Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

Sveikos, gal kas žinot ar smaragdinės tujos nebijo vėjuotos vietos?
Atsakyti
manau nebijo ,nes mano irgi auga neapsaugotoj vietoj mirksiukas.gif
Atsakyti
gaudvile apie tuos pacius smile.gif
tai mane domina dabar kai sodinsiu ir po saknim ar tresti reikia kokioms ilgalaikem trasom smile.gif o siaip zole dar pernykscia turiu tai speju bus laaabai gerai smile.gif
o ir vieta jiems jauciu sauleta turetu buti kad vienodai augta, na na prasme vienodai saules kad gautu smile.gif
Atsakyti
išsikasam duobes ir supilam spygliuočiams skirtą substratą. Metams visus tręšimus papildomus galim pamiršti. Džiovinta žolė sueis kaip mulčas wink.gif

Aha, vieta saulėta ir kiemas be šunų, katinų biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Gaudvilė,2010 04 19, 19:30]
išsikasam duobes ir supilam spygliuočiams skirtą substratą. Metams visus tręšimus papildomus galim pamiršti. Džiovinta žolė sueis kaip mulčas wink.gif

Aha, vieta saulėta ir kiemas be šunų, katinų biggrin.gif
[/q
Aciu uz atsakymys smile.gif
na yra ir suo ir katinas bet abi mergaites smile.gif tai manu del sito nekils problemu smile.gif o ir as kai atvaziuoju tai maniske ir mergina smile.gif tikras bobu rojus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 04 18, 22:53)
Sveikos, gal kas žinot ar smaragdinės tujos nebijo vėjuotos vietos?

Pas mane buna vejuota ir nieko, sau auga puikiausiai (jau treti metai bus)
Atsakyti
QUOTE(nila_ks @ 2010 04 20, 08:09)
Pas mane buna vejuota ir nieko, sau auga puikiausiai (jau treti metai bus)

labai jau sąlyginis tas gerumas. Jei turėtumėt su kuo palyginti, tai pamatytumėt skirtumą - užuovėjoj ir šviesioj prietemoj tujos žymiai greičiau ir gražesnės auga wink.gif
Atsakyti
Pribrendo laikas ir man apie tujas rinktis informaciją, kadangi šioj srity žalia, žalia ax.gif
Gal patarsit kaip pasielgt: mama į lysves priaugino tujų daigelių gyvatvorei tai kadangi vyko statybos nesukau galvos apie tas tujas o jos sau sekmingais tris metus ir augo, daigų ten apie 80 vnt. niekas jų nepikiavo, nekarpė taip ir suaugo toks "miškiukas" doh.gif o dabar suprantu kad tas tujas būtų gerai šį pavasarį pasodint į gyvatvorę, bet pasirodo, kad ir šį pavasarį dar negalėsiu sodinti į nuolatinę vietą, kadangi dar vyks statybų darbai doh.gif
Tai kaip geriau daryt: tujas apgenet ir palikt iki rudens tose lysvėse, o paskui rudenį sodint į nuolat. vietą, ar jas vis dėlto jau šį pavasarį reikia kažkaip tvarkyti g.gif ar prigis tujos iš tokio bendro "miškiuko" iškastos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonne @ 2010 04 21, 14:39)



aš tai daigyne pralaikiau irgi keletą metų ,tai persodinant kitos buvo jau metro dydžio,bet prigijo visos,tik galvoju ,jog turėjau kasmet jas apgenėti,kad tankesnės būtų , manau neverta tau jų draskyt ,kai bus paruošta vieta išsodinsi ir viskas -mažiau streso bus joms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2010 04 21, 16:32)
aš tai daigyne pralaikiau irgi keletą metų ,tai persodinant kitos buvo jau metro dydžio,bet prigijo visos,tik galvoju ,jog turėjau kasmet jas apgenėti,kad tankesnės būtų , manau neverta tau jų draskyt ,kai bus paruošta vieta išsodinsi ir viskas -mažiau streso bus joms  smile.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif

O kaip teisingai genėt? jos dabar apie 40-50 cm, tai ar tik sonus genet ar ir virsunes jau reikia? o jos ten "nesusivels" visos krūvoj augdamos blush2.gif tikiuosi MB iki rudens baigs statybų darbus ir galėsiu rudenį sodinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonne @ 2010 04 21, 16:35)
4u.gif  4u.gif  4u.gif

O kaip teisingai genėt? jos dabar apie 40-50 cm, tai ar tik sonus genet ar ir virsunes jau reikia? o jos ten "nesusivels" visos krūvoj augdamos  blush2.gif  tikiuosi MB iki rudens baigs statybų darbus ir galėsiu rudenį sodinti  g.gif


Viršūnes pradėsit genėt kai jau pasieks reikiamą aukštį. Dabar apsigenėkit šonus, greičiau taps gražios kai pasodinsit į nuolatinę vietą. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledum @ 2010 04 21, 17:44)
Viršūnes pradėsit genėt kai jau pasieks reikiamą aukštį. Dabar apsigenėkit šonus, greičiau taps gražios kai pasodinsit į nuolatinę vietą.  mirksiukas.gif


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti