Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

QUOTE(Olesta @ 2009 01 25, 10:36)
į tešlą dedasi visas kiaušinis, o į kremą tik tryniai 4u.gif pas mane MB močiutės receptukas (jinai ukrainietė), tai ir gaminu galbūt ne taip, kaip Jūs ax.gif

aisku smile.gif o as supratau , kad i ekleru tesla blush2.gif blush2.gif tongue.gif (reiktu man uosvi pavaisinti eklerais, pagamintais pagal tavo recepta, nes jis taip pat ukrainietis ax.gif )
Atsakyti
Aciu cipciukui uz puikia tema 4u.gif 4u.gif

bandeles "pliuskos" superines, negaliu nustoti kepti tongue.gif tai su lasinukais, ta saldzias...


nusipirkau is tuperrware dekoravimo maisa, superinis dalykas thumbup.gif ir pirma karta gyvenime dariau morengus. manau kad gavosi, nes jau apie pusvalandi dziusta ir yra tokie, kokius juos suformavau, nesubliusko ornamentai. thumbup.gif

aisku, turiu ir klausimu:
1. ar galiu darant morengus citrinos rugztele deti i baltyma pries plakant?
2. ar beze galiu puosti torta aplieta sokoladu?

as planuoju kepti torta "saldukas" ir puosti beze, tik ar viskas ten laikysis ir nesureguos su kremu g.gif
Atsakyti
Mergaitės, skubu prirašyti, kad kremo norma pasirodo yra skirta dviems eklerų normoms, ką tik sukišom kremuką į eklerus, MB klausiu, o ko to kremo taip lieka, tai sakė, jo močiutė kepa dvi normas eklerų ir tiek kremo darosi dviems normoms, tai jei kepsite 1 normą eklerų, kremo produktų pamažinkite per pusę, o MB tai suraitus tuoj tą kremą, turbūt nebeteks antros skardos kept lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsiliepimas apie Negro bucini smile.gif

Taigi, ryte, kai isemiau is saldytuvo, jis man toks kietas buvo, net skonio nejauciau blink.gif kremas sustengo, nes jame sviestas dedasi. Palaikiau kambario temperaturoj, ir kai paragavau... nu skonis... dieviskas.. wub.gif tik tas sokoladinis ganasas man trukde biggrin.gif kita karta dar daugiau supilciau Amaretu biskvita, nes mazokai as ten jo uzvarvinau lotuliukas.gif ir puosciau tik trupiniais, arba grietinele smile.gif REKOMENDUOJU isbandyti si torta thumbup.gif

Atsakyti
Man morengai isdziuvo puikiai, taciau pastovejo pora valandu ir pradejo lipti g.gif ka blogai padariau g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2009 01 25, 18:25)
Man morengai isdziuvo puikiai, taciau pastovejo pora valandu ir pradejo lipti  g.gif ka blogai padariau  g.gif

pagal Cipciuką darei???gal per drėgnai stovi? man taip atsitiko su rožinės pudros morengiukais, bet dariau ne pagal Cipciuko receptą blush2.gif mat labai spalvotų norėjau, o dažų neturiu ax.gif bet dičkė vis tiek sulaižė, kaip zefyrai pradėjo darytis ir ištirpo pilvely lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 25 sausio 2009 - 18:37
QUOTE(Olesta @ 2009 01 25, 19:37)
pagal Cipciuką darei???gal per drėgnai stovi? man taip atsitiko su rožinės pudros morengiukais, bet dariau ne pagal Cipciuko receptą blush2.gif mat labai spalvotų norėjau, o dažų neturiu ax.gif bet dičkė vis tiek sulaižė, kaip zefyrai pradėjo darytis ir ištirpo pilvely lotuliukas.gif


dariau viska pagal cipciuka, dziuvo ~2 val. tada isjungiau orkaite, nes reikejo isvaziuot. paragavau, tai puikus buvo ir niekas nelipo. gizau po 3val isemiau visus is skardos ir jie pradejo lipti g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvadigi @ 2009 01 25, 22:02)
dariau viska pagal cipciuka, dziuvo ~2 val. tada isjungiau orkaite, nes reikejo isvaziuot. paragavau, tai puikus buvo ir niekas nelipo. gizau po 3val isemiau visus is skardos ir jie pradejo lipti  g.gif


O tai ta skarda gal laikei uzdarytoje orkaiteje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 01 25, 22:11)
O tai ta skarda gal laikei uzdarytoje orkaiteje? smile.gif


palikau orkaite pravira... (isjungta)
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 01 25, 11:58)
Merginos, kur įsigyt Kaune tokių, apart Arevitos? Ar bent jau panašių  g.gif  Gal Urmo bazėj kur arba kokiam prekybcentry yra?


-------------------------------------------------------------------

Solo .....pažiųrėk į tuos antgaliukus , jie visi 6 vienodo kirpimo doh.gif ....tik dydžiai skiriasi , kam tau reikia visų vianodų unsure.gif ......pirk AREVITOJ vienkartinius ( kurie laiko 100 kartų lotuliukas.gif ) maišelius ir visokio iškarpymo antgaliukų ( metalinių ) .

O , jeigu jau tu taip nori tokių , tai užsisakyk Tuperwares , tai nors antgaliai skirsis .( kaina 80 litų blink.gif ) .

Urmo bazėje neieškok schmoll.gif tikrai nėra tokio daikto .

------------------------------------------------------------------------------------------

Akvadili ....citrinos rūgštelė dedasi į pusiau , pilnai išplaktus baltimus , arba tada , kai jau supiltas sirupas .
Sudrėko , nes nedadžiūvę .

Papildyta:
O rugegėlė tai geriausia doh.gif .....nuferino mano tortą bigsmile.gif , kopija , tik gėliukės skiriasi , ir pas mane matmenys didesni blush2.gif
Atsakyti
Atsiprasau, Cipciuk.... blush2.gif Ale kaip galejo gautis didenis, jei tokioj pacioj skardoj kepem biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 01 26, 09:26)
Atsiprasau, Cipciuk....  blush2.gif Ale kaip galejo gautis didenis, jei tokioj pacioj skardoj kepem biggrin.gif  g.gif


Na pamatavau ....( matai aš kepiau iš visos normos blush2.gif , tai tą visą didžiulį biskvitą pjoviau su siūlu pusiau , o paskui iš jo , norimo dydžio stačiakampius , da mažiuliui liko ...tokiam mini tortukui , guli šaldytuve blush2.gif )
Atsakyti