Įkraunama...
Įkraunama...

Šeduvos mamytės renkasi čia

visiskai sutinku 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Ką tik sveikinomės su pavasariu, o čia jau ir vasara. Ir jau beveik įpusėjo biggrin.gif Taigi sveikos prie ežerų, jūrų, daržuose, laukuose, šienuose ir visur kitur atostogaujančios 4u.gif. Pasidalinkit vasariškais įspūdžiais, atostogų planais biggrin.gif .

Štai aš pvz. šiemet gavau prikišti nagus prie šieno vežimo (po maždaug 20 metų pertraukos) lotuliukas.gif. Visai nieko. Ta nauja technika beveik viską pati padaro thumbup.gif . Svarbu gerai vadovauti lotuliukas.gif Išsiaiškinau kuo skiriasi šienas nuo šiaudų doh.gif.

Vakar pabuvojom Šventojoj. Iškepėm, nusvilom. Vos pajudėt galiu, atrodau kaip virtas vėžys verysad.gif. Apgaulinga ta kažkokia saulė buvo. Nesideginau specialiai, o ir neima (gal tiksliau neėmė) manęs atrodo... Šiaip Šventojoj buvau pirmą kartą. Norėjau ramesnės vietos, Palangoj per daug visko. Tai man tas miestas paliko nekokį įspudį. Gal kad lyginau su Palanga...Bet jau toks kaimas... doh.gif Tie viešbuciai, svečių namai - tvartai kažkokie doh.gif. Koks ten gali būt juose poilsis, kai reikia galvot ar kokia lenta neužkris ant galvos (beje, visi buvo mediniai kiek mačiau). Nameliai, kurių ten galybė, apgriuvę, baisūs, senoviški...Toks jausmas, kad nuo tarybinių laikų ta vieta nematė nei remonto, nei investijų jokių. Nors žmonių buvo. Buvo ir vienas kitas naujas rąstinis namelis, bet mažai...O gal jie visi nauji kažkur kitur?.. Bet centras tai nekoks man pasirodė. O toliau nuo centro, tai gal kažkas panašaus į Šeduvą biggrin.gif.
Vat. Dabar artimiausiuose planuose - kelių dienų poilsis Seduloje, namelyje. Bus matyt. Įspūdžius papasakosiu grįžus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimakp: 07 liepos 2010 - 15:42
OI kaip aciu uz pagyvinima temos smile.gif
mes jau spejos ir darze pasidegint, ir su baidaremis paplaukioti, ir prie karjero paguleti. kas dar? hhmmmm. prie juros dar nebuvome isleke, moletu nameliai irgi dar neaplankyti. o vasara jau tuoj ipuses... negerai negerai. reikes susiimti.
man sventoji patinka, ji tokia rami. gyvent tose medinese pasiurese neteko nes mes vis kaip ne zmones nuvaziuojam ne sezono metu tai vidurziemi tai vel ziema tai vis dar ziema, ir vel kaip ne zmones tai 15 min, tai pusvalandziui. oi pamelavau. vaziavome pernai porai dienu vasara - gyvenome tokiame rastiniame kotedze, ant galvu niekas nekrito. l kadangi niekas nenukrito matyt del to ir neisimine...
tai tiek. mazai cia as...
a. ps. as skiriu siena nuo siaudu smile.gif ir man reikia sieno nes triusi ant savo sprando nusipirkau... neturejo bobute veargelio, nusipirko ozeli.... tai va gal kas sieno ruloneli i kiema iridensit uz atitinkama mokesti? a?
Atsakyti
turiu prašymą, gal kas žinote kur būtų galima išsinuomoti kambarį ar butuką Šeduvoje. Lauksiu pasiūlymų į až
Atsakyti
Visiškas štilius.... g.gif Užpustė? unsure.gif Ei merginos Kalėdos ant nosies-išlįskit, pasirodykit ar gyvos lotuliukas.gif


Beje, dėl butų nuomos... Nelabai ką žinau... g.gif
Atsakyti
Mergickos seduvoj atodrekis! liskim is savo sleptuviu ir paplepekim 4u.gif 4u.gif 4u.gif
visas seduvietes ir joms prijauncianciais su Naujais metais( gal ir per velai, bet geriau veliau negu niekad!)
na kaip jums buvo pasipuosu MUSU seduva per sventes? as tai per visus sniegus normaliai eglutes neapziurejau doh.gif o jkaip sugalvojau, jos nebeliko. labai jau greitai. ar visos sveikos? gal ka suzalogu sbniegas, gal varvekliu kas noras per daug prisivalge?
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
Labas. Kur visos dingo? matyt sušalo g.gif taip bendraudamos mes ir po 10 metų dar šiame puslapyje busim. Atsiliepkite kas nors help.gif Gal reikia kreiptis į paiešku tarnyba g.gif
Atsakyti
as gyva nesusalus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai matyt, tik kelios gyvos ir belikę... g.gif Na, lauksim pavasario thumbup.gif

Jei atsirastų gyvų, noriu rekomenduoti neblogą tinklapį www.nuolaiduklubas.lt 4u.gif Randu ten karts nuo karto neblogų dalykų. Dabar gi įsigijom kuponą parai viešbutyje Rygoje už super kainą. Pasidarysim sau ekskursiją pas zirgas galvas biggrin.gif
Atsakyti
gerai pailsekit pas broliukus latvius,paskui parasyk kaip sekes ok blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamylio @ 2011 02 17, 23:57)
gerai pailsekit pas broliukus latvius,paskui parasyk kaip sekes ok blush2.gif


Broliukai sakai... g.gif
Bet kad mes važiuosim tik balandį biggrin.gif
Atsakyti