Įkraunama...
Įkraunama...

Ką Dievas sujungė...

kam įdomu, sena tema čia

ką gi, toliau diskuotuokime...
Atsakyti
smile.gif zuzla 4u.gif
QUOTE
Кто считает своего отца плохим, а у самого прямая спина и крепкие кости, тот не знает, что такое хорошо и что такое плохо. Если Вы этого не поймете, то не сумеете сохранить самое ценное доставшееся от отца сокровище и начнете разрушать свои кости.

Неверное представление зачастую проистекает из отношения матери, материнских разочарований и, что тут скрывать, больших амбиций матерей, а также обманчивости душевной жизни. Отцов это злит. Мать, которая ищет сочувствия своим обиженным видом («ах я разнесчастная»), настолько передергивает правду, что сама начинает в это верить.

Негативное воздействие на мужчину со стороны желающей главенства современной женщины велико и разрушительно. Постарайтесь понять своего отца, а не осуждать его. У отцов душа хрупкая. И как плохо берегут ее матери!
Если отец — духовно слабый человек, то первопричина заключается в его матери, и причина эта усугубляется в нем в ходе жизни со своей женой. Любой отец силен настолько и постольку, насколько и поскольку его любит жена.

visas tekstas


Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 01 12, 10:13)


čia yra tik jos nuomonė, ji tau priimtina... bet aš su ją nesutinku, moteris yra silpnoji lytis, o ne vyras...
ir neskaitau savo tėvo blogu schmoll.gif jis man joks..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 12, 11:34)
čia yra tik jos nuomonė, ji tau priimtina... bet aš su ją nesutinku, moteris yra silpnoji lytis, o ne vyras...
ir neskaitau savo tėvo blogu schmoll.gif jis man joks..

aha... gali apgaudineti save, sakydama, kad cia tik jos nuomone smile.gif
moteris ir yra silpnoji lytis - fiziskai 4u.gif
Atsakyti
Zinote ka, kuo daugiau cia skaitau, tuo labiau matosi, kad uz viska yra atsakinga moteris - jei ji nemyli ar per silpnai myli - turi save prievartaut, bet isgaut ta jausma. Jei vyras ignoruoja sheima - turi kuliais verstis, kad pamiltu sheimos zidini. Jei ji turi vaika ir ja palieka vyras, arba ji palieka vyra - visa gyvenima turi nugyventi be jo, neisileidziant jokio kito zmogaus. Is tikro pries akis is vaikystes stojasi paveikslas moters, pamynusios gyvate, tenais lygtais zmonijos gelbetoja g.gif O kokia vyro role? Toks jausmas, kad jam skirta viskuo, ka moteris sugeba duot ir sukurt - megautis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2009 01 12, 14:25)
Zinote ka, kuo daugiau cia skaitau...

Timpt uz vadziu - ir vel is pradziu mega_shok.gif
vel grizom prie teisiu ir pareigu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
O kas galetu trumpai apibendrinti vyro role ir atsakomybe seimoje? (Iskyrus stuburus). Ishsiskiriant, sheimai griuvant nagrinetas tik moters aspektas, ka ji galetu daryti. O vyras? Na, atsiprasau, as isties sito pasigedau. Daug kur jis vaizduojamas kaip nuskriaustas, pamestas, per mazai myletas, su atimtu tevo vaidmeniu ir pan. Timpt uz vadziu... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2009 01 12, 14:09)
O kas galetu trumpai apibendrinti vyro role ir atsakomybe seimoje? (Iskyrus stuburus). Ishsiskiriant, sheimai griuvant nagrinetas tik moters aspektas, ka ji galetu daryti. O vyras? Na, atsiprasau, as isties sito pasigedau. Daug kur jis vaizduojamas kaip nuskriaustas, pamestas, per mazai myletas, su atimtu tevo vaidmeniu ir pan. Timpt uz vadziu...  lotuliukas.gif

