Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka - 3

Sveikos,
O paskambinus i savivaldybe del neteisingai suvestu duomenu, kaip greitai matydavot pokycius? As skambinau vakar ryte, o pataisymu iki siol nera... Kazin laukt ar vel skambint? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almute25 @ 2013 03 07, 22:03)
pas mus rodo taip pat 1-2 metuku grupes, o tame darzelyje-lopselyje kur nebus tokiu grupiu tiesiog tuscia juosta uzejus ant darzelio pavadinimo raso nera tinkamos grupes tai kad manau ne visuose darzeliuose bet kai kuriuose tikrai bus grupes nuo 1-2 metu

Pas mus rodo lygiai taip pat.
Atsakyti
Sveikinu visas mus su musu diena, linkiu ir toliau dirbti pati sunkiausia darba - skleisti grozi pasaulyje:D !! drinks_cheers.gif

Ta proga gavome darbe sutrumpinta diena, tad uzsukau i savivaldybeje del sau iskilusiu klausimu, tai pasidalinu informacija.
- Del tikruju eiliu paaiskes antroje kovo puseje.
- Amzius nustatomas priimant i grupes toks, koks bus birzelio 1aja. Pvz 2012 gimimo priimines pirmaji pusmeti gimusius (+-gimusius iki liepos)
- Del eiliu sudarymo parode lentele i ka bus atsizvelgiame sudarant eiles. Stai tokie punktai is eiles:
Eiles nr. pgl nauja algoritma
Vardas
Pavarde
Tikrinama ar Vilniuje deklaruota vaiko gyv. vieta
Tikrinama ar vaikas deklaruotas darzelio teritorijoje
Vaikas is seimu, auginnaciu tris ir daugiau vaiku
Augina vienas is tevu
Brolis/sesuo lanko ugdymo istaiga
Tevas turi ne daugiau kaip 40 proc. darbingumo lygio
Istaigos darbuotoju vaikas
Apskaiciuojama kiek vaikas turi prioritetu
Tikrinama kada buvo paduotas prasymas
Tikrinama nuo kada nori lankyti


Man is esmes kaip ir aiski ir logiska sudarymo tvarka. Jei turesit kokiu klausimu, galesiu pakomentuoti tik is savo pamastymu, nes savivaldybeje del sios lenteles daugiau kaip ir nieko neklausinejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo june-july: 08 kovo 2013 - 19:25
QUOTE(june-july @ 2013 03 08, 21:24)
Sveikinu visas mus su musu diena, linkiu ir toliau dirbti pati sunkiausia darba - skleisti grozi pasaulyje:D !! drinks_cheers.gif

Ta proga gavome darbe sutrumpinta diena, tad uzsukau i savivaldybeje del sau iskilusiu klausimu, tai pasidalinu informacija.
- Del tikruju eiliu paaiskes antroje kovo puseje.
- Amzius nustatomas priimant i grupes toks, koks bus birzelio 1aja. Pvz 2012 gimimo priimines pirmaji pusmeti gimusius (+-gimusius iki liepos)
- Del eiliu sudarymo parode lentele i ka bus atsizvelgiame sudarant eiles. Stai tokie punktai is eiles:
Eiles nr. pgl nauja algoritma
Vardas
Pavarde
Tikrinama ar Vilniuje deklaruota vaiko gyv. vieta
Tikrinama ar vaikas deklaruotas darzelio teritorijoje
Vaikas is seimu, auginnaciu tris ir daugiau vaiku
Augina vienas is tevu
Brolis/sesuo lanko ugdymo istaiga
Tevas turi ne daugiau kaip 40 proc. darbingumo lygio
Istaigos darbuotoju vaikas
Apskaiciuojama kiek vaikas turi prioritetu
Tikrinama kada buvo paduotas prasymas
Tikrinama nuo kada nori lankyti


Man is esmes kaip ir aiski ir logiska sudarymo tvarka. Jei turesit kokiu klausimu, galesiu pakomentuoti tik is savo pamastymu, nes savivaldybeje del sios lenteles daugiau kaip ir nieko neklausinejau.



nelabai suprantu kuom skiriasi sios dvi pozicijos, nes cia juk vienas ir tas pats ar ne???
Tikrinama ar Vilniuje deklaruota vaiko gyv. vieta
Tikrinama ar vaikas deklaruotas darzelio teritorijoje
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2013 03 08, 20:36)
nelabai suprantu kuom skiriasi sios dvi pozicijos, nes cia juk vienas ir tas pats ar ne???
Tikrinama ar Vilniuje deklaruota vaiko gyv. vieta
Tikrinama ar vaikas deklaruotas darzelio teritorijoje


