Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika 3

O kokie atsiliepimai apie Artdeco mineralinę pudrą? Ar ji tinka riebiai odai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smeltė @ 2009 05 09, 13:53)
Sudėtingiausia kai labai nori, o tenka ilgai laaaukti  doh.gif kol atsiūs...o taip nekantru  wub.gif




na, ateis greitai. Tik nepamirsk pasidalinti dziaugsmeliu su mumis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2009 05 09, 22:57)
O kokie atsiliepimai apie Artdeco mineralinę pudrą? Ar ji tinka riebiai odai? g.gif


Atsiliepimų tikrai jau daug prirašyta, netingim paskaitinėt forumą tongue.gif

O iš mano pusės, tai man nepatiko Artdeco, atspalvių labai mažai yra, o ir tie nekokie... Nepatiko pati tekstūra jos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 10, 15:40)
Atsiliepimų tikrai jau daug prirašyta, netingim paskaitinėt forumą tongue.gif

O iš mano pusės, tai man nepatiko Artdeco, atspalvių labai mažai yra, o ir tie nekokie... Nepatiko pati tekstūra jos doh.gif

Skaičiau nemažai, bet dar nuomonių išgirsti norėjosi blush2.gif Šiandien neiškentusi nusipirkau štai šitą daikčiuką http://www_artdeco_d...der-foundation/ bet visai susipainiojau doh.gif Konsultantė sakė, jog ją reikia dėti ant pagrindo, tačiau ant pakuotės ir tinklalapyje aiškiai matau parašyta, jog tai yra 'foundation', t.y. pagrindas g.gif Tai kaip ten iš tiesų yra?
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2009 05 10, 16:29)
Skaičiau nemažai, bet dar nuomonių išgirsti norėjosi blush2.gif Šiandien neiškentusi nusipirkau štai šitą daikčiuką http://www_artdeco_d...der-foundation/ bet visai susipainiojau doh.gif Konsultantė sakė, jog ją reikia dėti ant pagrindo, tačiau ant pakuotės ir tinklalapyje aiškiai matau parašyta, jog tai yra 'foundation', t.y. pagrindas g.gif Tai kaip ten iš tiesų yra?


Tai gal turėjo omenyj "ant bazės" arba ant kremines pudros ax.gif
Atsakyti
sita pudra reik tept ant kremu patepto veido, vietoj krempudros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šypt @ 2009 05 10, 15:29)
Skaičiau nemažai, bet dar nuomonių išgirsti norėjosi blush2.gif Šiandien neiškentusi nusipirkau štai šitą daikčiuką http://www_artdeco_d...der-foundation/ bet visai susipainiojau doh.gif Konsultantė sakė, jog ją reikia dėti ant pagrindo, tačiau ant pakuotės ir tinklalapyje aiškiai matau parašyta, jog tai yra 'foundation', t.y. pagrindas g.gif Tai kaip ten iš tiesų yra?

smile.gif Kaip tik dabar naudoju thumbup.gif Tik as ja tepu su sudrekintu sepeteliu (pora kart apipurskiu sepeteli minereliniu ar virintu vandenuku rolleyes.gif ) Tada graziau dengiasi ir labiau maskuoja rolleyes.gif O konsultante, tai ryskiai nusisnekejo doh.gif Reik tept tik ant dieniniu kremu patepto veiduko mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėkui, aš jau sakau gal pati ko nors nebesuprantu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
naudoju Loreal true Match Minerals. nors ir nera 100% mineraline, bet man labai patinka. oda akivaizdziai pagerejo. patinka matinis efektas .
Atsakyti
Išbandžiau šiandien Artdeco mineralinę. Labai lengva pudra, maloniai pasidengia. Tik, man rodos, konsultantė per tamsią spalvą išrinko doh.gif unsure.gif Na nieko, vasarą įdegsiu, patamsėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 10, 14:40)
Atsiliepimų tikrai jau daug prirašyta, netingim paskaitinėt forumą tongue.gif

O iš mano pusės, tai man nepatiko Artdeco, atspalvių labai mažai yra, o ir tie nekokie... Nepatiko pati tekstūra jos doh.gif



Man Artdeco irgi nepatiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
Art deco teko bandyti, napatiko ir man. Atspalviai netike sad.gif
Kazkas cia rase anksciau, kad ji 100% mineraline. nei velnio! pasizurekit i sudeti. ten ir talko ir parabenu pilna. Jau geriau Loreal, bent jau nemeluoja ir raso, kad 99 % mineralai.
Atsakyti