Įkraunama...
Įkraunama...

Pastojusių BT grafikėliai

QUOTE(sindirela @ 2009 05 18, 11:00)
sakykit mergainos jeigu BT rodo 37C, tai yra tikimybė kad pastojusi ar būtinai turi būti virs 37 C?

Tai ne taisykle rolleyes.gif Svarbu, kad BT auksta laikytusi net kai mmm turi ateiti kokias 2-3 dienas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif
Atėjau ir aš pasirodyti.
Va mano pirmas matuotas sėkmingas:
user posted image
Sėkmės visoms planuojančioms 2.gif 2.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif pagaliau ir aš galiu ideti čia savo laimingaji grafikeli wub.gif
My Webpage
šiandien pasidariau hcg ir 1327 wub.gif
Atsakyti
Įmetu ir savo regis laimingą BT

user posted image

Pas gydytoją tik už savaitės kulniuosiu, bet pasigrožėti juk galima :ax:

NT kolekciją taip pat pridedu :ax:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magreco: 28 gegužės 2009 - 12:20
Sveikos 4u.gif

Mano laimingasis grafikelis wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
stai mano laimingasis grafikelis ax.gif galvojau nematuot si cikla BT blush2.gif biggrin.gif

user posted image

tikejaus riebesni pamatyt lotuliukas.gif 5 ciklas mums laimingas wub.gif rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Noriu pasidalinti dziaugsmu 4u.gif wub.gif
user posted image
NT
user posted image
OT
user posted image
Pagal BT, LH banga auksciausia buvo 15 cd 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 06 liepos 2009 - 19:43
Labas rytas mergaites,

Noriu imesti ir savo laimingaji grafikeli...

user posted image
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Kadangi man pačiai buvo naudinga jūsų tema beplanuojant, tai atiduodu ir aš savo „duoklę“ smile.gif

user posted image

Iš tiesų tai labai keistas buvo šis ciklas, nes po ovuliacijos man paprastai iš karto šokteldavo temperatūra iki 37, o šįkart kažkaip vangiai kilo... Paskui gi, kai 13 DPO temperatūra pradėjo po truputį leistis, o nėštumo testai nieko nerodė, galvojau, kad nieko gero nebus... Bet va, praėjo dar kelios dienos, temperatūra vėl pakilo ir voila... smile.gif Pirmą, nors ir vis dar neryškų vaiduokliuką pamačiau 15 DPO, kuris kas dieną vis ryškėjo, iki 23 DPO, kai tapo jau vienodo ryškumo kaip kontrolinė juostelė.

Tiesa, nors grafike nepažymėjau, bet 11 ir 12 CD dariausi ovuliacijos testus, kurie irgi buvo neigiami biggrin.gif Gal jau iš tiesų ir per vėlu buvo jiems būti teigiamiems, bet tokiom dienom juos dariausi todėl, kad man niekada nėra buvę ovuliacijos anksčiau nei 13-14 CD, ciklas visada buvo kaip laikrodukas. O čia štai ovuliacija sugalvojo pasiskubint smile.gif
Žodžiu, labai paradoksalus ciklas buvo... Gal suteiks vilties toms, kurios nusivilia ankstyvais neigiamais testų rezultatais smile.gif

Sėkmės visoms planuojančioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sushi: 27 liepos 2009 - 23:33
Sveikutės,

Kiek kartų tik sulaukusi ovuliacijos dienos skaitydavau šitą temą ir lygindavau savo grafikėlius su pastojusių.. Ir taip kiekvieną mėnesį beveik du metus. Nesulaukę rezultato puolėm tirtis ir pas abu rado problemų, iškart pasiūlė IUI. Darėm pirmą, antrą, trečią IUI - nei vienas nesėkmingas. Nusprendėm padaryt pertrauką ir štai tos pertraukos "rezultatas":

user posted image

wub.gif Žinoma dar labai anksti, daug visokių baimių atsirado - kad tik viskas būtų gerai, bet reikia tikėti wub.gif
Linkiu mergytėms, skaitančioms šią temą neskubėti nuleisti rankų nepavykus per keletą ciklų. Sėkmės planuoklėms wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimozyte: 29 liepos 2009 - 07:00
Sveikos smile.gif
Ikeliu ir as savo laimingaji smile.gif
user posted image
po 8 DPO pakritimo, 9 DPO NT pamacius tik I spontaniskai pasidariau hcg ir atsakymas mano didelei nuostabai buvo teigiamas - 24,53! bigsmile.gif
Grizus pasidariau OT- buvo pakankamai ryskus, nors dar neteigiamas.
10 DPO ir NT pradejo vaiduokliauti, o ryskutelis buvo 13 DPO smile.gif .
12 DPO ir OT nepaneigiamai teigiamas buvo smile.gif .

Sekmes visoms! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ikeliu ir as savo stebuklinga grafikeli wub.gif


user posted image
Atsakyti