Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 3

QUOTE(katanelis @ 2009 05 01, 21:39)
ne ne nebūtinai schmoll.gif aš tiesiog ėmiau rinkinuką už 34dolerius, išsirinkau viską, o BASE EM tikrai yra, kur Makeup pats pirmas  mirksiukas.gif va čia ėmiau medium beige neutral iš warm spalvų ax.gif


g.gif nebesuprantu g.gif o tai čia ne tas pats kas foundation???
aš iš šitų ir rinkausi pudrą... blink.gif
aš turėjau omeny, kad prieš pudruojantis kažkokį primer'į panaudoti, kad ilgiau išsilaikytų, ar užtenka drėkinamojo kremo, nes ir taip gerai laiko...
ai nu, žodžiu, gausiu išbandysiu pati visus variantus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2009 05 01, 15:28)
gal kad dedu BASE g.gif parsisiunčiau irgi iš jų.



tai, kad base ir yra pati mineraline pudra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(murka1 @ 2009 04 30, 11:54)
Norejau pasiteirauti ar mineraline pudra ID kuri buvo gaminta JAV ir uzsisakius is E BAY gavau olandu gamybos geltonu uzrasu ant nugareles,ir raides nera taip iskile kaip anos dezutes,ar tai reiskia ,kad ji tokia pati ar cia padelka  ax.gif

Atsakys kas nors? g.gif Pas mane tai irgi kitoj pusej dezutes uzrasyta Amsterdam, The Netherlands g.gif Taip pat e-bay siunciausi. Bet jei ir fake, man ji labai tinka, nei vienas spuogelis neisaugo pradejus ja naudoti tpfu tpfu tpfu, o anksciau, naudodama kremine, vis skusdavausi, kad negali ta oda but grazi, pastoviai koks vienas kitas isdygti turi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 05 02, 01:38)
Atsakys kas nors? g.gif  Pas mane tai irgi kitoj pusej dezutes uzrasyta Amsterdam, The Netherlands  g.gif Taip pat e-bay siunciausi. Bet jei ir fake, man ji labai tinka, nei vienas spuogelis neisaugo pradejus ja naudoti tpfu tpfu tpfu, o anksciau, naudodama kremine, vis skusdavausi, kad negali ta oda but grazi, pastoviai koks vienas kitas isdygti turi  doh.gif

Man atrodo ,kad ten viskas tvarkoj nes turiu as ta pacia (JAV gamybos) tik beveik sunaudota niekuo nesiskiria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka1: 02 gegužės 2009 - 05:48
QUOTE(charisma212 @ 2009 05 01, 21:59)
tai, kad base ir yra pati mineraline pudra rolleyes.gif



Va va aš ir sakau, kad čia tas pats FOUNDATION , o ne bazė kaip gal kam pasirodė... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smeltė @ 2009 05 02, 11:28)
Va va aš ir sakau, kad čia tas pats FOUNDATION , o ne bazė kaip gal kam pasirodė... ax.gif


kaip gal kam pasirodė hihihi.gif irnesakyk.gif na žodžiu daba ir išsiaiškinom taip tai yra tas pats FOUNDATION, tik aš ji vadinu tokiu žodžiu koks yra duotas puslapy lotuliukas.gif
o kad čia yra ta pati mineralinė pudra tai aš juk suprantu bebe.gif ai nu žodžiu, kaip sakoma jau geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti drinks_cheers.gif išbandysit kelis variantus ir išsirinksit tai kas jum pačiom tinka, manau kad kas tinka vienom, netinka kitom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2009 05 02, 12:20)
kaip gal kam pasirodė  hihihi.gif  irnesakyk.gif na žodžiu daba ir išsiaiškinom taip tai yra tas pats FOUNDATION, tik aš ji vadinu tokiu žodžiu koks yra duotas puslapy lotuliukas.gif
o kad čia yra ta pati mineralinė pudra tai aš juk suprantu bebe.gif ai nu žodžiu, kaip sakoma jau geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti drinks_cheers.gif išbandysit kelis variantus ir išsirinksit tai kas jum pačiom tinka, manau kad kas tinka vienom, netinka kitom smile.gif


na, juk viskas gerai mirksiukas.gif nesusipratimai forumuose gana dažni, vien dėl to, kad tai kas parašyta, ne visi supras taip, kaip pasakyta...bet juk nieko čia TOKIO baisaus nenutiko mirksiukas.gif
paprasčiausiai klausimas buvo apie primer'į ir viskas... ax.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smeltė @ 2009 05 02, 19:42)
na, juk viskas gerai  mirksiukas.gif nesusipratimai forumuose gana dažni, vien dėl to, kad tai kas parašyta, ne visi supras taip, kaip pasakyta...bet juk nieko čia TOKIO baisaus nenutiko  mirksiukas.gif
paprasčiausiai klausimas buvo apie primer'į ir viskas... ax.gif
4u.gif

viskas gerai mirksiukas.gif tęsiam toliau temą apie mineralinę pudrą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 04 30, 08:49)
Kuri pudra į rinkinuką įeina? kokią spalvą ėmėt?

labai Artdeco mane domina, bet 4nr man labai jau šviesus atrodė.... unsure.gif

na kazkaip nerandu kuris cia numeriukas g.gif tik matau ispaustas skaiciukas 6,bet nezinau ar cia skaitosi spalvos nr.ar tik siaip. rolleyes.gif bijau suklysti,bet galbut ju yra tik vienas atspalvis. g.gif o siaip tai jos ten l.nedaug yra,bet siaip tai jos ir l.nedaug reikia.po kiek laiko tie pudros milteliai pavirtsa lyg i krempudra,na bent jau ant mano veido taip ji atrodo.bet siaip man ji tikrai liuks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Parduodu makiažo pagrinda i.d. BARE ESCENTUALS Minerals,spalva medium beige ax.gif
Gal kam reikia?
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2009 05 03, 13:39)
Parduodu makiažo pagrinda i.d. BARE ESCENTUALS Minerals,spalva medium beige ax.gif
Gal kam reikia?


Nebuciau tiek uzsipirkusi- paimciau. mirksiukas.gif Geriau papasakok, ar bandei, nepatiko?
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 05 03, 13:51)
Nebuciau tiek uzsipirkusi- paimciau. mirksiukas.gif  Geriau papasakok, ar bandei, nepatiko?

Zinok nebandziau ax.gif Galvoju,jei pabandyciau tai turbut ir pasilikciau sau biggrin.gif
Atsakyti