Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

QUOTE(lotute @ 2009 01 27, 20:21)
a kur matėt?Aš tai bijau tortus daryti, nes tie paplotėliai kažkodėl sukietėja g.gif

Jie ir buna kieti,bet kai pertepi labai sauniai sudreksta ir buna minkstuciai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2009 01 26, 14:25)
Vakar bandžiau kepti iš beze morengiukus, nieks man nesigavo  verysad.gif  Aišku, didžiausios bėdos kilo su sirupu, viriau apie 10-15 min, nu pradėjo burbuliuoti, labai pabijojau, kad nepradėtų rausti, tai pradėjau pilt į baltymus, aišku, sirupas buvo vanduo ir cukrus, tai nors ir stačiau į šalto vandens puodą, net baltymai normaliai nebesusiplakė, beze gavos per skysta su dideliais cukraus gabaliukais. Žodžiu man čia aukštoji matematika  unsure.gif

Man it tas pats lotuliukas.gif Pabandyk sitaip:
5 kiausiniu baltymai
300g miltinio cukraus
1 citrinos sultys


Atsaldytus baltymus gerai isplakti,kol mase padides apie 7 kartus,tada po truputi berti miltini cukru,citrinos sultis,po to statyti inda i karsta vonele ir plakti kol mase ikais,sutirstes ir prades laikyt savo forma.Baigiant plakt galima ilasint norimos esencijos
Atsakyti
Cipciukai, kaip Jūsų Nijolė, ar patenkinta tkiu gražiu tortu, tokia dovana iš širdies:)
Ar skanus jis buvo????
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 01 28, 10:52)
Sveikutes kepejeles. Aciu visoms uz patarimus ir palaikyma. issikepiau ir jau suvalgem svocios torta. Atejau parodyti. Cia pirmas mano toks rimtas tortas.

pirmas rimtas tortas bigsmile.gif blink.gif
man iki tokių kaip iki amerikos doh.gif
miskouoga, labai gražu wub.gif
Atsakyti
cipciuk, nors receptą buvau radusi ne šioje temoje, bet klausiu čia. Kalbu apie EKLERUS. Bandžiau šiandien kept, kažkas gavosi, bet iškilo klausimų blush2.gif
1. Puode kiek panašiai laiko kaitinat tą tešlą, minutėmis. Man ta balta plėvėle vos ne iškart atsirado, o ir į gabalą sušoko l.greit. Abejoju, gal ilgiau reikia pakaitint smile.gif
2. Tešlą į skardą dėjau švirkštu, jis plastmasinis, senas, dar tarybinis smile.gif Kai įspaudžiau, matėsi tie dantyti krašteliai viršuje, bet kai iškepiau, jie pasidarė visiškai lygūs. g.gif Kaip Jūs padarėt savo eklerus tokius gražius, su tais "dantukais" viršuje?
3. Kokio dydžio buvo Jūsiškiai eklerai, dar nekepti?
4. Ir dar, kepant kažkaip jautėsi kiaušinių kvapas, vos ne omletą kepčiau lotuliukas.gif , bet gal dėl to, kad kiaušinių perdaug? Aš dėjau 4 vnt., bet pas mane jie laaaabai dideli buvo, L dydis tai tikrai, jei ne didesni. Perku turguje didžiausius rolleyes.gif
Vat, primaliau, tikiuos, kad suprasit ko norėjau paklaust 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 01 28, 11:52)
Sveikutes kepejeles...


Nerealus tortas... thumbup.gif
Atsakyti
Labai dekoju visoms mergaitems uz pagyrimus mano tortui blush2.gif 4u.gif , kas klause del aptepimo, tai aptepiau visa su Dr. Otker konjako skonio kremu. Ten parasyti du jo paruosimo budai, vienas su sviestu, kitas be. Tai as dariau be sviesto. Pabandymui pasidariau pries kelias dienas, priraiciau visko is to kremo ir balkone padejau, ziurejau, kaip jis atrodys po keliu dienu. Issilaike liuks, todel nebijojau ir torto juo puosti.
Atsakyti
laurechka, 27psl mirksiukas.gif
Atsakyti
oi cipciuk žinokit negaliu šią savaitę vien skanumynus kepu jokių rimtų patiekalų dar nebuvo doh.gif pamatau čia jūsų receptukus ir kepu, nes kažkaip gaunasi iškart ir taip skanu rolleyes.gif rytoj darysiu malkas po sniegu, žiūrėsiu kas gausis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssanta: 28 sausio 2009 - 23:21
QUOTE(Maliku @ 2009 01 28, 20:37)
cipciuk, nors receptą buvau radusi ne šioje temoje, bet klausiu čia. Kalbu apie EKLERUS. Bandžiau šiandien kept, kažkas gavosi, bet iškilo klausimų  blush2.gif
1. Puode kiek panašiai laiko kaitinat tą tešlą, minutėmis. Man ta balta plėvėle vos ne iškart atsirado, o ir į gabalą sušoko l.greit. Abejoju, gal ilgiau reikia pakaitint smile.gif
2. Tešlą į skardą dėjau švirkštu, jis plastmasinis, senas, dar tarybinis smile.gif Kai įspaudžiau, matėsi tie dantyti krašteliai viršuje, bet kai iškepiau, jie pasidarė visiškai lygūs.  g.gif Kaip Jūs padarėt savo eklerus tokius gražius, su tais "dantukais" viršuje?
3. Kokio dydžio buvo Jūsiškiai eklerai, dar nekepti?
4. Ir dar, kepant kažkaip jautėsi kiaušinių kvapas, vos ne omletą kepčiau  lotuliukas.gif , bet gal dėl to, kad kiaušinių perdaug? Aš dėjau 4 vnt., bet pas mane jie laaaabai dideli buvo, L dydis tai tikrai, jei ne didesni. Perku turguje didžiausius  rolleyes.gif
Vat, primaliau, tikiuos, kad suprasit ko norėjau paklaust  4u.gif


