Įkraunama...
Įkraunama...

Pastojusių BT grafikėliai

Idesiu ir as saviski ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Štai mano laimingasis (lauktas 9 metus) bigsmile.gif rugpjūčio 15 atliktas 6 IUI ir rezultatas štai

http://www.babyplan.ru/profile/51162

dabar lėliukui 5 savaitėlės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 10 rugsėjo 2009 - 12:25
Sveikutes, vis uzmesdavau aki i jusu grafikelius, taip grazu wub.gif sia savaite sulaukem ir mes savojo stebuklelio wub.gif keli gydytojai man buvo pasake, kad sunkiai pastosiu arba is vis nepastosiu, nes mano ciklas buvo visiska katastrofa, kartais mmm laukdavau 4-5 menesius, kartais per metus sirgdavau kokis 4-5-kartus doh.gif bet tikejimas ir sirdis man sake, kad kada nors pavyks ir be vaistuku.... stai mes ir nebe vieni wub.gif
user posted image
user posted image

Atsakyti
Labukas. Ir aš dedu savajį.. bigsmile.gif

http://www.babyplan.ru/profile/48935
Atsakyti
[quote=tindiriushka,2009 09 12, 10:41]
kuri vertikali linija reiškia O? punktyrinė ar rožinė? ax.gif

Punktyrinė ax.gif
O ką ta rožinė reiškia taip ir nesupratau.. Turbut kada mmm turi ateiti maždaug..
Atsakyti
Stai ir mano laimingasis ir kolekcija NT wub.gif
GRAFIKELIS
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2009 09 18, 09:03)
gabreliukas sveikinu nuosirdziuasiai  wub.gif , tau taip anksti parode NT teigiama nestuma  thumbup.gif , linkiu lengvu 9 men.

Aciu 4u.gif Aha anksti tikrai,bet as kazkaip visada nusiteikus,kad jeigu nestumas yra tai turi rodyti,aisku ne visada taip ax.gif Bet as ziurejau labai daug babyplan grafikeliu kur nestumas iki 12DPO tai ju yra tikrai daug,net nuo 6DPO 4u.gif
Atsakyti
Dedu ir as savo grafikeli. 5-as ciklas mums laimingas lotuliukas.gif
11DPO NT parode rysku vaiduokli, iskart nulekiau kraujuko nuleisti- Hcg 156 thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutės merginos,
turiu ir aš laimingą grafikėlį, nors mmm dar turėtų būti tik kitą savaitę, bet prieš tris dienas nėštumo testukas parodė dvi juosteles. Tai buvo 9 dpo.

user posted image
Atsakyti
Laba diena noriu ikelti ir as savo laimingaji 7 ciklo grafikeli user posted image
kurio pabaigoje pamaciau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krissti_: 04 spalio 2009 - 11:56
Sveikos merginos,

Prisiminiau kad buvau sau pazadejus, kad ikelsiu laimingaji grafikeli, kai jau toki turesiu, taigi siek tiek paveluotai, bet wub.gif


http://hotimg23.fotk..._211/naujas.jpg
Atsakyti
labukas mergytes 4u.gif na pagaliau ikeliu ir as savo grafikiuka blush2.gif gaila neturiu su pirmuoju sekmingu nestuke.gif butu idomu sulyginti ax.gif
user posted image
iki menesiniu rodo kad dar liko apie 4dienos bet... wub.gif daba belieka laikyti suspaudus kojeles wub.gif
cia mano 5ciklas po paskutinio ketvirto persileidimo smile.gif pirmas C truko 40d, 2C-36d, 3C-37d, 4C-30d
cia mano pirmasis vaiduokliukas 19CD 4u.gif
o cia mano vakarystis NT 27CD-pregnant ir 27CD-pregnant2-3 kuris visiskai itikino kad tie vaiduokliai nemelavo wub.gif wub.gif wub.gif
kas nepazystas sio NT cia puslapiukas CLEARBLUE 4u.gif
Atsakyti