Įkraunama...
Įkraunama...

Tujos

Atkreipkit dėmesį, kad vietiniai augintojai prekiautojai smaragdo neturi. Visos naujovės perimamos labai greitai, jei pasiteisina, o jei ne, niekas ir nežaidžia, tiesiog neapsimoka. O jei neapsimoka jiems, tai ar apsimokės pirkėjui?
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2006 07 12, 23:44)
Atkreipkit dėmesį, kad vietiniai augintojai  prekiautojai smaragdo neturi. Visos naujovės perimamos labai greitai, jei pasiteisina, o jei ne, niekas ir nežaidžia, tiesiog neapsimoka. O jei neapsimoka jiems, tai ar apsimokės pirkėjui?

Pas draugus kau 4 m. smaragdas auga. atrodo ir auga puikiai thumbup.gif
Atsakyti
O gal kas žino kaip jos sodinamos ar nuo zeldinuko ar galima ir patiems pasidaugint Tujas?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2006 09 03, 09:19)
O gal kas žino kaip jos sodinamos ar nuo zeldinuko ar galima ir patiems pasidaugint Tujas?

Prašom tema apie tujas čia


Kiek pati esu pirkusi spygliuočių,tai gražesni ir geriau prigyje pirkti iš privatininkų.
Sodinau gyvatvore tujų iš medelyno ir antrus metus dar nusipirkau pagal skelbimą,tai tos antrus metus sodintos jau praaugo tas kur ankščiau sodintos.Ir tankumas nepalyginsi.Nors gal man tik taip pasitaikė g.gif
Atsakyti
Apie tujų ir kitų sumedėjusių dauginimą labai paprastai rašo dendrologė Baronienė
http://www.rojaussod...snis.php?id=234

O apie tujas dideliausias info rinkinys čia - http://www.rojaussod...snis.php?id=215
Gal jums padės 4u.gif
Aš ir nesižaviu smaragdu, bet tai vienintele man zinoma tuja kuri neparuduoja ziema. Siaip tai nebuvo galimybes palaistyti ir maniskes sia vasara gerokai apdziuvo verysad.gif
Atsakyti
gal kas žinot kada sodinami šie medžiai?ar galima rudenį ar geriau pavasarį? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valpurgija @ 2006 09 13, 13:22)
gal kas  žinot kada sodinami šie medžiai?ar galima rudenį ar geriau pavasarį? smile.gif

Tujas dabar,klevus-kai numes lapus...Visumoje,spygliuočius persodinti geriau pavasarį,o lapuočius-rudenį mirksiukas.gif
Jei auga komteineriause,sodinti galima kada tik užsimanot mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš savo patirties kiek esu sodinusi augalų,geriau pavasarį sodinti.Tujas sodinau rudenį ir pavasarį,tai tos kur rudenį sunkiau atsigavo pavasarį visoki parudavimai ir t.t. kelios visai neprigyjo.Su kitomis nieko panašaus nebuvo,o gal tik nuo tujos priklauso g.gif
Atsakyti
O as tujas sodinau pernai rugsejo pradezioje ir labai graziai auga biggrin.gif beto as jas ir trasomis pamaitinu pora kartu i menesiuka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 09 14, 20:36)
O as tujas sodinau pernai rugsejo pradezioje ir labai graziai auga  biggrin.gif  beto as jas ir trasomis pamaitinu pora kartu i menesiuka lotuliukas.gif

Taip spingliuočius pats metas rudenį sodinti,tik pas mane ten daugiau durpynas ir šaltį daugiau traukia žemė,todėl kiek esu sodinusi greičiau augalai prigija sodinti pavasarį,ir tada po žiemos,geriau atrodo,negu sodinti iš rudens.
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2006 09 14, 21:02)
Taip spingliuočius pats metas rudenį sodinti,tik pas mane ten daugiau durpynas ir šaltį daugiau traukia žemė,todėl kiek esu sodinusi greičiau augalai prigija sodinti pavasarį,ir tada po žiemos,geriau atrodo,negu sodinti iš rudens.



As ir dabar planuoji nueiti i Zapyckio medelyna ir nusipirkti keleta akcijiniu tuju nes dar ne visas patvorys jomis uzsodintas smile.gif Tikiuosi gausiu tokias pat rusies kaip mano jau esamos
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2006 09 15, 08:16)
As ir dabar planuoji nueiti i Zapyckio medelyna ir nusipirkti keleta akcijiniu tuju nes dar ne visas patvorys jomis uzsodintas smile.gif Tikiuosi gausiu tokias pat rusies kaip mano jau esamos

O aš dviejų rūšių sodinau verysad.gif
Atsakyti