai ka kepu vis atnešt kolegoms ax.gif bet žiūriu jau prie to jie iprato g.gif kai nebeatnesu, tai jau klausineja "kodel" doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
ogo blink.gif O jie tave vaisina?.. kuom tai.. ? mirksiukas.gif
linkejimai kolegoms...
Atsakyti
Dirbkite kas nors su manim, arba dar geriau duokite man vyrą ir sūnų mėgstančius naminius kepinius, varškę ir grietinę..
Nes aš susirgau liga kepti, o valgytojų mažai, aš irgi velku į darbą pyragus tai prisiklausau pagyrų, užtat ir nešu:)
O mano bernai blogiečiai:)
PVZ malkos po sniegu tortas buvo schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , nes sniegas grietinėsad.gif
NApaleonas su plikytu kremu dar eina (bet kiekiai labai mažyčiai), o visa kita......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 29 sausio 2009 - 10:31
QUOTE(Zydraite @ 2009 01 29, 10:27)
ogo blink.gif  O jie tave vaisina?.. kuom tai.. ?  mirksiukas.gif
linkejimai kolegoms...

tai vat kad nea, užtat buvau papykusi ir nebenešiau nieko schmoll.gif biggrin.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 01 29, 10:30)
Dirbkite kas nors su manim, arba dar geriau duokite man vyrą ir sūnų mėgstančius naminius kepinius, varškę ir grietinę..
Nes aš susirgau liga kepti, o  valgytojų mažai, aš irgi velku į darbą pyragus tai prisiklausau pagyrų, užtat ir nešu:)
O mano bernai blogiečiai:)
PVZ malkos po sniegu tortas buvo  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif , nes sniegas grietinėsad.gif
NApaleonas su plikytu kremu dar eina (bet kiekiai labai mažyčiai), o visa kita......

MB visa tai megsta thumbup.gif biggrin.gif bet jo neduosiu schmoll.gif biggrin.gif

na svarbu,kad darbe kolegos valgo, neišpeikia biggrin.gif
bet tikrai blogai kai nėra kas juos valgo doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 29, 11:30)
Dirbkite kas nors su manim, arba dar geriau duokite man vyrą ir sūnų mėgstančius naminius kepinius, varškę ir grietinę..
Nes aš susirgau liga kepti, o  valgytojų mažai, aš irgi velku į darbą pyragus tai prisiklausau pagyrų, užtat ir nešu:)
O mano bernai blogiečiai:)
PVZ malkos po sniegu tortas buvo  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif , nes sniegas grietinėsad.gif
NApaleonas su plikytu kremu dar eina (bet kiekiai labai mažyčiai), o visa kita......


kaip tik kitoj temoj pasiskelbiau, kad ieskau kepejeles Vilniuje, kad man vasario pabaigai prikeptu su meile skanestu dukros gimtadieniui. Uz atlygi, zinoma. Ka manai?
Atsakyti
QUOTE(Zydraite @ 2009 01 29, 11:35)
kaip tik kitoj temoj pasiskelbiau, kad ieskau kepejeles Vilniuje, kad man vasario pabaigai prikeptu su meile skanestu dukros gimtadieniui. Uz atlygi, zinoma. Ka manai?

TAi kad as tik mokine, nedrisciau nieko kepti svarbiai progai... mano darbeliai yra labai tokie nesgrabni ir tikrai ne tokie kuriuos galima rekomenduoti Užsakymams:)
Neisgyvenk tikrai cia yra auksarankiu su patirtimi, manau kad tikrai dar gausi organizuoti konkursa:)
Pamatytumet mano malkas po sniegu "KAIMO GROZIS":)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 29, 10:49)
Pamatytumet mano malkas po sniegu "KAIMO GROZIS":)
user posted image

tai čia "malkos po sniegu" ar "kaimo grožis" biggrin.gif
bet atrodo apetitnai! thumbup.gif
Atsakyti
nu tai kad man labai patinka mirksiukas.gif mat as grozio nelabai ieskau ... ieskau naminio, su meile kepto... Grozi galiu maximoj nupirkt, bet bijau.gif jau nebenoriu schmoll.gif
Atsakyti