Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė "Mirena"

na planuoju ir aš dėtis mireną unsure.gif bet o va jei netiks ... nugi būna juk ir taip.... o pinigiukai nemaži g.gif
Atsakyti
QUOTE(LIUKA* @ 2009 01 14, 15:27)
As pries tai pasiklausiau merginu is SM, kurios pirko is ten pat. Tada patikrinau galiojima, pakuotes sandaruma ir viduje buvo viskas supakuota. Gydytojai parodziau irgi patvirtino, kad viskas verai. Tai gi surizikavau... biggrin.gif

tai viskas gerai tada mirksiukas.gif
Atsakyti
noreciau opakalsuti kas susidurete su ta mirena ,tai jos uztenja viena karta isistatyti ar reikia kartoti?asiu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(dajna @ 2009 01 14, 22:01)
noreciau opakalsuti kas susidurete su ta mirena ,tai jos uztenja viena karta isistatyti ar reikia kartoti?asiu uz atsakyma

Idedi viena karta ir vaikstai 5 metus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 01 14, 15:37)
na planuoju ir aš dėtis mireną  unsure.gif  bet o va  jei netiks ... nugi būna juk ir taip.... o pinigiukai nemaži  g.gif

ir as taip galvojau, bet .... turiu tongue.gif kolkas 5 diena nesiskundziu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(LIUKA* @ 2009 01 14, 21:06)
Idedi viena karta ir vaikstai 5 metus. thumbup.gif

ar pildei kalendoriuka su tusciais rutuliukais ir uztusuotais?
Atsakyti
QUOTE(MODELiukai @ 2009 01 15, 01:31)
ir as taip galvojau, bet .... turiu  tongue.gif  kolkas 5 diena nesiskundziu  lotuliukas.gif
Papildyta:

ar pildei kalendoriuka su tusciais rutuliukais ir uztusuotais?

Ne .Maciau kniguteje yra, bet nepildziau..
Vakar sulaukiau turbut 2 menesiniu.. g.gif Taip nedaug, kad galvoju, ar tai tepimas, ar mmm. Bet kadangi daugelis rase, ka 2 mmm labai negausios, tai manau tai jos... thumbup.gif
Pirma menesi dar pergyvenau ir tepliojo pastoviai, ir pilva maude , net myletis bijojau. Dabar jau pamirsau, kad spirale turiu ir kad mmm reikia laukti... doh.gif Pasimeciau laike ir dienu neskaicuoju... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIUKA*: 15 sausio 2009 - 13:46
man kazko irgi pilva maudzia ir teplioja gausiau, nesuprantu kas cia vyksta doh.gif gal reik gydytojai skambinti klausti ar taip turi buti blink.gif o tai tau tepliojo tepliojo, o kada mmm prasidejo ir kaip jas suprasti kai kasdien teplioja, gal man jau prasidejo nes gausiau biski tepa. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MODELiukai @ 2009 01 15, 16:56)
man kazko irgi pilva maudzia ir teplioja gausiau, nesuprantu kas cia vyksta  doh.gif  gal reik gydytojai skambinti klausti ar taip turi buti  blink.gif  o tai tau tepliojo tepliojo, o kada mmm prasidejo ir kaip jas suprasti kai kasdien teplioja, gal man jau prasidejo nes gausiau biski tepa.  blush2.gif

man tepliojo du men po spirales idejimo, susirgau mm po 2 men ir labai gausiai dar po men dar karta susirgau, o paskui viskas nesergu mm jau virs metu tongue.gif . Tik keistai pries men ne is sio ne is to kraujas is nosies pradejo begt visa val stabdziau galvojau greitaja reikes kviest ir kita diena tas pats pasikartojo, gyd paklausiau, sake, kad moters organizmas daugiau gamina kraujo nei vyru ir jis turi kazkaip pasisalint
Atsakyti
QUOTE(blumchen @ 2009 01 15, 15:56)
man tepliojo du men po spirales idejimo, susirgau mm po 2 men ir labai gausiai dar po men dar karta susirgau, o paskui viskas nesergu mm jau virs metu  tongue.gif . Tik keistai pries men ne is sio ne is to kraujas is nosies pradejo begt visa val stabdziau galvojau greitaja reikes kviest ir kita diena tas pats pasikartojo, gyd paklausiau, sake, kad moters organizmas daugiau gamina kraujo nei vyru ir jis turi kazkaip pasisalint

bet ar maude pilvo apacia? man antra diena kazkaip skauda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MODELiukai @ 2009 01 15, 20:47)
bet ar maude pilvo apacia? man antra diena kazkaip skauda  doh.gif

man pradzioj isvis didziulis diskomfortas buvo, pilvo skausmas pastovus, atrodo pastoviai butu mm ir dabar taip buna pilvo apacia paskauda arba sona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MODELiukai @ 2009 01 15, 16:56)
man kazko irgi pilva maudzia ir teplioja gausiau, nesuprantu kas cia vyksta  doh.gif  gal reik gydytojai skambinti klausti ar taip turi buti  blink.gif  o tai tau tepliojo tepliojo, o kada mmm prasidejo ir kaip jas suprasti kai kasdien teplioja, gal man jau prasidejo nes gausiau biski tepa.  blush2.gif

Viskas normaliai. As irgi pergyvenau , irgi skaudejo ir tepliojo. Jeigu tai vyksta daugiau nei 1,5 men. tada reikia kreiptis pas gydytoja. Paskaityk knyguteje parasyta.
Pirmos mmm buvo dar gausios ir prasidejo savaite anksciau. Antros jau visai nedaug , bet irgi prasidejo anksciau. Manau tai normalu. Palauk ir viskas susitvarkys. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LIUKA* @ 2009 01 15, 22:54)
Viskas normaliai. As irgi pergyvenau , irgi skaudejo ir tepliojo. Jeigu tai vyksta daugiau nei 1,5 men. tada reikia kreiptis pas gydytoja. Paskaityk knyguteje parasyta.
Pirmos mmm buvo dar gausios ir prasidejo savaite anksciau. Antros jau visai nedaug , bet irgi prasidejo anksciau. Manau tai normalu. Palauk  ir viskas susitvarkys.  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif palauksiu mirksiukas.gif
O kaip su vyru? Skaiciau knygelej kad vyrai gali pajausti tuos siulus unsure.gif
Maniskis sako, nenoretu jausti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti