Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip skalbiate vaikų drabužėlius?

Aš visą laiką plaunu vaiko rūbelius atskirai ir tik vaikiškais milteliais, kad kartu plauti tai gal ir nieko blogo, bet su bet kokiais milteliais, tai nerekomenduoju, jei ypač jautresnis vaikas 4u.gif
Atsakyti
Aš dar ir dabar skalbiu atskirai ir su spec.vaikučiui, nes labai daug rūbelių turim ir kasdien reikia keisti biggrin.gif o mums neužilgo trys...
Atsakyti
Mes maziuko rubelius nuo kokiu 6 men. kartu skalbiam, bet viska su vaikiskais milteliais...kartais su iprastais iskalbiam, paskui vel su vaikiskais unsure.gif gal jau reiktu prie iprastu milteliu pereit g.gif
Atsakyti
Dazniausiai skalbiu ukisku muilu vaikiskiems drabuzeliams palauti, o jei skalbimo masinoje, tai nors ir su kitais drabuziais tada pilu vaikiskus miltelius. Baisiai bijau kad nebutu kaip viresniam isbertu rankas kur maikute liecias. doh.gif
Atsakyti
Nuo pirmos dienos skalbiu su savais. Jokiu alergiju ar dar kazko nera. Jei alergizuotu milteliai,tai nebuciau skalbusi kartu. Dbr mums 1.8men.
Atsakyti
tik pačiom pirmom dienom atskirai skalbiau. nuo mėnesio kažkur skalbiu visus kartu. iš pradžių skalbiau su NEUTRAL milteliais, o paskui jau su paprastais. mažei nuo miltelių nieko, tai ir nebesuku galvos, aišku, jei alergizuotų, būčiau ką nors kitaip dariusi smile.gif dabar dukrai 1,8m
Atsakyti
Aš savo merginu rubus skalbiu atskirai su vaikiskai milteliai nors vienai jau 2 metukai o kitai 7 smile.gif
Atsakyti
Savo mazyles rubelius plaunu atskirai ir su neutral milteliais. Manau kad jos oda nera dar tokia kaip musu, kad plauti su tais milteliais kurie turi daug kvapu ir t.t. Manau kad iki kokiu 3metu plausiu jos rubelius atskirai.
Atsakyti
QUOTE(Inesita123 @ 2013 01 14, 17:31)
Savo mazyles rubelius plaunu atskirai ir su neutral milteliais. Manau kad jos oda nera dar tokia kaip musu, kad plauti su tais milteliais kurie turi daug kvapu ir t.t. Manau kad iki kokiu 3metu plausiu jos rubelius atskirai.


tokio tipo pasisakymų nelabai suprantu, nes juk vaikuciai glaudziasi prie jusu drabuziu, nepagalvojat, kad alergizuot gali?

As nuo kokiu 2 men skalbiu visus rubus kartu.
Atsakyti
Skalbiu ir skalbsiu tik atskirai..tiek vaiko, tiek suaugusiu skalbiu su Neutral priemonem..
Atsakyti
As skalbiau rankomis tik pora pirmu savaiciu, dabar vaikiskus skalbiu skalbiankej su neutal, o suaugusiuju atskirai su paprastais milteliais. Bet buna uzeina ir rankomis skalbti, tik labai retai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kukolka: 30 sausio 2013 - 23:58
Skalbiu tik atskirai. Ir manau kad jau ir savo ypac apatinius rubus skalbsiu su vaikiskiem rubam skirtais milteliais, nes nuo tu visu kitu, jau pradejo man niezteti oda.
Atsakyti