Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 3


kad ir kiek peikiat L'Oreal mineralinę, bet man ji nieko blogo nepadarė... Nei poras kemša nei ką. labai gerai dengiasi, maskuoja ir daro veidą matinį, net nesinori pirkt Artdeco, kurios spalvos tikrai nekokios... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 05 11, 21:30)
kad ir kiek peikiat L'Oreal mineralinę, bet man ji nieko blogo nepadarė... Nei poras kemša nei ką. labai gerai dengiasi, maskuoja ir daro veidą matinį, net nesinori pirkt Artdeco, kurios spalvos tikrai nekokios...  schmoll.gif


man irgi Loreal patiko. Sakyciau, net odos bukle pagerejo, o buvo nekas. patinka, kad matine. O lyginant su ID bare minerals, man daug geriau Loreal, nes ji matine, o ne perlamutras, kaip ta. Veidas atrodydavo blizgus, kaip riebaluotas.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Gal kas bandet M.A.C kosmetika?
Atsakyti
Gavau as savo BARE MINERALS ,pirkau spalvyte medium tan. tai kaip tik tiko idegusiai odai. Pasidengia labai greit ir labai nedaug reikia. super thumbup.gif
Atsakyti
clap.gif

Aš šiandien pasiėmiau štai tokį NEMOKAMĄ siuntinuką thumbup.gif

user posted image

LIUKS clap_1.gif

reikės kuo skubiau išbandyt, nes atėjo visai ne tai ko tikėjausi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ANOUK @ 2009 05 11, 20:32)
Art deco teko bandyti, napatiko ir man. Atspalviai netike sad.gif
Kazkas cia rase anksciau, kad ji 100% mineraline. nei velnio! pasizurekit i sudeti. ten ir talko ir parabenu pilna. Jau geriau Loreal, bent jau nemeluoja ir raso, kad 99 % mineralai.

Talko nera smile.gif
Atsakyti
Skaiciau ir nezinau ar praziurejau ra nebuvo komentaru apie Guerlain mineraline pudryte?siandiena norejau isigyti,bet tiek siulymu gavau doh.gif kad nenusipirkau ir gryzusi skaitineju..

Loreal man nelabai patiko..tarytum nelygiai dengianti tokia pasirode

artdeco visai nieko,bet dienos sviesoje tik spalvyte netiko,tokia i rausvuma atrodo g.gif reiketu kitos manau,bet va nepamenu kuria man bande doh.gif ieskojau per i nterneta kur galima parsisiusti,bet neradau g.gif gal jus zinot?arba ne baltai odai koki nr reiketu?

guerlains
laabai patiko..bandziau 2ir 3 .3 jau tamsokas,o va 2 thumbup.gif

max factor nea..blizgi..

kokia dar sausesniam odai,be blizguciu rekomenduotumet?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 12 gegužės 2009 - 15:45
QUOTE(Smeltė @ 2009 05 12, 15:28)
clap.gif

Aš šiandien pasiėmiau štai tokį NEMOKAMĄ siuntinuką  thumbup.gif



is kur cia tas siuntinukas? smile.gif Is Everyday minerals? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte @ 2009 05 12, 15:31)
Skaiciau ir nezinau ar praziurejau ra nebuvo komentaru apie Guerlain mineraline pudryte?siandiena norejau isigyti,bet tiek siulymu gavau doh.gif kad nenusipirkau ir gryzusi skaitineju..

Loreal man nelabai patiko..tarytum nelygiai dengianti tokia pasirode

artdeco visai nieko,bet dienos sviesoje tik spalvyte netiko,tokia i rausvuma atrodo g.gif reiketu kitos manau,bet va nepamenu kuria man bande doh.gif ieskojau per i nterneta kur galima parsisiusti,bet neradau g.gif gal jus zinot?arba ne baltai odai koki nr reiketu?

guerlains
laabai patiko..bandziau 2ir 3 .3 jau tamsokas,o va 2 thumbup.gif

max factor nea..blizgi..

kokia dar sausesniam odai,be blizguciu rekomenduotumet?


siulyciau BARE MINERALS , GERAI DENGIA ,TINKA SAUSAI ODAI mirksiukas.gif

O KOKIA KAINA GUERLAIN MINERALINES?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle2003: 12 gegužės 2009 - 16:22
QUOTE(charisma @ 2009 03 02, 18:38)
taip, ir em giria biggrin.gif jau tuoj, tuoj turetu pasirodyti, nes 5dieni suejo 2 savaites nuo uzsakymo bigsmile.gif tai jau visai kantrybes ner, kaip noriu mineraline isbandyti rolleyes.gif

is kurio psl siunteisi(jei teisingai supratau artdeco mineraline)

kiek ji lt kainuoja?as kai bandziau i kainas neatkreipiau demesio doh.gif

guerlains Kristianoj 199lt.bet man ji nereali,na puiki.

O Bare minerals kur ieskoti?koki imt atspalvi?ar \LT ju yra kad spalva pasirinkt?kiek kaina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte: 12 gegužės 2009 - 16:32
QUOTE(Sky_diver @ 2009 05 12, 16:37)
is kur cia tas siuntinukas?  smile.gif  Is Everyday minerals?  g.gif



Ne, ne iš EM...čia iš JOPPA MINERALS rolleyes.gif

atėjo iš JAV per 11 dienų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smeltė @ 2009 05 12, 17:04)
Ne, ne iš EM...čia iš JOPPA MINERALS  rolleyes.gif

atėjo iš JAV per 11 dienų  thumbup.gif


o kur ten usakyti?? ax.gif
Atsakyti