Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

Norėčiau ir aš svogūnų pyrago. Ale nei vyras nei dukra nevalgo svogūnų. schmoll.gif

Atsakyti
Dėkui visoms už komplimentus. Patikslinsiu, dėl svogūnų.
Juos gerokai apkepti, kad suminkštėtų visiškai, tik nepadauginti sviesto, kad riebu nebūtų, geriau uždengus troškinti ant silpnos ugnies, pagardinti juos druska, ragaut, kad skanūs būtų. Jaučiasi skonis, bet skanus skonis thumbup.gif Aš į įdarą kitąkart dėsiu daugiau sūrio, ne 150gr, o kokius 200gr.
Jei nelabai mėgsti svogūnų, gali jų dėti mažiau, įmaišant kažkiek kartu su jais pakepinto faršo, manau, toks eksperimentas, tikrai nepagadintų pyrago. thumbup.gif
Ir dar, miltų papločiui dėjau gerą su kaupeliu stiklinę miltų, ne daugiau. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 01 21, 10:20)
Aš į įdarą kitąkart dėsiu daugiau sūrio, ne 150gr, o kokius 200gr.
Jei nelabai mėgsti svogūnų, gali jų dėti mažiau, įmaišant kažkiek kartu su jais pakepinto faršo, manau, toks eksperimentas, tikrai nepagadintų pyrago.  thumbup.gif
Ir dar, miltų papločiui dėjau gerą su kaupeliu stiklinę miltų, ne daugiau. Sėkmės.


o thumbup.gif gerai cia sugalvojai, reiks ko papildomai imaisyt, svogunu kokiu vienetu maziau desiu thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
I tokius pyragus nebutinai dekit svoguno wink.gif Aisku, jis labai skanus, bet galit keist kumpio gabaliukais, idet apvirtu kalafioru/brokoliu, cukiniju, gal dar kazka sumastysit wink.gif
Atsakyti
Kaip noreciau Mamkos sonkauliuku wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 01 20, 21:15)
Ateinu pagaliau su savo patiekalu - Svogūnų apkepas.  thumbup.gif

nuostabu! bigsmile.gif

o as vakar dariau vistienos kumepliu mesytes, pievagrybiu troskinuka ax.gif

user posted image

vistienos kulseliu mesyte, pievagrybiai, grietinele, pipirai, druska, vistienos prieskoniai, petrazoles. Mesyte pakepinti ant sviesto, sudeti pievagrybius irgi pakepinti, po to uzpilti grietinele, sudeti prieskonius ir viska patroskinti kol grietinele sutirstes, sudeti smulkintas petrazoles ir skanaus
(is koses bandziau rykli padaryti, kad tik mano vaikas valgytu lotuliukas.gif )
Atsakyti
Sita troskinuka as siandien suplanavus daryti smile.gif man gal skaniausias patiekalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2009 01 21, 11:24)
Sita troskinuka as siandien suplanavus daryti smile.gif man gal skaniausias patiekalas  thumbup.gif

man irgi jis labai patinka thumbup.gif darau iv. variantus - su morkom ir porais, su svogunais, su cesnakais ir pan. bet visad buna vistienos kulseliu mesyte, pievagrybiai ir grietinele rolleyes.gif
Atsakyti
oi kaip cia viskas skanu bigsmile.gif o as is cia jau isbandziau idarytus makaronus,nu gi labai skaniai gavos thumbup.gif
aciu tai virejelei,neatsimenu jau jos vardo doh.gif ,uz receptuka
Atsakyti
user posted image

Šiandienos pietūs.....tingėjosi kažką "gudraus " daryt,tai fri bulvytės sy daržovėm blush2.gif rytdienai verdu vištienos šaltieną,ryt įdėsiu foto gal....

dar įdėsiu virtinius darytus,bet nevirtus.Bet visada darau pagal plikytos tešlos receptą.Niekad jie nebūna,kieti,nei sukietėję.....

160gr pieno
160gr vandens
1 šaukštas aliejaus
4 stiklinės miltų
druskos žiupsnelis
cukraus.
kiaušinis
pieną,vandenį,aliejų,druską,cukrų užvirinti,supilti 2 stiklines pieno ir užplikyti.t.y užmaišyti.nukelti nuo ugnies ir supilti likusius miltus,kiaušinį.viską gerai išmaišyti.nu labai man patinka tokia tešla.Aš iš tokios darau ir čeburekus ir čičinsko kepsnius.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 01 21, 11:17)
(is koses bandziau rykli padaryti, kad tik mano vaikas valgytu lotuliukas.gif )


Labai skaniai atrodo thumbup.gif reiks kada ir man taip padaryt smile.gif tik va dukra grybų nevalgo g.gif
O tuos vaikus kažkaip privilioti reikia smile.gif mano, kai maža buvo ir visokio velnio prigalvodavau, kad tik valgytų biggrin.gif


QUOTE(zebra @ 2009 01 21, 13:06)


Kaip senai bulvyčių bevalgiau, skanu wub.gif
Virtinukais MB apsidžiaugtų bigsmile.gif , bet aš taip nekenčiu tos tešlos minkyt schmoll.gif
Atsakyti
Vakar dariau ragu sriubos ir kepiau bandeles su kopūstais prie jos, čia mūsų vakarienė buvo, bet dabar galvoju, kad gal nelabai dėt nuotraukas prie antrų patiekalų g.gif nors pas mus jis kaip antras skaitėsi biggrin.gif kaip manot?

eji ką tei šiandien darysiu lašišos kotletukus, tai bent tuos įdėsiu biggrin.gif
Atsakyti