Jūs negalite spręsti už kitą žmogų. Bet pati sprendimus priimti galite. Šiuo atveju, Jūs galite sąmoningai keisti netinkamus savo veiksmus, net tuo atveju, jei kitas daro viską nevykusiai dėl neišmanymo. Reikia tik kantrybės ir laiko, ir viskas turėtų keistis į gera. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2009 01 12, 15:09)
O kas galetu trumpai apibendrinti vyro role ir atsakomybe seimoje? (Iskyrus stuburus). Ishsiskiriant, sheimai griuvant nagrinetas tik moters aspektas, ka ji galetu daryti. O vyras? Na, atsiprasau, as isties sito pasigedau. Daug kur jis vaizduojamas kaip nuskriaustas, pamestas, per mazai myletas, su atimtu tevo vaidmeniu ir pan. Timpt uz vadziu...  lotuliukas.gif

taigi rasiau apie tai senoje temoje doh.gif blogai skaitet...
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2009 01 12, 16:09)
O kas galetu trumpai apibendrinti vyro role ir atsakomybe seimoje? (Iskyrus stuburus). Ishsiskiriant, sheimai griuvant nagrinetas tik moters aspektas, ka ji galetu daryti. O vyras? Na, atsiprasau, as isties sito pasigedau. Daug kur jis vaizduojamas kaip nuskriaustas, pamestas, per mazai myletas, su atimtu tevo vaidmeniu ir pan. Timpt uz vadziu...  lotuliukas.gif

Labai logiška, kad jei apie šeimos irimą klausia moteris, tai ir aiškinama, ką turi ar gali daryti moteris. rolleyes.gif Negi mes jums aiškinsim, ką turi daryti jūsų vyras? blink.gif Jei rašytų jūsų vyras, paaiškintume, ką mūsų manymu turi daryti vyras, kaip jis turi prisiimti atsakomybę ir kaip elgtis, jei viskas sugriūva. Bet kas gi jums iš to, kaip turi elgtis vyras, negi ketinate sumodeliuoti jo elgesį, priversti jį kaip nors elgtis? O gal jums pasakoti, kaip jūs galbūt jaučiatės? Juk pati žinote kaip jaučiatės geriau nei mes. Vyro rolė vyrui, o moters moteriai. Kadangi jūs moteris, jums patariame, ką galite daryti ir ką galvoti apie vyrą, kad jums būtų geriausia, kad nesikankintumėte ir nekankintumėte kito. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gluosnis @ 2009 01 12, 11:20)

aha... gali apgaudineti save, sakydama, kad cia tik jos nuomone
moteris ir yra silpnoji lytis - fiziskai  4u.gif


gal tai dar ir jūsų nuomonė..
jeigu jus norit, būkit stipri kad ir fiziškai.. jei jums patinka galvoti ar būti stipresniai už savo vyrą, prašau... o aš pabusiu silpnesnė ax.gif
kažkaip labai daug cituojat, matyt savo žodžių truksta, gyvenat pagal vadovėlį g.gif
jau seniai aišku, kad mes su jumis apie moterų ir vyrų santykius nesutarsim, bet jus vistiek peršat savo nuomonę ir mokot kitus gyventi...
aš manau (ir to niekas nepakeis, net jus su savo citatomis), kad stengtis, mylėti ir puoselėti santykius turiu abudu vienodai.. paaiškinsiu ūkiškai - jei aš gaminu valgyt, vyras plauna indus, jei vyras siurbia, aš plaunu grindis, jei aš prie vaiko keliuosi kelis kartus per naktį, to paties laukiu ir iš vyro, jei aš jam atnešu arbatos sergančiam, žinau, kad sulauksiu rūpesčio iš jo ir kai pati susirgsiu... tas pats su jausmais, kitomis teisėmis ir pariegomis...
jūsų paklausius, galima padaryti išvadą, kad mūsų su vyru šeima nenormali g.gif

QUOTE(skristi @ 2009 01 12, 13:25)
O kokia vyro role? Toks jausmas, kad jam skirta viskuo, ka moteris sugeba duot ir sukurt - megautis  bigsmile.gif


paklausius gluosnio, tai taip biggrin.gif ai reikia dar pinigus uždirbti, bet jei neuždirba irgi ne bėda ax.gif moteris juk stipresnė, gali pati eiti dirbti..

QUOTE(Luknė @ 2009 01 12, 19:15)
Jei rašytų jūsų vyras, paaiškintume, ką mūsų manymu turi daryti vyras, kaip jis turi prisiimti atsakomybę ir kaip elgtis, jei viskas sugriūva


čia tai gerai išsisukot nuo atsakymo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 12, 22:19)
jau seniai aišku, kad mes su jumis apie moterų ir vyrų santykius nesutarsim, bet jus vistiek peršat savo nuomonę ir mokot kitus gyventi...


jus t.p. persat savo nuomone smile.gif
cia gi forumas, jei jums nepatinka ka rasau, neidomu, t.t. galit neskaityti smile.gif
del citatu ... jei jau yra parasyta, tai kam man vargti? dar isversiu blogai, sumaisysiu kitus doh.gif
matau, kad skaudi jums tema 4u.gif
Atsakyti