Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

QUOTE(daivaP @ 2009 01 21, 13:19)
Labai skaniai atrodo thumbup.gif reiks kada ir man taip padaryt smile.gif tik va dukra grybų nevalgo g.gif
O tuos vaikus kažkaip privilioti reikia smile.gif mano, kai maža buvo ir visokio velnio prigalvodavau, kad tik valgytų biggrin.gif

gal tik su morkom svogunais pabandyk rolleyes.gif
Atsakyti
Mano kinderio darzoviu tirstsriube - i puoda imeciau nedieli kalafijora, morku, zirneliu, ryziu, svoguna...viska isviriau ir blenderiu siek tiek sutryniau...skanaus smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2009 01 21, 14:53)
Mano kinderio darzoviu tirstsriube - i puoda imeciau nedieli kalafijora, morku, zirneliu, ryziu, svoguna...viska isviriau ir blenderiu siek tiek sutryniau...skanaus smile.gif

user posted image

patinka man blenderiuotos sriubos wub.gif Aš dar sau kokio sūrio su pelėsiu įsimetu, tai iš viso kaifas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 01 21, 16:58)
patinka man blenderiuotos sriubos  wub.gif Aš dar sau kokio sūrio su pelėsiu įsimetu, tai iš viso kaifas  biggrin.gif

sau taip, bet lelius mano suriams dar biski per mazas...
Atsakyti
user posted image

user posted image


supjausciau gabaliukais kiaulienos sprandine, tada pamusiau ir pamarinavau su prieskoniais kiaulienai, garstyciomis ir majonezu....cesnakais, tada ivyniojau po agurkeli ir i orkaite smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Briliantas: 21 sausio 2009 - 15:34
QUOTE(Briliantas @ 2009 01 21, 15:30)
supjausciau gabaliukais kiaulienos sprandine, tada pamusiau ir pamarinavau su prieskoniais kiaulienai, garstyciomis ir majonezu....cesnakais, tada ivyniojau po agurkeli ir i orkaite smile.gif

super rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Briliantas @ 2009 01 21, 15:30)

thumbup.gif
Atsakyti
drugelis. svogunu apkelelis pasakiskai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Aciu ax.gif
tiesa, vis pammirstu parasyti, kad kepu be jokiu riebalu, ten kas isbega, tai is mesytes smile.gif
Atsakyti
mergaitės- kur rasti bulvinių bandelių receptą? ax.gif

jau radau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mantilė: 21 sausio 2009 - 16:32
O čia mūsų vakarykštė paprastutė vakarienė silkutė marinuota(vanduo ,cukrus actas,biškeli aliejaus,) su apkepintom virtom bulvikėm..valgėm su grietine, o aš su kastiniu ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(witalyli @ 2009 01 21, 16:26)
O čia mūsų vakarykštė paprastutė vakarienė silkutė marinuota(vanduo ,cukrus actas,biškeli aliejaus,) su apkepintom virtom bulvikėm..valgėm su grietine, o aš su kastiniu ax.gif

user posted image

nematau nuotraukos verysad.gif
jau matosi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaivaiva: 21 sausio 2009 - 16:52