Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

QUOTE(Olesta @ 2009 01 28, 13:24)
bash.gif  bash.gif  bash.gif negali būti schmoll.gif



QUOTE(rugiagele26 @ 2009 01 28, 13:27)
Kai as cia paskaiciau kazkurioj temoj apie tu tortu daryma, tai labai atsargiai i pirktinius tortus ziuriu  lotuliukas.gif


Mergaitės turiu labai keista,konservatyvu vyra tuo klausimu.
Jam pirktiniai tortai visada skanesni, net ir parduotuvese turi kokia 4 rusis ir viskas., o aš taip noriu kepti tortus....smile.gif
Vakar visą vakarą klausinėjau jo ar valgytų Šimtalapį, tai vaipėsi vaipėsi ir labiau iš to noro kad atstočiau su tuo klausimu, pasakė "nu paragausiu" smile.gif
TAi realizuoju savo kepinius darbe, kolegėms. Tai ir pagyrų sulaukiu, ir pamaloninu jas prie kavos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 28 sausio 2009 - 12:39
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 28, 12:38)
Mergaitės turiu labai keista,konservatyvu  vyra tuo klausimu.
Jam pirktiniai tortai visada skanesni, net ir parduotuvese turi kokia 4 rusis ir viskas., o aš taip noriu kepti tortus....smile.gif
Vakar visą vakarą klausinėjau jo ar valgytų Šimtalapį, tai vaipėsi vaipėsi ir labiau iš to noro kad atstočiau su tuo klausimu, pasakė "nu paragausiu" smile.gif
TAi realizuoju savo kepinius darbe, kolegėms. Tai ir pagyrų sulaukiu, ir pamaloninu jas prie kavos.

mano vyro bendradarbiai klausė, kad ruošiasi skirtis su manimi lotuliukas.gif tai, kad skirtis nereikėtų, teks ir juos pavaišinti, ne tik vyrui įdėti į darbą pietus ir desertą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 01 28, 10:52)

Tikrai nuostabaus grožio tortas bigsmile.gif wub.gif Įspūdingas tikrai thumbup.gif Nebūčiau ir aš iškentusi nepasigyrus, kad pati dariau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 28, 12:38)
Mergaitės turiu labai keista,konservatyvu  vyra tuo klausimu.
Jam pirktiniai tortai visada skanesni, net ir parduotuvese turi kokia 4 rusis ir viskas., o aš taip noriu kepti tortus....smile.gif
Vakar visą vakarą klausinėjau jo ar valgytų Šimtalapį, tai vaipėsi vaipėsi ir labiau iš to noro kad atstočiau su tuo klausimu, pasakė "nu paragausiu" smile.gif
TAi realizuoju savo kepinius darbe, kolegėms. Tai ir pagyrų sulaukiu, ir pamaloninu jas prie kavos.

gun_bandana.gif gun_bandana.gif protest.gif gun_rifle.gif baisu koks vyras naminiai pyragai ir tortai ner lygiu priprates prie sintetiniu gaminiu fool.gif MB tik kepk wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 28, 12:38)
Jam pirktiniai tortai visada skanesni, net ir parduotuvese turi kokia 4 rusis ir viskas., o aš taip noriu kepti tortus....smile.gif

O mano vyras - šaltas ir abejingas visų saldumynų atžvilgiu. Jei iškepu ką, tai įkišu kokį kasnį paragaut, o jo atsakymas visada vienodas "nu nieko... bet žinai, kad aš nemėgstu.." verysad.gif
Sūnus irgi panašus į tėvą, tik šis valgo saldainius ir pirktinius sausainius "Disco", būtinai su baltu kremu doh.gif Žiūrėsim, kokia dukrytė paaugs g.gif
Taigi, jei kepu ką nors, tai pusę kepinių "velku" tėvams biggrin.gif
Sorry už poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 01 28, 14:46)
gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  protest.gif  gun_rifle.gif  baisu koks vyras naminiai pyragai ir tortai ner lygiu priprates prie sintetiniu gaminiu fool.gif MB tik kepk wub.gif

gerai kad jus turiu ir jus mane suprantat:)
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 01 28, 13:49)
gerai kad jus turiu ir jus mane suprantat:)
smile.gif

friends.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 01 28, 10:52)
svocios tortas

wub.gif Pasakiskas tortas thumbup.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 01 28, 12:38)
Mergaitės turiu labai keista,konservatyvu  vyra tuo klausimu.

Galiu pasiulyti 2 iseitys:
1) kepi pati, o vyrui sakai, kad cia pirktiniai;
2) gali atsiusti SB, kuris tikrai ivertins ir jo nereikes ikalbinet hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 28, 02:30)
Jeigu taip nutiko , yra tik du dalykėliai : 1 - per daug miltų , 2 - per daug atvėsusi tešla .....rinkis vieną iš dviejų ....



oi ačiū, tikrai manau 2 variantas, blyn, na kaip išsisukt, kad ji neatvėstų, mm blush2.gif
QUOTE(miskouoga @ 2009 01 28, 11:52)

nuostabus, o kuo puošėt? kremu kokiu? thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Perskaičiau beveik visą temą.... Cypciuk, buvot kepus neseniai kažkokį tortą su aguonom... Hibridą darėt.... Gal galima būtų receptuką??? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 01 28, 08:52)
Sveikutes kepejeles. Aciu visoms uz patarimus ir palaikyma. issikepiau ir jau suvalgem svocios torta. Atejau parodyti. Cia pirmas mano toks rimtas tortas.

blink.gif blink.gif Wow,koks grozis!!!!Aplodismentai tau 4u.gif 4u.gif
MB tai ti mano keptus giria,o visi kiti jam neskanus,nors gali buti skaniausias,vistiek pasakys,kad "tavo skaneeeesni" wub.gif Tai ir kepu,ir eksperimentuoju,koki beiskepciau,vistiek skanu,nors pati noriu ismest i siuksliadeze. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 01 28, 10:52)
Sveikutes kepejeles. Aciu visoms uz patarimus ir palaikyma. issikepiau ir jau suvalgem svocios torta. Atejau parodyti. Cia pirmas mano toks rimtas tortas.


Laaaabai grazus tortas wub.gif bet as buciau neiskentusi ir pasigyrusi, kad pati kepiau torta biggrin.gif o niekam turbut net nekilo noras paklausti, nes atrodo idealiai! O kuo apteptas virsus? g.gif
Atsakyti