Įkraunama...
Įkraunama...

Narsiečių kaimynės III

QUOTE(AGI @ 2012 05 10, 14:36)
Ačiū, Muminuk. Užsisaugojau kitam kartui.
Šįkart išmėginau Mokolų g. esančios kirpyklos paslaugas. Jauna manikiuristė, bet viskas OK, gal tik lako kokybė labai jau šiaip sau... Gal dar ir neblogą kirpėją (dažymas+kirpimas) netoliese turite?

Pirmą kartą į kirpyklą myniau dviračiu. Geras jausmas. Man patinka būti tokiai truputį "kaimietukei". O ir slaptą viltį turiu, kad šiek tiek pakoreguotas gyvenimo būdas (pasvajoju, kad rytais vaiką iki mokyklos galėčiau dviračiu lydėti, paskui taip pat pasitikti) padės atsikratyti vieno kito kg. O ir energijos padaugėja, kai pajudi.


ji man šiaip sau schmoll.gif bet kirpėja Alma toj kirpykloj patinka, pas ją ir einu. su dviračiu ir iki Jurgos gali numinti smile.gif

aš kaip noriu dviračio... jau daug metų, bet kaip atsiranda svarbesnių pirkinių, taip atsiranda verysad.gif
Atsakyti
Dėl manikiūro ar pedikiūro tai aš dirbanti esu šį darbą jei kam kada prireiks gyvenu Vinco Jurgilo g-tvėje jei kam reiks dėl laiko galima derintis nes aš dirbu ir kirpykloje prie pasimatymo tad grafikas būna viena savaite iš ryto iki 2, kita nuo 2 iki 7val. tai tektu taikytis kaip kam patogiau butu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jukciaastapati: 10 gegužės 2012 - 18:28
LaVil, tai šalia sėdėjom? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 05 10, 20:25)
LaVil, tai šalia sėdėjom? smile.gif



oi, retas svecias as dabar sm....bet ta proga uzsukau biggrin.gif aga, panasu ,kad salia...nors man ne iskarto dasilo biggrin.gif malonu susipazinti "gyvai" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LaVil @ 2012 05 11, 17:53)
oi, retas svecias as dabar sm....bet ta proga uzsukau biggrin.gif aga, panasu ,kad salia...nors man ne iskarto dasilo biggrin.gif  malonu susipazinti "gyvai" smile.gif

drinks_cheers.gif smile.gif
Atsakyti
man pagaliau vakar nupirko dvirati,nes irgi noriu siek tiek svorio numesti.galvojau jau siandien su dukryte minsim aplink narsiecius ratuka,tai se tau,oras pagedo g.gif
Atsakyti
dovanoju atzala tokios issikasti patiems hihihi.gifuser posted image


o as paimciau visoki turta blush2.gif leliukiskus rubelius nesvarbu mergytei ar vyrukui ir mergaitiskus rubelius 4 metu, ir moteriskus m/l dydzio blush2.gif ax.gif 4u.gif ir visokia kitoke vaikiska technika... blush2.gif busiu labai dekinga aciuks.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasukyte @ 2012 05 12, 18:31)
dovanoju atzala tokios issikasti patiems  hihihi.gifuser posted image
o as paimciau visoki turta  blush2.gif  leliukiskus rubelius nesvarbu mergytei ar vyrukui ir mergaitiskus rubelius 4 metu, ir moteriskus m/l dydzio blush2.gif  ax.gif  4u.gif  ir visokia kitoke vaikiska technika... blush2.gif  busiu labai dekinga aciuks.gif  flirt.gif

o kur gyvenat,narsieciuose?jus cia sau ar kokiems zmonems,kad nesvarbu berniukiski ar mergaitiski rubai ?
Atsakyti
QUOTE(4mamyte @ 2012 05 12, 20:04)
o kur gyvenat,narsieciuose?jus cia sau ar kokiems zmonems,kad nesvarbu berniukiski ar mergaitiski rubai ?

sau nes mazam leliukui nematau skirtumo ar tai su gelytem ar su masinytem smile.gif, as is mastaiciu pati. iki garliavos galiu atvezti jei noresit smile.gif
Atsakyti
Dėl manikiūro ar pedikiūro tai aš dirbanti esu šį darbą jei kam kada prireiks gyvenu Vinco Jurgilo g-tvėje jei kam reiks dėl laiko galima derintis nes aš dirbu ir kirpykloje prie pasimatymo tad grafikas būna viena savaite iš ryto iki 2, kita nuo 2 iki 7val. tai tektu taikytis kaip kam patogiau butu 4u.gif

prašom plačiau ax.gif natūralaus nago dengimą geliu atlieki? ir kokia kainytė už tai? blush2.gif
Aš dariaus maximoj kur prie soliariumo dirba, tai nežinau.... kol kas laiko neblogai ir tai jau džiaugiuosiu, bet darė gan ilgai, o kruopštumo, tai... varvėjo tas gelis... nu žodžiu... norėtųsi ir kitur pabandyt, palygint 4u.gif
Atsakyti
nu,, man ta Roma maxėj apskritai brangininkė schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2012 05 13, 21:07)
nu,, man ta Roma maxėj apskritai brangininkė schmoll.gif

o ta roma prie iki kirpykloj nedirbo kartais?
Atsakyti