Įkraunama...
Įkraunama...

Kur pirkti vilną Vilniuje?

QUOTE(Padangė @ 2010 12 05, 19:11)
Tai jus turbut uzsisakinejat didmenoj o ziurejot i bendra nuotrauka? mirksiukas.gif
o ka turi viskas e parduotuvei sudeta mirksiukas.gif
as pati renkuosi is ten,  viska gaunu ko reik, o jei neturi pranesa, kada atsiras   tongue.gif
Jie daug kam kliuna del kainu, visi konkurentai stuma ,
o del mazo eriuko tai woool.lt turi puse prekiu is topacio gamintojo tik geresnem kainom, ir viska vietoj o ne po 2 savaiciu  mirksiukas.gif

Ir visai nepranešė. Kai jau pati po 3 dienų (po to kai pateikiau užsakymą) pradėjau ieškot, kodėl sąskaita nesiunčiama ir užsakymas nepildomas, tada atrašė, kad dabar 5 spalvų iš mano norimų pirkti neturi. O kada turės-gal po savaitės. Tai viso jau 2 savaitės. Kainos normalios. Dėl šito nieko negaliu sakyt. Bet darbas su klientais dar neatsakingas tikrai. Bent jau laiku informuoti, kad kažko neturi, tai tikrai turėtų. Tada gali rinktis: laukti ar ieškoti kitų tiekėjų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žolelė: 05 gruodžio 2010 - 20:05
QUOTE(žolelė @ 2010 12 05, 19:36)
Ir visai nepranešė. Kai jau pati po 3 dienų (po to kai pateikiau užsakymą) pradėjau ieškot, kodėl sąskaita nesiunčiama ir užsakymas nepildomas, tada atrašė, kad dabar 5 spalvų iš mano norimų pirkti neturi. O kada turės-gal po savaitės. Tai viso jau 2 savaitės. Kainos normalios. Dėl šito nieko negaliu sakyt. Bet darbas su klientais dar neatsakingas tikrai. Bent jau laiku informuoti, kad kažko neturi, tai tikrai turėtų. Tada gali rinktis: laukti ar ieškoti kitų tiekėjų.


4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 05 gruodžio 2010 - 21:03
Man irgi geriausiai būtų nuėjus vietoj išsirinkt. Deja, galiu tik internetu įsigyt. Žinoma, jei žmogus vienas ten tedirba (kaip rašė Padangė), tai fiziškai neįmanoma visko patempt...Kaip ir aiškiau patapo...
Juk šita tema ir yra tam, kad išsiaiškint kur pirkti vilną? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žolelė: 05 gruodžio 2010 - 21:53
4u.gif
Atsakyti
Nepatariu vilnos uzsisakyti wool.lt internetineje parduotuveje, nes atsiuncia "siuksles" ir ne tai ka skelbia, nusivyliau sia e-parduotuve, pardavejai pazadejo istaisyti klaida, bet taip ir netesejo... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, velejos. Turiu keleta klausimuku del vilneles. Pirmaji savo "blyna" kepiau is 18 mik. sluoksnos, kuria isigijau wool.lt. Nezinau, kaip ten skaitosi - gerai ar ne gerai susivele, bet baciukai gavosi gerai (bent jau mano akiai). Tada nuveliau suneliui svarkiuka is siulu oazes karsinio. Irgi gavosi gerai. Tik siulu oazeje karsinys kiek brangesnis, nei wool.lt (N. Zelandijos, lietuviskas).
Gal kas galetu man paaiskinti, kuom tie karsiniai skiriasi? Suprantu, kad Merino brangesni. Bet, pvz, lietuviskas ir N. Zelandijos? Beje, koks yra siulu oazes karsinys (kokios rusies)? Nes labai keistai su pardaveja pasnekejau... Paklausiau, kokios rusies, tai nezinojo ka atsakyt. O kai paklausiau, ar ne merino vilna, atsake, kad merino karsinio isvis nebuna... Na, o, kadangi as esu visai zalia sioje srityje, tai ir nebesigincyjau. O wool.lt ir merino karsini uzmaciau...
Dabar planuoju dar keleta daikteliu nusivelti ir vilnele noretusi pigiau pirkti. Keleta puslapeliu anksciau skaiciau del ne itin geros wool.lt lietuviskos vilnos. Gal cia ir nuo partijos priklauso?
Atsakyti
dabar prekybos centre ''ozas'' esancioj ''prismoj'' galima pirkt lietuvisko karsinio. nezinau ar kokybiskas ar ne (nelabai ismanau blush2.gif ), bet man veliasi gerai, o jo kaina 4Lt - 50g. pigiau niekur kitur nemaciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varlius @ 2011 03 14, 21:21)
Sveikos, velejos. Turiu keleta klausimuku del vilneles. Pirmaji savo "blyna" kepiau is 18 mik. sluoksnos, kuria isigijau wool.lt. Nezinau, kaip ten skaitosi - gerai ar ne gerai susivele, bet baciukai gavosi gerai (bent jau mano akiai). Tada nuveliau suneliui svarkiuka is siulu oazes karsinio. Irgi gavosi gerai. Tik siulu oazeje karsinys kiek brangesnis, nei wool.lt (N. Zelandijos, lietuviskas).
Gal kas galetu man paaiskinti, kuom tie karsiniai skiriasi? Suprantu, kad Merino brangesni. Bet, pvz, lietuviskas ir N. Zelandijos? Beje, koks yra siulu oazes karsinys (kokios rusies)? Nes labai keistai su pardaveja pasnekejau... Paklausiau, kokios rusies, tai nezinojo ka atsakyt. O kai paklausiau, ar ne merino vilna, atsake, kad merino karsinio isvis nebuna... Na, o, kadangi as esu visai zalia sioje srityje, tai ir nebesigincyjau. O wool.lt ir merino karsini uzmaciau...
Dabar planuoju dar keleta daikteliu nusivelti ir vilnele noretusi pigiau pirkti. Keleta puslapeliu anksciau skaiciau del ne itin geros wool.lt lietuviskos vilnos. Gal cia ir nuo partijos priklauso?


seip vieninteliai kas pardavineja lietuviska karsini yra wool.lt tai apdirbta butent lietuvos avyciu vilna , smile.gif viskas priklauso nuo partijos taip pat ja rekomenduoja sausam velimui, nors galima ir slapiai tik kitaip nei Nzelandijos karsinys megsta labai karsta vandeni, ir velsim ilgiau, turi siektiek siukslyciu, yra ekologiska (kam tai aktuolu mirksiukas.gif )

visos kitos parduotuves pardavineja (tame tarpe ir wool.lt) naujosios zelandijos vilna karsini, ir jis tikrai nera lietuviskas karsinys , nereiktu maisyt, doh.gif
kas liecia merino karsini tai jis tikrai buna, thumbup.gif tai ta pati merino vilna tik kitam pavidale "karsinio" o ne "sluoksnos" su juo visai kitaip dirbama nei su sluoksna, kitokoks traukimosi laipsnis, veliant tuos pacius gaminius is merino karsinio ir merino sluoksnos,
o idomu kas per pardaveja kuri aiskino kad merino karsinio ner? g.gif
kas
Papildyta:
QUOTE(guitar @ 2011 03 18, 01:14)
dabar prekybos centre ''ozas'' esancioj ''prismoj'' galima pirkt lietuvisko karsinio. nezinau ar kokybiskas ar ne (nelabai ismanau blush2.gif ), bet man veliasi gerai, o jo kaina 4Lt - 50g. pigiau niekur kitur nemaciau 4u.gif



"prisma" pardavineja tikrai ne lietuviska karsini o N zelandijos karsini,
na 100 g kaina 8 lt tai nera jau taip pigu
tuo tarpu wool.lt parduotuvei 7 lt o internetetinei parduotuvei 100 g 6 lt
tai 50 g 3 lt biggrin.gif biggrin.gif


Atsakyti
Sveikos vėlėjos smile.gif Norėjau pasiguosti... Jau N kartų pirkau vilną iš wool.lt parduotuvės, esančios Universiteto/Daukanto g. Tiksliau susakydavau savo vyrui ko noriu, o jis užbėgdavo nupirkt, nes dirba netoliese. Kainos buvo tokios, kaip jų internetiniame puslapyje. O šiandien nuejus ten pareiškė, kad internetinės kainos galioja tik perkant internetu blink.gif O nuėjus "gyvai" pirkti - gaminiai brangesni. Kažkoks išsidirbinėjimas... Buvau susidūrusi su tokiais atvejais internetinėje prekyboje, bet ten aiškiai būdavo pranešama apie tai. O dabar - bac, vieną dieną perki vienokia kaina, kitą - imk ir mokėk daugiau. O, kai vyras paklausė, kodėl taip pasikeitė viskas per pora dienų, tai jam net nebuvo atsakyta. Pardavėja sumurmėjo kažką panosėje ir staigiai apsisukusi nubėgo prekės reikalingos atnešt.
O "gyvai" pirkti mums tinka labiau, nes visų pirma, spalvos visiskai neatitinka to, kas parodyta internete, reikia labai žiūrėti, visų antra - internetu užsakinėti nesinori, nes pervedimai kainuoja, visų trečia - kartais prireikia skubiai ko, tai vyras po darbo ir parveža. Žodžiu, be galo nusivyliau tokiu issidirbinėjimu... Nei pranešta, nei, galų gale, žmoniškai paaiškinta.
Atsakyti
Varliau ,kad vilna pabrango ,tai to ir reikejo tiketis.Ji jau pabrangusi visame pasaulyje ,tik pas mus dar kazkaip nelabai..O kodel brangsta nevienodai perkantiems gyvai ar internetu ,tai jau velniai tik zino g.gif .bet internetu didmenininkams irgi pabrango. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 03 22, 11:14)
Varliau ,kad vilna pabrango ,tai to ir reikejo tiketis.Ji jau pabrangusi visame pasaulyje ,tik pas mus dar kazkaip nelabai..O kodel brangsta nevienodai perkantiems gyvai ar internetu ,tai jau velniai tik zino  g.gif .bet internetu didmenininkams irgi pabrango. verysad.gif


As suprantu, kad vilna gali brangti ir brangsta. Nesuprantu, kodel tik internetu pigiau. O jei jau tokia naujove padare - tai tegu ir paaiskina normaliai, kad buvo vienaip, o dabar nauja tvarka. Tiesiog keista pasirode, kad uzklausus, kas cia per naujienos - staigiai apsisuko ir move salin ne nepaaiskinus. Kazkaip labai nesmagiai pasijunti tada...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlius: 22 kovo 2011 - 16:00
QUOTE(varlius @ 2011 03 22, 15:54)
As suprantu, kad vilna gali brangti ir brangsta. Nesuprantu, kodel tik internetu pigiau. O jei jau tokia naujove padare - tai tegu ir paaiskina normaliai, kad buvo vienaip, o dabar nauja tvarka. Tiesiog keista pasirode, kad uzklausus, kas cia per naujienos - staigiai apsisuko ir move salin ne nepaaiskinus. Kazkaip labai nesmagiai pasijunti tada...


na pabandysiu atsakyti as ax.gif
viena pirkti internetu , kai kainos mazesnes nes yra internetine konkurencija ir kainos dideles negali laikyt,kur nekainuoja patalpos, gali sau is namu stumdyt prekes, nebutinai vilna ar kokius karoliukus, ar dar ka kas neuzima daug vietos,
ir visai kas kita kai patalpos kainuoja n tukstanciu + pardavejos ir visi kiti mokesciai, kaina negali but tokia pat kaip internete nes tiesiog neisgyventum, o beto ir konkurentai pasprogdintu lotuliukas.gif bent jau as taip manau blush2.gif
kas liecia wool.lt tai senokai esu ju kliente ir visada kainos nors nezymiai bet skiresi parduotuvei ir internete, o jei jus keleta kartu mokejot internetine kaina tai jums tiesiog pasiseke, noreciau ir as tokiu kainu parduotuvei kaip internete biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 22 kovo 2011 - 18:49