Įkraunama...
Įkraunama...

Benetton & Zara & Mexx gerbėjoms

o sakykite ar yra BENETONN internetinis puslapis kur visa ju kolekcija butu galima paziureti blush2.gif kazkaip man tik kelis drabuzelius rodo o kad smulkiau g.gif pvz.. kaip ZARA viskas nuo iki.... nerandu as tokio...
Atsakyti
QUOTE(jeila @ 2011 10 18, 19:25)
tas violetines? ar tas alyvines? isbedos galvoju abiem vienodus paimt bet vis tiek man uztenka vienodo modelio ir skirtingu deranciu spalvu... kazkaip net dvynukes man patinka kai buna vienodais bet skirtingu spalvu sijonais biggrin.gif o graziausia kai tos pacios kolekijos bet skirtingais rubais... kaip benetono velvetinis sijonas didelei ir sarafanas mazai  wub.gif bet cia mano filosofija biggrin.gif
P.S. beje vilniaus ozo benetoneirgi papilde paltuku wink.gif

na, as kaune maciau tik alyvine ir melyna, tad issrinkom prigesinta alyvine..o man grazu kai abi vienodai buna, retai, per sventes..arba kaip minejote abieju vienodas stilius tik skirtingos spalvos wub.gif mano merginu skirtumas 4 metai, tai labai man patinka, kai mazoji apredyta tokiu stiliumi aip sese.o jei dar vienodai, tai man wub.gif vet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuticiukas @ 2011 10 11, 13:49)
pritariu erikiuxxx ucb grazios, bet jei del siltumo tik gap, aisku jei leidzia galimybes, galima ir ta ir ta tureti, bet kai mums reikia rinktis viena tai rinkausi gapo, jos tikrai siltos nereikia vaiko prirenkti po apaciu penkiu sluoksniu,  thumbup.gif


Hmmmm, as ir sian apziurejau bennetone paltuka, labai patiko, bet tas pamusalas viduj kazkaip saltai pasirode. Nes prisiminiau gap vidu smile.gif. Bet siu metu gap striukes kaip ir nepukines.....tai ir nzn ka daryti.
O is kur siunciates UCB? Ar LT visos perkat? Ir kaip nesiojasi bei skalbiasi UCB paltukai? Nesukrenta pukai? O plunksnos nelenda?
Aciu uz info
Atsakyti
Aš tai džiaugiuosi Zaros rūbeliais. Tik jų dydžiai ir atitinka mūsų mažiui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donyy @ 2011 10 18, 22:41)
o sakykite ar yra BENETONN internetinis puslapis kur visa ju kolekcija butu galima paziureti blush2.gif kazkaip man tik kelis drabuzelius rodo o kad smulkiau  g.gif pvz.. kaip ZARA viskas nuo iki.... nerandu as tokio...

visai visos kolekcijos tai niekur nėr sudėta... truputį sudėta čia ir katalogai čia 4u.gif

QUOTE(Gitagita @ 2011 10 22, 20:25)
O is kur siunciates UCB? Ar LT visos perkat? Ir kaip nesiojasi bei skalbiasi UCB paltukai? Nesukrenta pukai? O plunksnos nelenda?

aš tris metus atnešiojau saviškę striukę pūkinę ir vaikam perku jau treti metai - neiškrito nė viena plunksna. Tiesa, valau tik valykloje, neskalbiu. Nors kaimynė va skalbė, iškedeno paskui visas plunksnas su rankom, sakė, kaip nauja smile.gif

atsisiųst šiek tiek yra čia ir čia... bet apsimokiau pirkt lt, ypač jei turi nuolaidų kortelę.
Atsakyti
Na, o as net ir nezinau,ka daryt. Ieskau mergaitei striukes paltuko, kad butu labai siltas ,kai patys speigai ziema,bet man kazkaip Benetono neatrodo jos labai siltos,neturi apmezgimu ant ranku ir palei kakla,nera kailiuko ant kapisono (nors cia ne esme) flyso viduj...
Ar visgi as klystu ,gal kaip pukines vistiek gerai sildo??? g.gif
Atsakyti
MERGINOS AR VISU KELNIU KUDIKIAMS ZARA KLYNUKAI ZEMINTI? CIA?
http://www.zara.com/...118257/Trousers
Atsakyti
QUOTE(Patrika @ 2011 10 27, 09:30)
man kazkaip Benetono neatrodo jos labai siltos,neturi apmezgimu ant ranku ir palei kakla,nera kailiuko ant kapisono (nors cia ne esme)  flyso viduj...
Ar visgi as klystu ,gal kaip pukines vistiek gerai sildo???  g.gif

