Įkraunama...
Įkraunama...

Kur pirkti vilną Vilniuje?

Na, kur pabrango o kur atpigo biggrin.gif įlindau pasidalint info apie latviško karšinio dar vieną "tašką".
Ką tik grįžau iš rankdarbių parduotuvėlės Lentvaryje ("Laukinė aguona" kitąpus kelio nuo gel. stoties), kur vis pašoku nusipirkt kokios pritrūkusios latviško karšinio spalvos (tas pats kaip Siūlų oazėj). Paprastai ten perkant bent 0,5kg kaina būna 60 Lt už kg, dabar paskelbta 20% nuolaida (tiesa ne nuo didmeninės kainos, tad su nuolaida gaunasi 56) bigsmile.gif tai pirktelėjau keletui projektėlių į priekį ir iki miesto trenktis nereikės thumbup.gif Atrodo normali kaina ten 7 Lt už 100g.
Ir šiaip toje parduotuvėlėje man labiau sekasi - dažniau randu visas reikiamas spalvas, nes siūlų oazėj vis tekdavo mažiausiais pokiukais susirankiot...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 26 kovo 2011 - 13:14
gal kas gali atsakyti, ar Oze, yra nusipirkti vilnos?
greitai perverciau temuke, bet neuzmaciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2011 03 26, 19:37)
gal kas gali atsakyti, ar Oze, yra nusipirkti vilnos?
greitai perverciau temuke, bet neuzmaciau g.gif


Ozo Prizmoj yra sluoksnos skandinaviškos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos Supermamos.
Oze,prizmoje pardavinejama vilna- "lietuviska" istiesu berods yra apie 33 mikronus storio n.zelandijos vilna, fasuota lietuvoje. Girdami kaina ivertinkite, kad kuo storesnis plaukas vilnos, tuo ji pigesne, t.y. jei 50gr. pvz 4lt- tai dar nieko nereiskia kad tai pigu, reikia ziureti kokios rusies vilna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 03 lapkričio 2011 - 10:11
Ateinu pasiguosti, piktumas jau praėjo... verysad.gif
Sekmadienį vėliau šalį iš Litwool pirktos juodos sluoksnos, išsidėliojau baltą dekorą ir svaigau kaip jau čia gražiai turėtų būti. rolleyes.gif
Tai gavosi murzinai pilkas dekoras, o rankas mazgoju iki šiandienos, nagų neatskalbiu niekuo. Šalį reikia mesti lauk,burbulinę plėvelę išmečiau, užuolaida pilka, neatsiskalbia.
Vienu žodžiu baisiai pikta, kai viską sugadini dėl leidžiamų dažų doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 07 26, 16:56)
Ateinu pasiguosti, piktumas jau praėjo... verysad.gif
Sekmadienį vėliau šalį iš Litwool pirktos juodos sluoksnos, išsidėliojau baltą dekorą ir svaigau kaip jau čia gražiai turėtų būti. rolleyes.gif
Tai gavosi murzinai pilkas dekoras, o rankas mazgoju iki šiandienos,  nagų neatskalbiu niekuo. Šalį reikia mesti lauk,burbulinę plėvelę išmečiau, užuolaida pilka, neatsiskalbia.
Vienu žodžiu baisiai pikta, kai viską sugadini dėl leidžiamų dažų doh.gif  doh.gif  doh.gif


jei reik plonos juodos tai veltinio namuos geriau perku. Ji nedažo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 07 26, 18:56)
Ateinu pasiguosti, piktumas jau praėjo... verysad.gif
Sekmadienį vėliau šalį iš Litwool pirktos juodos sluoksnos, išsidėliojau baltą dekorą ir svaigau kaip jau čia gražiai turėtų būti. rolleyes.gif
Tai gavosi murzinai pilkas dekoras, o rankas mazgoju iki šiandienos,  nagų neatskalbiu niekuo. Šalį reikia mesti lauk,burbulinę plėvelę išmečiau, užuolaida pilka, neatsiskalbia.
Vienu žodžiu baisiai pikta, kai viską sugadini dėl leidžiamų dažų doh.gif  doh.gif  doh.gif


Liūdna, kad ir Jums tas pats nutiko su minėta juoda vilna. Patarimas, jei pirkote daug: bent man pirkus daug, aš ją grąžinau ir gavau kitos juodos - nedažančios, ši tikrai super thumbup.gif Gal Jums taip pat pavyktų sukeisti, ar jau visą išnaudojote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witutes: 28 liepos 2011 - 19:19
Aš turiu woolo tokią beveik juodą, bet be intensyvaus juodumo. Tikrai labai gera. Iš vis šiuo metu esu tokios nuomonės, kad 18 mc vilna pas juos dažniausiai gera ir labai gera, na o 21 dažniausiai bloga, nors kartais pasitaiko irgi visai nieko.
Stewie, o kelių micronų tavo juodoji buvo?
Atsakyti
Besijuokianti, 21 mikrono, pirkta žiemą.
Bandžiau naujai velt, kad gautųsi garbanota vilnos tekstūra, ta iš vilnos išgavau lauktą rezultatą, o vat dekoras doh.gif nudažytas pilkai.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 07 29, 07:29)
Aš turiu woolo tokią beveik juodą, bet be intensyvaus juodumo. Tikrai labai gera. Iš vis šiuo metu esu tokios nuomonės, kad 18 mc vilna pas juos dažniausiai gera ir labai gera, na o 21 dažniausiai bloga, nors kartais pasitaiko irgi visai nieko.
Stewie, o kelių micronų tavo juodoji buvo?


uoj, dabar reik atsargiai, nes pas juos 18 mic daug spalvų atsirado ir didelią dalį dažo patys. Tai reik žiūrėt.
Aųš iš seniau jų 18 mic beveik juodą turiu, tai ji puiki. Dar pabandymui dabar pirkau kažkokios raudnos. Žiūrėsim kaip bus. Bet mačiau ir su nenudažytais plėmais 18 mic. vilnos. g.gif Tai žodžiu reik žiūėt...
Atsakyti
Padange, o is kur jus tiek daug zinote apie wool.lt?
gal jus ten dirbate?
Atsakyti
QUOTE(Maia @ 2011 11 26, 19:01)
Padange, o is kur jus tiek daug zinote apie wool.lt?
gal jus ten dirbate?


na nedirbu as niekur (nors visai noreciau , esu vilnos ligone doh.gif ir si liga tabletem nesigydo lotuliukas.gif ) as aplamai domiuosi veltiniu, vilna , velimo technikom ir t.t. o del woolo tai as daznai lankausi ju parduotuvei ir perku vilna, tai kone 1- nintele (mano akim ziurint) tokio vilnos pasirinkimo Vilniaus mieste parduotuve, mirksiukas.gif beto galima paprasyt kad vilna nudazytu norima spalva lotuliukas.gif jei nerandi paletei blush2.gif as jau senokai esu ju klijente, nors ismabdau ir kitur ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 27 lapkričio 2011 - 12:23