Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 3

QUOTE(rutuliukass @ 2009 04 29, 15:20)

Galbūt reikės pabandyti užsisakyti EM nemokamą rinkinuką  g.gif


Pabandyti tikrai verta thumbup.gif
kainuoja visai nedaug, o gal patiks, ir svarbiausia, TIKS thumbup.gif
tik, kad laukti ilgokai tenka... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smeltė @ 2009 04 29, 14:58)
Pabandyti tikrai verta  thumbup.gif
kainuoja visai nedaug, o gal patiks, ir svarbiausia, TIKS  thumbup.gif
tik, kad laukti ilgokai tenka... unsure.gif

O sakykit,siaip uzsisakius,ne ta pabandomaji rinkinuka,irgi ilgai keliauja? ax.gif o uzsisakyti tik su kreditine galima ar ir su paprasta kortele? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 04 29, 16:05)
O sakykit,siaip uzsisakius,ne ta pabandomaji rinkinuka,irgi ilgai keliauja? ax.gif o uzsisakyti tik su kreditine galima ar ir su paprasta kortele? ax.gif


Aš užsisakinėjau su Visa Virtuon, ji ne kreditinė, o internetinė thumbup.gif puikiai tinka, o kaip su paprastomis, nežinau, bet manau, kad netiks ax.gif
šiaip keliauti siuntinukas turėtų apie dvi savaites, bet visko būna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 04 29, 16:05)
O sakykit,siaip uzsisakius,ne ta pabandomaji rinkinuka,irgi ilgai keliauja? ax.gif o uzsisakyti tik su kreditine galima ar ir su paprasta kortele? ax.gif

Tinka arba virtuon arba kreditinė, paprasta netiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smeltė @ 2009 04 29, 16:33)
Aš užsisakinėjau su Visa Virtuon, ji ne kreditinė, o internetinė  thumbup.gif puikiai tinka, o kaip su paprastomis, nežinau, bet manau, kad netiks  ax.gif
šiaip keliauti siuntinukas turėtų apie dvi savaites, bet visko būna  mirksiukas.gif

jau apsviete mane kitoj temoj kad virtuon reikiaisigyti SEBE tai leksiu jauciu ryt darytis ir pirkti hihihi.gif nes labai noriu kad kuo greiciau ateitu ax.gif
Atsakyti
Negaliu atsidziaugti Artdeco mineraline pudra.Pirkau ta rinkinuka kur su sepeteliu ir kompaktu uz 86 lt. berods g.gif Tai man ji tikrai superine thumbup.gif thumbup.gif nesimato nieko kad pudra teptas veidas,ir islieka neblogai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2009 04 29, 22:22)
Negaliu atsidziaugti Artdeco mineraline pudra.Pirkau ta rinkinuka kur su sepeteliu ir kompaktu uz 86 lt. berods g.gif Tai man ji tikrai superine thumbup.gif  thumbup.gif nesimato nieko kad pudra teptas veidas,ir islieka neblogai smile.gif


Kuri pudra į rinkinuką įeina? kokią spalvą ėmėt?

labai Artdeco mane domina, bet 4nr man labai jau šviesus atrodė.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 04 30, 06:49)
labai Artdeco mane domina, bet 4nr man labai jau šviesus atrodė.... unsure.gif

o bandei ant saves? ji atrodo sviesi, bet kai uztepi ant veido, nera lb sviesi smile.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti ar mineraline pudra ID kuri buvo gaminta JAV ir uzsisakius is E BAY gavau olandu gamybos geltonu uzrasu ant nugareles,ir raides nera taip iskile kaip anos dezutes,ar tai reiskia ,kad ji tokia pati ar cia padelka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murka1 @ 2009 04 30, 03:54)
Norejau pasiteirauti ar mineraline pudra ID kuri buvo gaminta JAV ir uzsisakius is E BAY gavau olandu gamybos geltonu uzrasu ant nugareles,ir raides nera taip iskile kaip anos dezutes,ar tai reiskia ,kad ji tokia pati ar cia padelka  ax.gif

Olandu gamybos??Negirdejau dar to doh.gif Ar tu kalbi apie Bare Escentuals i.d?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo foje: 30 balandžio 2009 - 20:01
Vakar visa diena gulejau ant saules su EM, issilaike kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit priminti intensive ir original glow kuo skiriasi???
kuris itin riebiai odai?
o kuris duoda svytejimo?
Atsakyti