Tuom, kad pvz.: vaiko deklaruota gyvenamoji vieta gali buti Vilniuje pvz. Lazdynuose. Siuo atveju jis atitinka pirma punkta. Jei prasymas duotas i Lazdynuose isteigta darzeli - tenkinamas ir antras punktas, o jei i Virsuliskese isteigta darzeli - tai ne.
Vadinasi galima gal butu daryti isvada, kad visgi deklaruota gyvenamoji vieta turetu tureti reiksme net ir tada, jei nera kitu prioritetu...
Atsakyti
QUOTE(Dorris @ 2013 03 08, 21:54)
Tuom, kad pvz.: vaiko deklaruota gyvenamoji vieta gali buti Vilniuje pvz. Lazdynuose. Siuo atveju jis atitinka pirma punkta. Jei prasymas duotas i Lazdynuose isteigta darzeli - tenkinamas ir antras punktas, o jei i Virsuliskese isteigta darzeli - tai ne.
Vadinasi galima gal butu daryti isvada, kad visgi deklaruota gyvenamoji vieta turetu tureti reiksme net ir tada, jei nera kitu prioritetu...


aciu uz paaiskinima nes man niekaip nesigavo i tai isigylinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2013 03 08, 20:24)
Sveikinu visas mus su musu diena, linkiu ir toliau dirbti pati sunkiausia darba - skleisti grozi pasaulyje:D !! drinks_cheers.gif

Ta proga gavome darbe sutrumpinta diena, tad uzsukau i savivaldybeje del sau iskilusiu klausimu, tai pasidalinu informacija.
- Del tikruju eiliu paaiskes antroje kovo puseje.
- Amzius nustatomas priimant i grupes toks, koks bus birzelio 1aja. Pvz 2012 gimimo priimines pirmaji pusmeti gimusius (+-gimusius iki liepos)
- Del eiliu sudarymo parode lentele i ka bus atsizvelgiame sudarant eiles. Stai tokie punktai is eiles:
Eiles nr. pgl nauja algoritma
Vardas
Pavarde
Tikrinama ar Vilniuje deklaruota vaiko gyv. vieta
Tikrinama ar vaikas deklaruotas darzelio teritorijoje
Vaikas is seimu, auginnaciu tris ir daugiau vaiku
Augina vienas is tevu
Brolis/sesuo lanko ugdymo istaiga
Tevas turi ne daugiau kaip 40 proc. darbingumo lygio
Istaigos darbuotoju vaikas
Apskaiciuojama kiek vaikas turi prioritetu
Tikrinama kada buvo paduotas prasymas
Tikrinama nuo kada nori lankyti


Man is esmes kaip ir aiski ir logiska sudarymo tvarka. Jei turesit kokiu klausimu, galesiu pakomentuoti tik is savo pamastymu, nes savivaldybeje del sios lenteles daugiau kaip ir nieko neklausinejau.


O tai cia prioritetai sumuojami, a ne?

Ir dar nelabai supratau del amziaus. 2012 gimusius... Tai 2014 m. priimines tik gimusius 2012 m. 1 pusmeti? blink.gif O jei maniskis lapkricio, tai eis tik 2015? Kai jam jau bus beveik 3 metai?

O dukrai birzeli bus tik 2 metai, nes 3 bus rugpjuti,bet mes stovim i eile nuo 3 iki 4.
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2013 03 08, 21:31)
O tai cia prioritetai sumuojami, a ne?

Ir dar nelabai supratau del amziaus. 2012 gimusius... Tai 2014 m. priimines tik gimusius 2012 m. 1 pusmeti? blink.gif O jei maniskis lapkricio, tai eis tik 2015? Kai jam jau bus beveik 3 metai?

O dukrai birzeli bus tik 2 metai, nes 3 bus rugpjuti,bet mes stovim i eile  nuo 3 iki 4.

cia apie siuos metus kalba 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
o kokia pas jus nurodyta data, nuo kada pageidaujat lankyt darželį?
Nes pas mane nurodyta kad nuo 2013-09-01, nors aš kai pildžiau rašiau nuo 2012 m. Prašymai pildyti darželiuose.
Aš galvoju jei nuo kovo 15d. žada priimti po 3 vaikus papildomai, tai mūsų nepriims dėl datos??? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ciombocka @ 2013 03 09, 11:06)
Sveiki,
o kokia pas jus nurodyta data, nuo kada pageidaujat lankyt darželį?
Nes pas mane nurodyta kad nuo 2013-09-01, nors aš kai pildžiau rašiau nuo 2012 m. Prašymai pildyti darželiuose.
Aš galvoju jei nuo kovo 15d. žada priimti po 3 vaikus papildomai, tai mūsų nepriims dėl datos???  blink.gif   g.gif

pas mane irgi nesamones raso toj vietoj, bet as bent du kartus prasiau kad pataisytu ir sake ten nesvarbu tipo nieko nereiskia bet kaip dabar atrodo kad reiskia reiks po svenciu vel atakuot kad taisytu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitaa: 09 kovo 2013 - 10:54
QUOTE(jurgitaa @ 2013 03 09, 10:52)
pas irgi nesamones raso toj vietoj, bet as bent du kartus prasiau kad pataisytu ir sake ten nesvarbu tipo nieko nereiskia bet kaip dabar atrodo kad reiskia reiks po svenciu vel atakuot kad taisytu.

Ir aš galvojau, kad jei nekreips dėmesio į datą, bet dabar po june-july posto suabejojau g.gif
Bandysiu antradienį irgi skambint
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2013 03 08, 23:46)
cia apie siuos metus kalba  4u.gif


ka kalba apie siuos metus? smile.gif Ka siemet priimines g.gif
Atsakyti