Man rūpi tas pats klausimas...šiandie matavom berniukui striukytes "United Colors of Benneton", tai rankovytės ir apačia patrauktos (tikrai jokių apmezgimų), bet sudėtyje rašo 50 proc. pūkai ir 50 proc. plunksnos, išorė- poliesteris. Konsultantės sako, kad tinka žiemai, tik įdomu kas yra praktiškai nešioję žiemą, kaip vaikai jaučiasi, ar jiems nešalta g.gif

Bet kitąvertus, mes lauke nestovim, baisiai judrus mano vaikinas (todėl norisi lengvos ir leidžiančios judėti striukės), dar turim šiltas kombinzenonines kelnes ir megztuką apsivilkus gal būtų pats tas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrika @ 2011 10 27, 10:30)
Na, o as net ir nezinau,ka daryt. Ieskau mergaitei striukes paltuko, kad butu labai siltas ,kai patys speigai ziema,bet man kazkaip Benetono neatrodo jos labai siltos,neturi apmezgimu ant ranku ir palei kakla,nera kailiuko ant kapisono (nors cia ne esme)  flyso viduj...
Ar visgi as klystu ,gal kaip pukines vistiek gerai sildo???  g.gif


Kiekvienas rengia savaip. Mano merginoms žiemai, jeigu -10 ir daugiau- su benneton paltukais per šalta. Mes dabar juos nešiojam, po apačia plonai pasirengę ir tikrai neperkaista. Nebent storai prirengti arba su termo drabužėliais po apačia tada gal ir per speigus g.gif Ar jeigu tik iš mašinos į darželį arba mokyklą ir vėl į mašiną ir namo. Pernai mano dičkė taip apsiskundė, kad sušalo, nors visur vežiojama tik buvo, kad ant smūgio nupirkau bilemi su holofiber. Aišku, bennetono paltukas atrodo gražiau. Bet su bilemi jai visada šilta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 10 31, 15:00)
Man rūpi tas pats klausimas...šiandie matavom berniukui striukytes "United Colors of Benneton", tai rankovytės ir apačia patrauktos (tikrai jokių apmezgimų), bet sudėtyje rašo 50 proc. pūkai ir 50 proc. plunksnos, išorė- poliesteris. Konsultantės sako, kad tinka žiemai, tik įdomu kas yra praktiškai nešioję žiemą, kaip vaikai jaučiasi, ar jiems nešalta g.gif

Bet kitąvertus, mes lauke nestovim, baisiai judrus mano vaikinas (todėl norisi lengvos ir leidžiančios judėti striukės), dar turim šiltas kombinzenonines kelnes ir megztuką apsivilkus gal būtų pats tas g.gif

mano visi trys su benetonu auga, jau ne pirmi metai 4u.gif nu nesusala, tik visiems as turiu ir striukes, ir paltukus, kad kai salciau buna, uzpakaliukus dengtu. Mergaite mano amzinai susalus, bet ziema pavelku megztuka su angora ir nesusala 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2011 10 31, 18:17)
kad ant smūgio nupirkau bilemi su holofiber. Aišku, bennetono paltukas atrodo gražiau. Bet su bilemi jai visada šilta biggrin.gif



KUR pirkote Bilemi striuke? Zinau tik viena internetine pardaveja,bet nedaug modeliu teturi, gal kur Gariunuose imanoma rasti??

Mano mergaite vazineja pati ziema visuomeniniu transportu,tenka ir daug pavaikscioti , tad Beneton striukes visgi tikrai nepirksiu.
Atsakyti
user posted image

Gal matete ar yra tokiu striukyciu Kauno benettone? ir kokia ju kaina?

Atsakyti