Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

QUOTE(RiMami @ 2009 01 26, 14:07)
Aš irgi kepiau "Žiedelį"

Liuks atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 01 26, 14:07)
Aš irgi kepiau "Žiedelį"


Labai skaniai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 01 24, 16:31)
Stai Negro bucinys. Jei pavyks, tai gal idesiu ir prapjauto, bet ryt. Viena foto gavosi sviesi, kita tamsi, tai idejau sviesesne, gal geriau viskas matosi. Nesekmes jau aprasiau auksciau biggrin.gif Suliejau biskvitus Amaretu  wub.gif buvo nukritusiu trupiniu, susimaisusiu siu kremu, tai skonis buvo dieviskas... tiksliau parasysiu, kai paragausim smile.gif Jo dydis mazdaug 16 x 20 cm.

user posted image



QUOTE(RiMami @ 2009 01 26, 15:07)
Aš irgi kepiau "Žiedelį" tik tie žiedeliai nelabai gal matosi blush2.gif Laaaabai skanus pyragiukas thumbup.gif Kepiau iš trijų normų didelėj iš orkaitės skardoj biggrin.gif Receptui nusižengiau tiek, kad kepimo miltelių dėjau mažiau, nes patrigubint jų kiekį pabijojau ax.gif tai  tik padvigubinau ir sočiai gana buvo biggrin.gif Kepsiu dar ir dar šį pyragą thumbup.gif Cipciuk, ačiū už puikų receptą user posted image

user posted image



NUOSTABIOS Jūs AUKSARANKĖS.Ir tos kurios pasirodėt su savo kepinukais, ir tos kurios bandėte...mokėtės....kaip gera žinoti kad šiais laikais yra su meile daromi tortai:)
ŠAunuolės ,net baltu pavydu užpavydėjau:)
Sveikinimai mokytojai ir jos pasekėjoms:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 26 sausio 2009 - 15:31
QUOTE(solo @ 2009 01 26, 14:25)
Vakar bandžiau kepti iš beze morengiukus, nieks man nesigavo  verysad.gif  Aišku, didžiausios bėdos kilo su sirupu, viriau apie 10-15 min, nu pradėjo burbuliuoti, labai pabijojau, kad nepradėtų rausti, tai pradėjau pilt į baltymus, aišku, sirupas buvo vanduo ir cukrus, tai nors ir stačiau į šalto vandens puodą, net baltymai normaliai nebesusiplakė, beze gavos per skysta su dideliais cukraus gabaliukais. Žodžiu man čia aukštoji matematika  unsure.gif

cukrus turi visiškai ištirpti mirksiukas.gif ant lėtos ugnies į 120 g cukraus užpilk 3 didelius šaukštus vandens, pažiūrėk Cipciuko fotosesiją, turi gautis, nedavirei sirupo, užtat nesigavo, bandyk dar kartą 4u.gif
Atsakyti
Ačiū labai visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 26, 15:48)
cukrus turi visiškai ištirpti mirksiukas.gif ant lėtos ugnies į 120 g cukraus užpilk 3 didelius šaukštus vandens, pažiūrėk Cipciuko fotosesiją, turi gautis, nedavirei sirupo, užtat nesigavo, bandyk dar kartą 4u.gif

Tai va ant lėtos ugnies viriau, bet nenutuokiu virimo laiko.. ar 10min ar pusvalandis g.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 01 26, 18:29)
Tai va ant lėtos ugnies viriau, bet nenutuokiu virimo laiko.. ar 10min ar pusvalandis  g.gif


kai as dariau beze tai ant labai silpnos ugnies viriau kokias 20 min unsure.gif po to plakt man reikejo dar beveik 30 min doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 01 26, 17:37)
kai as dariau beze tai ant labai silpnos ugnies viriau kokias 20 min  unsure.gif po to plakt man reikejo dar beveik 30 min  doh.gif

nesuprantu kodėl taip ilgai, nestingsta, kas darosi? ar lėtai plakat? na laiko kiek sirupą virti tai turbūt priklauso nuo ugnies kiek ten kaitinam, nugis ištirpsta cukrus, pradeda jis sunkiai kunkuliuoti, aš pirmą kartą kai gerai pavyko beze, viriau 7 minutes, neliko granulių, tada karštą plona srovele pyliau į gerai išplaktus baltymus, plakiau 10 minučių, užkaito mikseris, o beze jau buvo tokios konsistencijos, kad galėjai ir bliūdelį apverst aukštyn kojom, ir nuo mikserio kojelių reikėjo nukrapštinėti, nu jinai kur pastatei, ten ir stovi, tai jei plaktųsi pusvalandį, neįsivaizduoju kas su ja atsitiktų...antrą kartą nesigavo todėl, kad labai mandriai norėdama išgauti spalvą padariau eksperimentą ir vietoj vandens ant cukraus užpyliau morkų sultis lotuliukas.gif o trečias kartas nesigavo, nes įpyliau per daug skysto vanilės kvapo, paprasčiausiai neišsiplakė, o ketvirtas kartas vėl gavosi, būna dienų lyg tyčia lotuliukas.gif bandykit, turi pavykti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 01 26, 21:16)
tada karštą plona srovele pyliau į gerai išplaktus baltymus, plakiau 10 minučių, užkaito mikseris, o beze jau buvo tokios konsistencijos,

Ir per 10 min spėjo ataušt visas beze? Man tai šilta ji buvo g.gif Nu aš dar vistiek bandysiu kadanors.. iš principo. Beje, man buvo labai sunku viena ranka plakt baltymus ir tuo pat metu pilti "sirupą" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 01 26, 22:41)
Ir per 10 min spėjo ataušt visas beze? Man tai šilta ji buvo  g.gif  Nu aš dar vistiek bandysiu kadanors.. iš principo. Beje, man buvo labai sunku viena ranka plakt baltymus ir tuo pat metu pilti "sirupą"  blush2.gif


O tai tu ne su mixeriu plakei? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2009 01 26, 21:41)
Ir per 10 min spėjo ataušt visas beze? Man tai šilta ji buvo  g.gif  Nu aš dar vistiek bandysiu kadanors.. iš principo. Beje, man buvo labai sunku viena ranka plakt baltymus ir tuo pat metu pilti "sirupą"  blush2.gif

dariau tik iš vieno baltymo, plakiau stikliniame dubenėlyje įstačius į didelį bliūdą šalto vandens, gal daug baltymų dedat iš karto? atvėsta net anksčiau nei per 10 minučių, bet Cipciuko prisakyta 10, tai ir plakiau 10 pioneer.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 26 sausio 2009 - 21:55
RiMami .....puikiai atrodo pyragas wub.gif

Solo , neramuolė visą savaitę plakė , kol išplakė , lotuliukas.gif tai tu nepergyvenk , išeis ir tau , o sirupo tu tiiiiiiiiiiiiikrai nedavirei , .....pakartosiu ...sunkiai kils burbulai , stovite " įsmeigusios " nosį ir žiūrite , kad tik neparuduotų cukrus sirupe , kad neslidinėtų indas su baltymais pilant sirupą , pastatykite jį ant drėgno rankšluoščio , ant spintelės paviršiaus slidinėja ir pas mane ,.......SĖKMĖS .
Atsakyti