Įkraunama...
Įkraunama...

Narsiečių kaimynės III

narsieciu gatvei kerpames jei kas matete suniuka butinai parasykite aisku nuotraukoje jis tik po kirpimo dabar plaukuciai dideli ir sunelis atrodo kitaip

http://www.gyvunuglo...7012290;g.44796
Atsakyti
gal gali duoti kontaktus? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, ar jau išbandėt asfaltą? mirksiukas.gif Aš jau pravažiavau sutvarkytą atkarpą. Niekaip neįsivaizdavau, kad ten įmanoma padarysi 4 juostų kelią bigsmile.gif maniau, kad dvi juostos kam nors į kišenę nubyrės lotuliukas.gif bet pasirodo įmanoma ir dar šaligatviai tilpo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nivea: 02 gegužės 2012 - 20:29
QUOTE(Nivea @ 2012 05 02, 20:28)
Sveikos, ar jau išbandėt asfaltą?  mirksiukas.gif  Aš jau pravažiavau sutvarkytą atkarpą. Niekaip neįsivaizdavau, kad ten įmanoma padarysi 4 juostų kelią  bigsmile.gif maniau, kad dvi juostos kam nors į kišenę nubyrės  lotuliukas.gif bet pasirodo įmanoma ir dar šaligatviai tilpo  biggrin.gif


kasdien va=iuoju biggrin.gif tik kažin ar per šiemet baigs g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 05 03, 08:20)
kasdien va=iuoju  biggrin.gif tik kažin ar per šiemet baigs  g.gif



Gal ir nebaigs..bet nors pradžia padaryta 4u.gif
Aš ir niekaip neįsivaizdavau, kaip ten tos keturios juostos bus, bet "įterpė" biggrin.gif
Atsakyti
pagal senus planus ta gatvė turi išeiti į via baltiką ir ja fūros važiuotų mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 01 23, 15:04)
kas rudenį be manęs ir AGI turės pirmokėlius? ax.gif

mano dukra irgi nuo rudens i pirma klase eis g.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2012 03 25, 11:29)
o į kurią mokyklą leisi mažąją?

i julijanavos.bet tik todel,kad mama arti gyvena ir gales pasiimt po pamoku.siaip lb sudomino dobkeviciaus mokyklos agitacija
Papildyta:
mano vyresnieji mokesi julijanavos mokykloj,as ir pati ja baigus,tai puikiai pazistu sia mokykla ir jos subtilybes...5-klasej,kai jau bus savarankiska iseis is sios mokyklos,ieskosim kitur vietos,bet pradines klases nusprendem leisti cia
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 05 03, 10:34)
pagal senus planus ta gatvė turi išeiti į via baltiką ir ja fūros važiuotų mastau.gif

girdėjau tą variantą, bet tikiuosi, kad kuriam (kiek galima ilgesniam) laikui nuguls kur stalčiuose sujungimo su viabaltika projektai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nivea @ 2012 05 03, 18:44)
girdėjau tą variantą, bet tikiuosi, kad kuriam (kiek galima ilgesniam) laikui nuguls kur stalčiuose sujungimo su viabaltika projektai  ax.gif


drinks_cheers.gif kaip ir mokykla nugulusi... dėl to tai gaila.
Atsakyti
Sveikos, kaimynkos. Kaip pavasris? Aš nespėju suktis - tiek planų, bet mažius į koją įsikabina ir baigiasi mano bėgimas. Taip kad nei gėlynų, nei didelių daržų.
Noriu paklausti, gal kuri turi kokią neblogą manikiūristę netoliese? Prireikė pasidaryti manikiūrą, bet nerandu kur, o važiuoti į miestą piko metu visai nesinori (galiu tik vakare, kai vyras grįžta iš darbo).
Kažkada beta.lt ar kitam grupinių pirkimų portale pardavinėjo manikiūro paslaugą naujam grožio salone kažkur netoliese mūsų. Bet dabar niekaip negaliu rasti nuorodos. Gal kuri jau išbandė? Parašykit įspūdžius.
Atsakyti
AGI, VEiverių Europos kampas tam pastate, kur yra Swed ir ūkio bankas - Jurga 8 612 03506
Atsakyti
Ačiū, Muminuk. Užsisaugojau kitam kartui.
Šįkart išmėginau Mokolų g. esančios kirpyklos paslaugas. Jauna manikiuristė, bet viskas OK, gal tik lako kokybė labai jau šiaip sau... Gal dar ir neblogą kirpėją (dažymas+kirpimas) netoliese turite?

Pirmą kartą į kirpyklą myniau dviračiu. Geras jausmas. Man patinka būti tokiai truputį "kaimietukei". O ir slaptą viltį turiu, kad šiek tiek pakoreguotas gyvenimo būdas (pasvajoju, kad rytais vaiką iki mokyklos galėčiau dviračiu lydėti, paskui taip pat pasitikti) padės atsikratyti vieno kito kg. O ir energijos padaugėja, kai pajudi.
Atsakyti