Įkraunama...
Įkraunama...

Ką Dievas sujungė...

ziuriu kol manes cia nebuvo,toli pazenget.. biggrin.gif ziuriu link pestyniu viskas pakrypo doh.gif nesuprantu,kodel cia gincai kyla?vyrai..moterys..paskelbet citata "ka dievas sujunge..zmogus teneisskiria.."bet juk toj pacioj knygoj yra kita citata"moters galva vyras",nesuprantu kodel jus tai zeidzia?mastykit ne apie blogaja to puse,o apie geraja clap_1.gif jei kas blogai,kaltas vyras!juk jis galva tongue.gif kartais,kiaura yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 12, 21:19)
stengtis, mylėti ir puoselėti santykius turiu abudu vienodai.. paaiškinsiu ūkiškai - jei aš gaminu valgyt, vyras plauna indus, jei vyras siurbia, aš plaunu grindis, jei aš prie vaiko keliuosi kelis kartus per naktį, to paties laukiu ir iš vyro, jei aš jam atnešu arbatos sergančiam, žinau, kad sulauksiu rūpesčio iš jo ir kai pati susirgsiu... tas pats su jausmais, kitomis teisėmis ir pariegomis...

O jeigu jūsų vyras po kurio laiko nustos plauti indus, siurbti, keltis prie vaiko, tai ką - jūs tą vyrą mesit ir eisit ieškot kito? Kuris plaus indus, siurbs, kelsis prie vaiko? g.gif O paskui irgi po kurio laiko nustos tai daryti? Vėl ir vėl paskui keliausit ieškot kito kaip ,,pereinamoji gairelė''? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(alvyde @ 2009 01 12, 22:11)
ziuriu kol manes cia nebuvo,toli pazenget.. biggrin.gif ziuriu link pestyniu viskas pakrypo doh.gif nesuprantu,kodel cia gincai kyla?vyrai..moterys..paskelbet citata "ka dievas sujunge..zmogus teneisskiria.."bet juk toj pacioj knygoj yra kita citata"moters galva vyras",nesuprantu kodel jus tai zeidzia?mastykit ne apie blogaja to puse,o apie geraja clap_1.gif jei kas blogai,kaltas vyras!juk jis galva tongue.gif kartais,kiaura yahoo.gif

Geeeras. thumbup.gif Visur ieškokim pozityvumo. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simense: 12 sausio 2009 - 22:18
QUOTE(gluosnis @ 2009 01 12, 21:38)
matau, kad skaudi jums tema  4u.gif


nea neskaudi schmoll.gif g.gif

QUOTE(Simense @ 2009 01 12, 22:17)
O jeigu jūsų vyras po kurio laiko nustos plauti indus, siurbti, keltis prie vaiko, tai ką - jūs tą vyrą mesit ir eisit ieškot kito? Kuris plaus indus, siurbs, kelsis prie vaiko?  g.gif O paskui irgi po kurio laiko nustos tai daryti? Vėl ir vėl paskui keliausit ieškot kito kaip ,,pereinamoji gairelė''?  rolleyes.gif


o kodėl turėtų nustot g.gif aš gi nenustosiu.. nes tai yra mano pareiga, tai kodėl jis turėtų g.gif jei aš nustosiu, aš busiu nebe moteris, o jei jis nustos - nebe vyras... tiek..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 12, 22:44)
o kodėl turėtų nustot g.gif aš gi nenustosiu.. nes tai yra mano pareiga, tai kodėl jis turėtų g.gif jei aš nustosiu, aš busiu nebe moteris, o jei jis nustos - nebe vyras... tiek..

O jeigu jis taps (indų neplaudamas ar prie vaiko nesikeldamas) nebevyru? g.gif Žmonės gi keičiasi. Ar aplinkiniai visada daro tai, ko mes norime, nors mes jiems darome? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(skristi @ 2009 01 12, 14:09)
O kas galetu trumpai apibendrinti vyro role ir atsakomybe seimoje? (Iskyrus stuburus). Ishsiskiriant, sheimai griuvant nagrinetas tik moters aspektas, ka ji galetu daryti. O vyras? Na, atsiprasau, as isties sito pasigedau. Daug kur jis vaizduojamas kaip nuskriaustas, pamestas, per mazai myletas, su atimtu tevo vaidmeniu ir pan. Timpt uz vadziu...  lotuliukas.gif

Vyro vaidmuo dabartinėje visuomenėje labai sumenkęs. Neužsiimsiu giliomis analizėmis. Pakanka pamąstyti apie vyrą ir moterį... Kas duota moteriai ir kas vyrui? Moteris gimdo vaikus, juo augina ir kūrena šeimos židinį. Vyras parneša maisto...

