Įkraunama...
Įkraunama...

Šeduvos mamytės renkasi čia

lauksim balandzio ax.gif
Atsakyti
Mergaites, laimoskp ir egglluzes tėčiui atsitiko baisi nelaimė verysad.gif šeštadienį sudėgė visas jo turtas. Baisi nelaimė. doh.gif Vagys sienas palieka, o gaisras nieko.
o kas balandi bus?
vėlykos?
aaaaa laimakp išvažiuoja pailsėti. Išbandyti broliuku latviu lovytes ir gal masažus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimasa: 21 vasario 2011 - 21:50
QUOTE(laimasa @ 2011 02 21, 23:45)
o kas balandi bus?
vėlykos?
aaaaa laimakp išvažiuoja pailsėti. Išbandyti broliuku latviu lovytes ir gal masažus?


Pavydi?.. lotuliukas.gif
Ką ten iš tų broliukų latvių gali tikėtis? Zirgas galvas jie man. Įsivaizduokit paskambinau rezervuot kambarį ir su manim bendravo Liene Kuze. Jie ten ką - patys iš savęs tyčiojasi? lotuliukas.gif
Atsakyti
Joooo, o gal cia kaip tam anekdote g.gif
Gyveno Lietuvoj Jonas Pyzdauskas. Jam nepatiko jo pavarde ir nusprende ja
pasikeisti issikelus gyventi i Latvija. Latvijoje jam pase uzrase Janis
Pyzdanis. Pagyvenes kelis metus, jis del savo pavardes persikele i Lenkija.
Ten pase irase - Janek Pizdulskyj. Pagyvenes kelis metus Lenkijoj, jis
del savo pavardes persikele i Ispanija, o ten jo pavardė skambėjo taip -
Chuan Pizderas, paskui i Italija, o ten tapo Džovani Pizduči, galiausiai
nusidangino i Amerika. Ten jam pase uzrase - Jon *****. Pagyvenes ten,
persikele i Rusija. Po keliu metu numire ir ant jo paminklo puikavosi
uzrasas - Ivan Pyzdiec...


Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif

ar dar besilanko cia Seduvos mamytes? noreciau jungtis i jusu gretas ax.gif
Atsakyti
labas linkur 4u.gif lankosi retkarčiais mirksiukas.gif kartais aš viena su savim pasišneku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimasa: 13 liepos 2011 - 18:04
QUOTE(laimasa @ 2011 07 13, 19:04)
kartais aš viena su savim pasišneku ax.gif

tai pabandysiu ir as paplepet biggrin.gif vis del to jau virs 2 metu cia gyvenu, bet nieko dar nepazystu blush2.gif
Atsakyti
o aš savo visą gyvenimą čia mirksiukas.gif bet toliau savos nosies nieko nematau ir napažystu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linkur @ 2011 07 13, 22:11)
tai pabandysiu ir as paplepet biggrin.gif vis del to jau virs 2 metu cia gyvenu, bet nieko dar nepazystu blush2.gif


Labai malonu susipažinti 4u.gif Prašom pasipasakot kur gyvenam, ką veikiam. Gal mes pažįstamos pvz biggrin.gif Galvoju dabar kokias mamytes su leliukais matau mieste g.gif

QUOTE(laimasa @ 2011 07 13, 22:41)
o aš savo visą gyvenimą čia  mirksiukas.gif bet toliau savos nosies nieko nematau ir napažystu. ax.gif


Vadinasi laikas akinius pakeist į stipresnius g.gif O kol nepakeitei gal užeit į svečius? Susipažinsim iš naujo biggrin.gif Ir kitom mamytėm pasakysiu. Siųlyk dieną pažintuvėm thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(laimakp @ 2011 03 06, 17:09)
Pavydi?.. lotuliukas.gif
Ką ten iš tų broliukų latvių gali tikėtis? Zirgas galvas jie man. Įsivaizduokit paskambinau rezervuot kambarį ir su manim bendravo Liene Kuze. Jie ten ką - patys iš savęs tyčiojasi? lotuliukas.gif


Seniai tas buvo (jau ir pakartot kelionę pas juos spėjom), ale galiu šį tą papasakot. Iš pirmos kelionės į Ryga - thumbup.gif super, labai patiko. Rygos senamiestis - nepalyginsi su mūsų sostine. Ir ne tik senamiestis. Tačiau toliau nuo civilizacijos - bardakas totalus doh.gif. Pas juos gerai sutvarkytos tik prezentacinės vietovės. Aplankėm įžymųjį Lido - įspūdžio nepadarė (na, nebent kainos). Viešbutis irgi labai liuks. 10 balų. Kitą dieną buvom Bauskės pilyje, patiko. Na ir desertui - Rundales rūmai. Antrasis Versalis. Įspūdis - neapsakomas. O kai aš dar esu tokia dvarų ir rūmų mėgėja, tai man tai buvo kažkas..... wub.gif Rekomenduoju tikrai.
O iš antros kelionės (Kuldiga-Ventspilis-Mergsrags(jei sugebėsit rast žemėlapyje biggrin.gif -Ryga), tai nelabai yra ką pasakot. Kuldygoj apžiūrėjom įspūdingą senovišką tiltą ir ilgiausią europos krioklį (tiesa neaukštą). Venspilį labai norėjo visi pamatyti, tai pasivažinėjom po senamiestį, aplankėm paplūdimį, vaikų žaidimų aikštelę. Fainas miestas, gal kiek užneša į mūsų Palangą, nors nelabai. Gražesnis, ramesnis, visur sankryžose rodyklės kas ir kur. Su mašina iki pat jūros gali davažiuot. Patiko. Šalia to nežinomo pavadinimo miestelio mes buvom išsinuomavę namelį porai dienų. Šalia švyturio. Vėlgi vos 50 m. iki jūros kranto, tik kad naujas kempingas, dar normaliai nesutvarkyti paplūdimiai, neišvalytas vanduo. Bet žmonių tai vos vienas, kitas. Ir galiausiai paskutinę diena nuvažiavom į Rygos zooparką. Buvom žadėję vaikams. Parkas gražus, gal už Kauno įspūdingesnis, bet ne tiek kad važiuočiau antrą kartą specialiai. Pro šalį važiuojant užsukti verta, bet speciai dėl to važiuot schmoll.gif .
Tai kaip ir tiek įspūdžiū trumpai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimakp: 11 rugpjūčio 2011 - 15:50
Pries savaite ir mes buvome pagyvent Ventspilyje. Jis tikrai lietuviu megstamas, kur tik pasisuksi, lt numeriai ir kalba. Miestas tikrai vertas demesio del savo grozio mieste, ir del savo pajurio su visomis pramogomis. Ramu, tylu, vaikaims apstu veiklos ir svarbiausia nera kas zingsni ledu - cukraus vatos - vafliu. Ech kad kas ta Ventspili atkeltu arciau...
Atsakyti
QUOTE(rutice @ 2011 08 11, 19:47)
Pries savaite ir mes buvome pagyvent Ventspilyje. Jis tikrai lietuviu megstamas, kur tik pasisuksi, lt numeriai ir kalba. Miestas tikrai vertas demesio del savo grozio mieste, ir del savo pajurio su visomis pramogomis. Ramu, tylu, vaikaims apstu veiklos ir svarbiausia nera kas zingsni ledu - cukraus vatos - vafliu. Ech kad kas ta Ventspili atkeltu arciau...


Gera mintis biggrin.gif Kiek laiko ilsėjotės?
Atsakyti
Mes buvome 4 dienas.
Atsakyti