Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka - 3

QUOTE(ciombocka @ 2013 03 12, 12:27)
skambinau šiandien į savivaldybę dėl nurodytos datos, kad nurodyta jog lankys nuo 2013-09-01, nors prašymas pildytas darželyje ir data buvo nuo 2012-09-01, tai keisti nenorėjo, kol nepasakiau, kad buvau nurodžius kitą datą pildant daržely doh.gif
Tada pasitikrino ir pakeitė, kad pageidauja lankyti nuo 2013-03-12  smile.gif
Nuo kovo 15d. jie žada priimti vaikus į tas grupes, kur nėra vaikų virš 18 lopšelyje ar 23 darželio grupėje  thumbup.gif
Duomenys apie pasikeitusia datą iškart pasikeitė  thumbup.gif  , gal jau sistema stabiliau dirba g.gif

1. o nesake, kaip jie priims vaikus nuo kovo 15d., jei dar nebus galutiniu sarasu? kuo remiantis jie juos priims?
2. gal kas zinote, jei prasyme nurodyta data 2013-09-01, tai nors ir butume pirmi, musu nepriimtu? Abejoju, ar yra daug vaiku, kur butu nurodyta kita data, juk buvo galima tik rugsejo 1 d. rasyti.
Atsakyti
Kazkaip idomiai gaunasi su tom grupem 1-2 metu, sistemoje rodo kad darzelyje yra 1-2 m vaiku grupe. mes esam 18 is 28 . paskambinus i ta darzeli man pasake kad jie priima vaikus nuo 2 metu ir tokios grupes tikrai nebus...tai kaip cia suprasti ?
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 03 12, 12:10)
1. o nesake, kaip jie priims vaikus nuo kovo 15d., jei dar nebus galutiniu sarasu? kuo remiantis jie juos priims?
2. gal kas zinote, jei prasyme nurodyta data 2013-09-01, tai nors ir butume pirmi, musu nepriimtu? Abejoju, ar yra daug vaiku, kur butu nurodyta kita data, juk buvo galima tik  rugsejo 1 d. rasyti.

1. jie priims pagal tuo metu galiojančius sąrašus
2. aš paprašiau, kad man pakeistų, nes kaip rašė june-july
QUOTE
Del eiliu sudarymo parode lentele i ka bus atsizvelgiame sudarant eiles. Stai tokie punktai is eiles:
Eiles nr. pgl nauja algoritma
Vardas
Pavarde
Tikrinama ar Vilniuje deklaruota vaiko gyv. vieta
Tikrinama ar vaikas deklaruotas darzelio teritorijoje
Vaikas is seimu, auginnaciu tris ir daugiau vaiku
Augina vienas is tevu
Brolis/sesuo lanko ugdymo istaiga
Tevas turi ne daugiau kaip 40 proc. darbingumo lygio
Istaigos darbuotoju vaikas
Apskaiciuojama kiek vaikas turi prioritetu
Tikrinama kada buvo paduotas prasymas
Tikrinama nuo kada nori lankyti
Atsakyti
QUOTE(ciombocka @ 2013 03 12, 12:27)
skambinau šiandien į savivaldybę dėl nurodytos datos, kad nurodyta jog lankys nuo 2013-09-01, nors prašymas pildytas darželyje ir data buvo nuo 2012-09-01, tai keisti nenorėjo, kol nepasakiau, kad buvau nurodžius kitą datą pildant daržely doh.gif
Tada pasitikrino ir pakeitė, kad pageidauja lankyti nuo 2013-03-12  smile.gif
Nuo kovo 15d. jie žada priimti vaikus į tas grupes, kur nėra vaikų virš 18 lopšelyje ar 23 darželio grupėje  thumbup.gif
Duomenys apie pasikeitusia datą iškart pasikeitė  thumbup.gif  , gal jau sistema stabiliau dirba g.gif

gal galit parasyt numri kuriuo skambinot?dar jei yra deklaravusiu gyv. vieta gedimino 24, tai kur faktinis adresas koki ji rodo, gedimino ar kur gyvenat?pas mane kazkodel gedimino g.gif
Atsakyti
QUOTE(inaja @ 2013 03 12, 12:28)
gal galit parasyt numri kuriuo skambinot?dar jei yra deklaravusiu gyv. vieta gedimino 24, tai kur faktinis adresas koki ji rodo, gedimino ar kur gyvenat?pas mane kazkodel gedimino  g.gif

Skambinau 2112074
Atsakyti
kazkoks bardakas, eiles nesutvarkytos, o kazka priims. taip iseina, kam priklauso patekti kovo men, gali likti uz borto, o kas atsitiktinai yra dabar priekyje, nors taip dabar neturetu buti, pateks... na ir tvarkele... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 03 12, 12:32)
kazkoks bardakas, eiles nesutvarkytos, o kazka priims. taip iseina, kam priklauso patekti kovo men, gali likti uz borto, o kas atsitiktinai yra dabar priekyje, nors taip dabar neturetu buti, pateks... na ir tvarkele... doh.gif

Aš galvoju, kad gal iki priimant kovo mėn, jie eiles sutvarkys g.gif
Nors čia gali būti visko doh.gif
Atsakyti
Aš tai kažkodėl abejoju, kad dabar nuo kovo mėn. kažką papildomai priims. Kad darželiai ir dabar yra perpildyti...
Atsakyti
siandien jau antradienis, kovo 15- penktadienis, abejoju, ar sutvarkys tas eiles galutinai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2013 03 12, 12:35)
Aš tai kažkodėl abejoju, kad dabar nuo kovo mėn. kažką papildomai priims. Kad darželiai ir dabar yra perpildyti...

Aš žinau, kad yra kai kuriuose darželiuose grupės po 20 vaikų, tai ten turėtų priimti, nors daugumoje grupės perpildytos verysad.gif
Mūsų eilė jau nesikeičia daugiau nei mėnuo, dėl netikslumų ar neaiškumų aš kreipiausi į savivaldybė ir man viską ištaisė, aš manau kam reikėjo tas jau ištaisė netikslumus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciombocka: 12 kovo 2013 - 12:42
Pas mus tai eilė šokinėja beveik kiekvieną dieną, tai tikrai aiškiai dar ne viskas ištaisyta.
Atsakyti
QUOTE(kas cia @ 2013 03 12, 13:32)
kazkoks bardakas, eiles nesutvarkytos, o kazka priims. taip iseina, kam priklauso patekti kovo men, gali likti uz borto, o kas atsitiktinai yra dabar priekyje, nors taip dabar neturetu buti, pateks... na ir tvarkele... doh.gif


Tai jei pas jus kas norts neteisinga skambinkit kad istaisytu.
jie isipareigojo iki kovo 15 d. istaisyt, kad atsitiktinai nepatektu bet kas. Manau jei asmuo mato, kad turi prioriteta, o jis nesuvestas, turi rupintis kad butu. O kas be priritetu manau nelabai pateks.
Atsakyti