MAn kai kepu eklerus gaunasi vienas prie vieno jūsų aprašytas variantas:)
Del kvapo tai tikrai taip ir turi buti, o tų dantukų man irgi labai norisi:)
Atsakyti
QUOTE(Maliku @ 2009 01 28, 19:37)
cipciuk, nors receptą buvau radusi ne šioje temoje, bet klausiu čia. Kalbu apie EKLERUS. Bandžiau šiandien kept, kažkas gavosi, bet iškilo klausimų  blush2.gif
1. Puode kiek panašiai laiko kaitinat tą tešlą, minutėmis. Man ta balta plėvėle vos ne iškart atsirado, o ir į gabalą sušoko l.greit. Abejoju, gal ilgiau reikia pakaitint smile.gif
2. Tešlą į skardą dėjau švirkštu, jis plastmasinis, senas, dar tarybinis smile.gif Kai įspaudžiau, matėsi tie dantyti krašteliai viršuje, bet kai iškepiau, jie pasidarė visiškai lygūs.  g.gif Kaip Jūs padarėt savo eklerus tokius gražius, su tais "dantukais" viršuje?
3. Kokio dydžio buvo Jūsiškiai eklerai, dar nekepti?
4. Ir dar, kepant kažkaip jautėsi kiaušinių kvapas, vos ne omletą kepčiau  lotuliukas.gif , bet gal dėl to, kad kiaušinių perdaug? Aš dėjau 4 vnt., bet pas mane jie laaaabai dideli buvo, L dydis tai tikrai, jei ne didesni. Perku turguje didžiausius  rolleyes.gif
Vat, primaliau, tikiuos, kad suprasit ko norėjau paklaust  4u.gif


Ta plėvelė visada pasidaro skirtingai , kartais ant smūgio doh.gif kartais reikia ilgiau pasukti , ilgiau kaitinti nereikia , pasidarė plėvelė ir reiškiasi gana , .....dėl dantukų : aš naudoju antgalį su giliai iškirptais dantukais , kai išspaudžiu , jie iš vis būna pasakiški wub.gif , bet va kepant sumažėja , nes juk jie pučiasi , nėra ko norėti , kad liktų tokie kaip išspaudus .......dydis jų graikiško riešuto .......o kiaušaus jie " kvepia " :lotuliukas:ir pas mane , toks jau čia kepinys , nieko nepadarysi mirksiukas.gif .....aš kiaušus visada naudoju didelius , irgi perku turguje .

-------------------------------------------------

Na Nijolei žeptai atsidarė lotuliukas.gif .....tortukas buvo lius skonio thumbup.gif net aš imečiau 2 gabaliukus tongue.gif ( ką jau senai esu dariusi rolleyes.gif ) .

--------------------------------------------------

Uogyte ......tavo tortas pasakų - pasaka wub.gif , man labai patinka gyvos gėlės , jis toks gaunasi " šiltas " wub.gif
Atsakyti
Cipciuk, na padariau aš tą napaleoną pagal mišelė, ale kažkodėl biskvitai nepersisunkė tuo kremu verysad.gif gal dėlto kad per daug buvau suspaudusi ir nespėjo imirkt? g.gif
Atsakyti
O kiek laiko laikiai suteptą ?? aš tai per naktį ir dar pusdienį , kol jį valgėme .....paslėgimas neturi reikšmės schmoll.gif , o gal tau kremas išbėgo ?? blink.gif kai paslėgiai ....
Atsakyti