Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 3

Aš irgi labai gundausi nusipirkti BE mineralinę pudrą ax.gif galvoju, kad dar reikia pasitaupyti truputuką blush2.gif bet su spalvomis nesuprantu, kiek saitau, vis nesugalvoju kokią imti?? g.gif kokia einamiausia spalva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2009 01 28, 16:25)
Aš irgi labai gundausi nusipirkti BE mineralinę pudrą ax.gif galvoju, kad dar reikia pasitaupyti truputuką blush2.gif bet su spalvomis nesuprantu, kiek saitau, vis nesugalvoju kokią imti?? g.gif kokia einamiausia spalva? g.gif

Spalva priklauso nuo jusu odos spalvos o ne nuo einamiausios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Florena @ 2009 01 28, 16:44)
Spalva priklauso nuo jusu odos spalvos o ne nuo einamiausios  smile.gif

tai jo aš tą suprantu ax.gif o kaip išsirinkti?
Atsakyti
O ta BE tai cia kokia g.gif ir kur ja uzsisakote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 28, 18:13)
O ta BE tai cia kokia g.gif ir kur ja uzsisakote 4u.gif

va apie šitą mineralinę pudrą šnekėjau:
user posted image
ją galima parsiųsti pigiau iš čia arba čia tik antroje nuorodoje teks susimokėti už muitus, bet braškės gražina, arba galima užsisakyti per tarpininkes. Labai man ją knieti išbandyti, bet nežinau kaip spalvą pasirinkti, gal galit kas paaiškinti?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2009 01 29, 11:11)

ją galima parsiųsti pigiau iš čia arba čia tik antroje nuorodoje teks susimokėti už muitus, bet braškės gražina, arba galima užsisakyti per tarpininkes. Labai man ją knieti išbandyti, bet nežinau kaip spalvą pasirinkti, gal galit kas paaiškinti?? ax.gif




as tai is midwestskincare.com siunciuosi, kaina su siuntimu iseina tokia pati kaip ir braskese.uz muitus moketi tenka jei prekes kaina virsija 75 lt,ir tai ne visada.
spalva bandykit cia paziureti,paspauskite ant "find your shade".gal bus aiskiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2009 01 29, 12:55)
as tai is midwestskincare.com siunciuosi, kaina su siuntimu iseina tokia pati kaip ir braskese.uz muitus moketi tenka jei prekes kaina virsija 75 lt,ir tai ne visada.
spalva bandykit cia paziureti,paspauskite ant "find your shade".gal bus aiskiau  smile.gif

4u.gif o sakyk siunčia čia pas mus į Lietuvą, tik atsiuntimas kainuoja, ir niekas daugiau??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2009 01 29, 12:01)
4u.gif o sakyk siunčia čia pas mus į Lietuvą, tik atsiuntimas kainuoja, ir niekas daugiau??? g.gif



siuncia. siuntimas 7$, pudra 20$, tai tas pats kaip ir braskese gaunasi.
muito mokesciu niekada neteko moketi,bet siunciausi tik pudra,jei labai daug uzsisakysi,tai galbut ir reikes moket,nezinau tiksliai
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2009 01 29, 12:11)
va apie šitą mineralinę pudrą šnekėjau:
user posted image
ją galima parsiųsti pigiau iš čia arba čia tik antroje nuorodoje teks susimokėti už muitus, bet braškės gražina, arba galima užsisakyti per tarpininkes. Labai man ją knieti išbandyti, bet nežinau kaip spalvą pasirinkti, gal galit kas paaiškinti?? ax.gif

Aciu labai 4u.gif ir dar kas ten tame buteliuke g.gif Tai ta pudryte tept sepeteliu tiesiai ant veido ar reikia dar kokiu krem pudru g.gif
Reik jauciu uzsisakyt rolleyes.gif

Papildyta:
O kaip spalvytes naturoj atrodo ar taip kaip pavaizduotos ar sviesesnes g.gif jauciu medium tiktu labiausiai g.gif
Atsakyti
http://www.harleycos...Get_Started_Kit ar tik cia nebus pigiausiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 29, 15:52)

as bandziau BE rinktis pagal pavyzdzius inete, galiu pasakyti, kad skiriasi spalvos realybeje. as per sviesia buvau uzsisakiusi...
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 29, 14:36)
Aciu labai 4u.gif ir dar kas ten tame buteliuke g.gif Tai ta pudryte tept sepeteliu tiesiai ant veido ar reikia dar kokiu krem pudru g.gif


taigi skaitykit senasias temas ir rasit ten atsakymus


QUOTE(kolegija @ 2009 01 29, 14:56)
as bandziau BE rinktis pagal pavyzdzius inete, galiu pasakyti, kad skiriasi spalvos realybeje. as per sviesia buvau uzsisakiusi...



na man atrodo kad kaip tik spalvos parodytos tokios kokios ir yra
Atsakyti