Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 3

QUOTE(katanelis @ 2009 01 28, 16:25)
Aš irgi labai gundausi nusipirkti BE mineralinę pudrą ax.gif galvoju, kad dar reikia pasitaupyti truputuką blush2.gif bet su spalvomis nesuprantu, kiek saitau, vis nesugalvoju kokią imti?? g.gif kokia einamiausia spalva? g.gif

Ivertink kokia tavo oda, as pvz sviesiaplauke, nesu baltaode, dar i soliariuma kartais nueinu, buvau uzsisakius medium beige, tai man per sviesi, dabar turiu medium tan, negaliu atsidziaugti, labai graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal galėtumėte man paaiškinti, kuo mineralinės pudros, šėšėliai ir kt. skiriasi nuo paprastų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuicyTube @ 2009 01 30, 16:06)
Sveikos 4u.gif  Gal galėtumėte man paaiškinti, kuo mineralinės pudros, šėšėliai ir kt. skiriasi nuo paprastų?  smile.gif

manyciau, kad savo tekstura g.gif mineraline pudra tarsi istirpsta ant odos ir jos praktiskai nesimato (aiskus ziurint kiek jos tepiesi). Tas pats ir su seseliais. Aiskus viena pagrindiniu savybiu tai, kad mineraline pudra neuzkemsa poru ir netgi gydo oda (nors cia individualiai, blogai parinkta mineraline gali ir sausinti odyte). Asmeniskai man mineraline patinka, nes suteikia veidu tokio sveiko svytejimo, bet nera matomu blizguciu, ko tarkim nepasakyciau apie taip visu dievinamus meteoritus smile.gif
Atsakyti
gal kas jau isbande Dior Nude nauja mineraline? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 01 30, 17:35)
gal kas jau isbande Dior Nude nauja mineraline? bigsmile.gif


Jo bandziau parduotuveje rolleyes.gif super dengia ir jauciu tikrai nebloga thumbup.gif

Papildyta:
Antram psl.esu ikelus nuoroda. rolleyes.gif
Atsakyti
Kokiais sepeteliais tepat biria pudryte,man parduotuvese vis sako skirtingai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kolegija @ 2009 01 30, 17:23)
manyciau, kad savo  tekstura g.gif mineraline pudra tarsi istirpsta ant odos ir jos praktiskai nesimato (aiskus ziurint kiek jos tepiesi). Tas pats ir su seseliais.  Aiskus viena pagrindiniu savybiu tai, kad mineraline pudra neuzkemsa poru ir netgi gydo oda (nors cia individualiai, blogai parinkta mineraline gali ir sausinti odyte). Asmeniskai man mineraline patinka, nes suteikia veidu tokio sveiko svytejimo, bet nera matomu blizguciu, ko tarkim nepasakyciau apie taip visu dievinamus meteoritus smile.gif

Labai ačiū smile.gif Galvoju, gal reiktų pabandyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 30, 17:55)
Jo bandziau parduotuveje rolleyes.gif super dengia ir jauciu tikrai nebloga thumbup.gif



tu bandei mineraline krempudra ar biria mineraline?
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 01 30, 21:39)
tu bandei mineraline krempudra ar biria mineraline?


Biria mineraline rolleyes.gif su dior sepeteliu tokiu ploksciu istrine tai liuks vaizdelis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2009 01 30, 22:53)
Biria mineraline rolleyes.gif su dior sepeteliu tokiu ploksciu istrine tai liuks vaizdelis. thumbup.gif


kokia tavo oda? kaip laikesi, maskavo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 01 30, 23:29)
kokia tavo oda? kaip laikesi, maskavo? bigsmile.gif


Mano oda siaip normali be jokiu randeliu ir t.t tik T zonoj buna siek tiek pasauseja,bet dabar tepu riebesni kremuka ir jokiu problemu.Nu gerai zinok thumbup.gif viskas.Tik sake kuo daugiau itrinsi tais sukamaisiais judesiais tuo efektas geresnis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cuname: 30 sausio 2009 - 23:28
Gyvencios uzsienyje(Airijoje),is kur perkat tas pudrytes? g.gif
Atsakyti