Įkraunama...
Įkraunama...

Benetton & Zara & Mexx gerbėjoms

As irgi tik uz GAP thumbup.gif
Atsakyti
tik už Benetono, be jokios abejonės smile.gif Gapą turėjau, nusivyliau visiškai prieš pora metų. Dabar abiem dukrom UCB nupirkau ir ilgus paltukus pūkinius, ir trumpas striukytes pūkinukes prie kombiezinių kelnių smile.gif

saviškę UCB pūkinukę irgi keisiu į naują UCB pro trejų metų nešiojimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pukė: 16 spalio 2011 - 08:41
O as su klausimu kas patogiau ar tas ilgas paltukas ar visdelto trumpesne striukyte g.gif vis neapsiprendziu doh.gif kaip ir daugiau su sijonais vaiksto mano negina bet galvoju ziema vistiek reiks kelnes mautis tai gal striuke patogiau ax.gif
Atsakyti
gal galit pasakyt kokiu spalvu tu paltuku yra? nupirkau didziajai alyvine wub.gif bet mazajai tokiospat nenoriu... o oze tik melyni mazylems... kitokiu spalvu gedo prospekte nera? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2011 10 17, 22:37)
gal galit pasakyt kokiu spalvu tu paltuku yra? nupirkau didziajai alyvine  wub.gif  bet mazajai tokiospat nenoriu... o oze tik melyni mazylems... kitokiu spalvu gedo prospekte nera?  4u.gif

mes siandien Klaipedoj nusipirkom dickei juoda wub.gif nes kitokiu spalvu nebuvo o va mazikem buvo dar ir alyvinis, tamsiai melynas ir dar kazkokia spalva berods ax.gif bet mums juodas tai thumbup.gif nesimatys kai nusiteplio sdarzelyje blush2.gif
Atsakyti
aš dičkei nupirkau gražią ryškią mėlyną spalvytę paltuko wub.gif Tokių buvo tik Kaune ir Klaipėdoje, Vilniuj tik Ozas gavo vienut vienintelę tokią striukę ir lyg didžiausio dydžio tik smile.gif Mažei alyvinė smile.gif

Darželiui turiu trumpas violetines ir tamsias kombiezkelnes ( jas jau ne UCB) 4u.gif o paltukai bus pasipuošt wub.gif

Atsakyti
ar man vaidenas ar ir tamsiai violetines buvo o gal ir yra kituos miestuose? pas mus maziam tik tamsiai melynos ir alyvines tos... o as taip noriu ko nors ne tamsaus ir ne alyvinio kaip sesei...
Papildyta:
QUOTE(viilmute @ 2011 10 18, 00:20)
mes siandien Klaipedoj nusipirkom dickei juoda wub.gif  nes kitokiu spalvu nebuvo o va mazikem buvo dar ir alyvinis, tamsiai melynas ir dar kazkokia spalva berods ax.gif  bet mums juodas tai thumbup.gif  nesimatys kai nusiteplio sdarzelyje blush2.gif


pas mus didzkem ir smeliniu ir sokoladiniu maciau yra tik kad mum iki ju dar pora metu tikriausiai biggrin.gif o del tu tamsiu tai ant tamsiu matos vienos demes ant sviesiu kitos, todel manau idelios spalvos nera biggrin.gif mano merginos su paltukais darze neduks nes paprasciausiai su jais nepatogu tai tikriausiai su jais bus tik tada kai reiks greit apvilkt ar eis su sijonu o siaip gi yra jo didenybes kombinezonai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif geriau darze ar i kiema tikriauisia negali but biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Pukė @ 2011 10 18, 09:16)

Darželiui turiu trumpas violetines ir tamsias kombiezkelnes ( jas jau ne UCB) 4u.gif o paltukai bus pasipuošt wub.gif


as irgi norejau paimt ta trumpa bet ji kategoriskai atsisake ir norejo tik paltuko doh.gif neuzvilkt panai ko ji nenori
QUOTE(jeila @ 2011 10 18, 09:58)
ar man vaidenas ar ir tamsiai violetines buvo o gal ir yra kituos miestuose? pas mus maziam tik tamsiai melynos ir alyvines tos... o as taip noriu ko nors ne tamsaus ir ne alyvinio kaip sesei...
Papildyta:
pas mus didzkem ir smeliniu ir sokoladiniu maciau yra tik kad mum iki ju dar pora metu tikriausiai biggrin.gif o del tu tamsiu tai ant tamsiu matos vienos demes ant sviesiu kitos, todel manau idelios spalvos nera biggrin.gif mano merginos su paltukais darze neduks nes paprasciausiai su jais nepatogu tai tikriausiai su jais bus tik tada kai reiks greit apvilkt ar eis su sijonu o siaip gi yra jo didenybes kombinezonai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif geriau darze ar i kiema tikriauisia negali but biggrin.gif

liktais ir buvo ta tamsiai violetine. Na jums gerai kad dar galit aprengt pali savo nuomone o va maniske isvis nesirengiai kombikelniu, tai apie kombinezona ir kalbos ner ax.gif tai dar pasiltinus dzinsiukus galiu uzdet o daugiau tai ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viilmute @ 2011 10 18, 10:35)
as irgi norejau paimt ta trumpa bet ji kategoriskai atsisake ir norejo tik paltuko doh.gif  neuzvilkt panai ko ji nenori

liktais ir buvo ta tamsiai violetine. Na jums gerai kad dar galit aprengt pali savo nuomone o va maniske isvis nesirengiai kombikelniu, tai apie kombinezona ir kalbos ner ax.gif  tai dar pasiltinus dzinsiukus galiu uzdet o daugiau tai ne  doh.gif

mano beveik metais jaunesne wink.gif be to zino kad jei dukti tai kombis jei kazkuo kitu tai jokiu dukimu ir siautimu lauke wink.gif
o is kurio miesto jus esat? gal busit dar benetone zvilgterkit ar yra tu violetiniu tamsiai 90 dydzio....
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2011 10 18, 13:02)
mano beveik metais jaunesne wink.gif be to zino kad jei dukti tai kombis jei kazkuo kitu tai jokiu dukimu ir siautimu lauke wink.gif
o is kurio miesto jus esat? gal busit dar benetone zvilgterkit ar yra tu violetiniu tamsiai 90 dydzio....

mes Klaipedoj. Kaip tik veziu siandien dicke i baleto pamokas o benetonas kaip tik salia tai uzeisiu paziuret smile.gif
Atsakyti
mano abi panos turi violetinius, kadangi pas mus sutinka didzioji, jog ir sese turetu ka nors vienodo kaip ir ji, tai as griebiau abu vienodus, man sventiskiau atordo ta spalvyte..nes matavom ir melyna, tai nelabai tiko man ji prie veiduku
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2011 10 18, 13:42)
mano abi panos turi violetinius, kadangi pas mus sutinka didzioji, jog ir sese turetu ka nors vienodo kaip ir ji, tai as griebiau abu vienodus, man sventiskiau atordo ta spalvyte..nes matavom ir melyna, tai nelabai tiko man ji prie veiduku

tas violetines? ar tas alyvines? isbedos galvoju abiem vienodus paimt bet vis tiek man uztenka vienodo modelio ir skirtingu deranciu spalvu... kazkaip net dvynukes man patinka kai buna vienodais bet skirtingu spalvu sijonais biggrin.gif o graziausia kai tos pacios kolekijos bet skirtingais rubais... kaip benetono velvetinis sijonas didelei ir sarafanas mazai wub.gif bet cia mano filosofija biggrin.gif
P.S. beje vilniaus ozo benetoneirgi papilde paltuku wink.gif
Atsakyti