Dabar gi moteris gali viską. Gimdyt ir maisto parsinešt. O vyras gimdyt negali... Kas jam lieka? Moteriškėja vyrai... O ko iš jų norėt.. Gal pati moteris galėtų jam padėt save atrast, jei jau jai gamtos duota didesnė privilegija jaustis svarbiai...
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 12, 23:20)
O jeigu jis taps (indų neplaudamas ar prie vaiko nesikeldamas) nebevyru?  g.gif Žmonės gi keičiasi


o jei aš tapsiu nebemoterim? žmonės gi keičiasi g.gif
Atsakyti
sorry, kompas durniuoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 13 sausio 2009 - 07:31
QUOTE(zuzla @ 2009 01 13, 07:16)
o jeigu aš tapsiu nebemoterim? žmonės gi keičiasi g.gif

Tai toliau vis ieškosite ir ieškosite... fitness3.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 13, 07:31)
Tai toliau vis ieškosite ir ieškosite...  fitness3.gif


o gal aš jau radau rolleyes.gif

tai ką tada reiškia "DALINTIS džiaugsmais ir vargais"? turbūt reikia atsirinkti - va šitas džiaugsmas yra moteriškas, juo aš su savo vyru nesidalinsiu, o vat šitas yra vyriškas, galima ir su vyru pasidalint mastau.gif tas pats su vargais..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 13, 07:38)
o gal aš jau radau rolleyes.gif

tai ką tada reiškia "DALINTIS džiaugsmais ir vargais"? turbūt reikia atsirinkti - va šitas džiaugsmas yra moteriškas, juo aš su savo vyru nesidalinsiu, o vat šitas yra vyriškas, galima ir su vyru pasidalint mastau.gif tas pats su vargais..

Jeigu yra tvirtas santuokos supratimas, tai gal ir ,,radote''. g.gif Nes ne viskas santuokoje būna vienodai. Būna, kad ,,labai nevienodai'', o žmonės gyvena. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 13, 07:55)
Jeigu yra tvirtas santuokos supratimas, tai gal ir ,,radote''.  g.gif Nes ne viskas santuokoje būna vienodai. Būna, kad ,,labai nevienodai'', o žmonės gyvena.  4u.gif


PVZ.: jeigu vyras ir žmona ABUDU dirba (ką pagal viską turėtų daryt tik vyras), grįžta iš darbo, žmona eina rūpintis vaikais, buitimi (ką pagal viską ir turi daryti tik moteris), o vyras eina ant sofkutės su pultu ir alumi, man tai yra "labai nevienodai" ir taip gyventi aš nenoriu ir negyvensiu.. ir vyras, kuris rūpinasi savo moterimi (ne materialiai) irgi nenori gyventi "labai nevienodai"..
tik nuo pačiu žmonių priklauso kaip jie gyvena - jei jie NORI gyventi "labai nevienodai", lai gyvena..
gyvena su vyru ir mušama moteris (kas vėlgi, manau, labai nevienodai) ir pagal viską turi džiaugtis, kad apskritai vyrą turi, juk pati kalta, kad ją muša..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 13, 08:07)
PVZ.: jeigu vyras ir žmona ABUDU dirba (ką pagal viską turėtų daryt tik vyras), grįžta iš darbo, žmona eina rūpintis vaikais, buitimi (ką pagal viską ir turi daryti tik moteris), o vyras eina ant sofkutės su pultu ir alumi, man tai yra "labai nevienodai" ir taip gyventi aš nenoriu ir negyvensiu.. ir vyras, kuris rūpinasi savo moterimi (ne materialiai) irgi nenori gyventi "labai nevienodai"..
tik nuo pačiu žmonių priklauso kaip jie gyvena - jei jie NORI gyventi "labai nevienodai", lai gyvena..
gyvena su vyru ir mušama moteris (kas vėlgi, manau, labai nevienodai) ir pagal viską turi džiaugtis, kad apskritai vyrą turi, juk pati kalta, kad ją muša..

Taip, nuo pačių. 4u.gif Bet mes turime rūpintis, kaip mes atliekame savo pareigas, o ne tai, ar gerai jas atlieka kitas.
Nes kitu atveju - tik kautynės arba ieškojimai. verysad.gif
Atsakyti