Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

QUOTE(diasaja @ 2010 04 16, 22:17)
O tai kokias tujas nusipirkot? vazonuose tokių didelių nenorėčiau pirkti, jos labai vargsta.


Nusipirkom 120 aukscio Smaragda po 17,90 zlotu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Uzdaviau tiek daug jums klausimu ir dingau, sugedo mano kompas, tai pratesiu su jumis diskusijas veliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LINRI @ 2010 04 16, 23:06)
Nusipirkom 120 aukscio Smaragda po 17,90 zlotu  4u.gif

Tai labai pigiai thumbup.gif
Atsakyti
Merginos,

Esu girdejusi, kad tuju virsunes reikia pakarpyti, tik nezinau kada ir kiek. Gal patarsite ?

Taip pat kada jau tresti galima ?

Aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2010 04 17, 20:58)


Esu girdejusi, kad tuju virsunes reikia pakarpyti, tik nezinau kada ir kiek. Gal patarsite ?


O kokio nori, kad aukščio augtų?
Aš šiemet kirpau tas , kurios virš 1,80 m. užaugę.
Atsakyti
Mano tujos išaugintos iš "pėdelių", kai kurios jau apie 2 m, bet aš dar vis auginu ir nekerpu viršūnių, o rytoj jei nelis, eisiu tręšti Hidrokompleksu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 04 17, 22:09)
O kokio nori, kad aukščio augtų?
Aš šiemet kirpau tas , kurios virš 1,80 m. užaugę.


Tai ir sako, kad geriau augtų - reikia pačią virsune pakirpti, kad ne tik i virsu styptu, bet ir buti graziai veslios smile.gif
Atsakyti
Skubiai parduodu tujas gyvatvorei, aukštis apie 60 -30 cm., kaina 5-3,5 LT (galima deretis) Kaunas, Aleksotas, tel. 867887553. Jiegu susidomejote, kreipkites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2010 04 17, 20:58)
Merginos,

Esu girdejusi, kad tuju virsunes reikia pakarpyti, tik nezinau kada ir kiek. Gal patarsite ?

Taip pat kada jau tresti galima ?

Aciu uz patarimus  4u.gif

10-15cm gegužio mėn., tręšti galima jau dabar. Tačiau, jei tai ką tik pasodintos, nereikia tręšti dar šiais metais. Ne tai, kad pataupyti, bet ką tik pasodintoms tręšimas yra blogai.
Atsakyti
QUOTE(_lina_ @ 2010 04 18, 13:11)
Skubiai parduodu tujas gyvatvorei, aukštis apie 60 -30 cm., kaina 5-3,5 LT (galima deretis) Kaunas, Aleksotas, tel. 867887553. Jiegu susidomejote, kreipkites  smile.gif

Sveiki, o kokios rusies tos tujos?
Atsakyti
sveikutes
o as tai pernai susigundziau ir mamai nupirkau kadagius smile.gif tai dabar kazi ar galima juos persodinti g.gif as juos ziemai i viena vieta sugrudau nes bijojau kad nevisi prigys tai ziuriu visi lygi vieno sveikuciai grazuciai smile.gif
sorry kad sitoje temoje klausiu nes apie kadagius kaip ir neradau o as noriu kaskada is ju grazia gyvatvore padaryti smile.gif
o tai gaudvile ta prasme ir pasodinus nereikia po saknim nieko pilti ? uzteks pernykste zole pabarstyti?
snd malkas perkraudinejau ir bandziau aplupti zieveles, bandysiu pati mulca pasidaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2010 04 18, 19:00)
sveikutes
o as tai pernai susigundziau ir mamai nupirkau kadagius  smile.gif  tai dabar kazi ar galima juos persodinti  g.gif  as juos ziemai i viena vieta sugrudau nes bijojau kad nevisi prigys tai ziuriu visi lygi vieno sveikuciai grazuciai  smile.gif
sorry kad sitoje temoje klausiu nes apie kadagius kaip ir neradau o as noriu kaskada is ju grazia gyvatvore padaryti  smile.gif
o tai gaudvile ta prasme ir pasodinus nereikia po saknim nieko pilti ? uzteks pernykste zole pabarstyti?
snd malkas perkraudinejau ir bandziau aplupti zieveles, bandysiu pati mulca pasidaryti  smile.gif

gal netyčia į lenkus važiuosit? Ten mačiau mulčo maišų visai pigiai - 50l žievės/~12zl. Pas mus geriausiu atveju 40l/~17Lt.

Po šaknim tai čia į duobės dugną ar ant šaknų? biggrin.gif Jei jau ant šaknų, tai žolės mulčas yra tikras gėris. Tik apie kokius kadagius kalbam, 'Skyrocket'us'?
Atsakyti