Įkraunama...
Įkraunama...

Ką Dievas sujungė...

QUOTE(Simense @ 2009 01 13, 08:24)
Bet mes turime rūpintis, kaip mes atliekame savo pareigas, o ne tai, ar gerai jas atlieka kitas


turime viskuo rūpintis, teisėmis irgi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 13, 08:31)
turime viskuo rūpintis, teisėmis irgi 4u.gif

Taip. Tik svarbu, kad savos pareigos būtų svarbesnės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 13, 08:46)
Taip. Tik svarbu, kad savos pareigos būtų svarbesnės.  4u.gif


gal vis dėl to vienodai svarbu ir teisės ir pareigos smile.gif juk sako "mylėk savo artima kaip save patį" 4u.gif nei daugiau nei mažiau.. mano pareiga yra mylėti savo vyrą, bet taip pat aš turiu teisę reikalauti, kad jis mane mylėtų, nes tai yra jo pareiga rolleyes.gif
Atsakyti
"22 Jūs, moterys, būkite klusnios savo vyrams lyg kad Viešpačiui,[i5] 23 nes vyras yra žmonos galva, kaip Kristus yra Bažnyčios galva, – jis, kūno gelbėtojas. 24 Ir kaip Bažnyčia klauso Kristaus, taip ir moterys visur kur teklauso vyrų.
25 Jūs, vyrai, mylėkite žmonas, kaip ir Kristus mylėjo Bažnyčią ir atidavė už ją save. 28 Taip ir vyrai turi mylėti savo žmonas tarytum savuosius kūnus. Kas myli žmoną, myli save patį. 29 Juk niekas niekada nėra nekentęs savo kūno, bet jį maitina ir globoja kaip ir Kristus Bažnyčią. . 31 Todėl žmogus paliks tėvą bei motiną ir glausis prie savo žmonos, ir du taps vienu kūnu. 33 Taigi kiekvienas jūsų temyli savo žmoną kaip save patį, o žmona tegerbia vyrą. "

Taigi si citata parodo kad,viskas turi buti abipusiai
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2009 01 13, 16:59)
Taigi si citata parodo kad,viskas turi buti abipusiai   

Kažkodėl Dievulis sujungia dažnai priešingus žmones (pvz., vienas darbštus, kitas tingokas). Tai ką - vėtyt ir mėtyt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2009 01 13, 16:59)
Taigi si citata parodo kad,viskas turi buti abipusiai   
rolleyes.gif


aš apie tą patį 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Simense @ 2009 01 13, 18:26)
Kažkodėl Dievulis sujungia dažnai priešingus žmones (pvz., vienas darbštus, kitas tingokas). Tai ką - vėtyt ir mėtyt?  smile.gif


bet jei jie vienas kitam tinka ir patinka, tai kam vėtyt ir mėtyt g.gif jei vyras pvz darbštus, o moteris tinginė, bet vyrui tai tinka, tai kodėl gi ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 13, 18:40)
jei vyras pvz darbštus, o moteris tinginė, bet vyrui tai tinka, tai kodėl gi ne ax.gif

Kad kažkaip retai tokie atvejai tinka. cool.gif Bet va Dievulis kažkodėl mums duoda tokį išbandymą? Kad vėtytumėm ir mėtytumėm? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2009 01 13, 18:52)
Kad kažkaip retai tokie atvejai tinka.  cool.gif  Bet va Dievulis kažkodėl mums duoda tokį išbandymą? Kad vėtytumėm ir mėtytumėm?  g.gif


nu pagalvokim.. aš tinginė, mano vyras darbštus.. jis man sako "tu tinginė", o aš sakau "na ir kas ax.gif ", jis man sako "eik dirbti", aš sakau "nea ax.gif "... manau, kad vyras mane pamestų g.gif o jus?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 13, 19:15)
nu pagalvokim.. aš tinginė, mano vyras darbštus.. jis man sako "tu tinginė", o aš sakau "na ir kas ax.gif ", jis man sako "eik dirbti", aš sakau "nea ax.gif "... manau, kad vyras mane pamestų g.gif o jus?

a čia jau visaip gali būti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 13, 19:23)
a čia jau visaip gali būti mirksiukas.gif


o koks tavo scenarijus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 13 sausio 2009 - 19:45
QUOTE(zuzla @ 2009 01 13, 19:43)
o koks tavo scenarijus?

mano scenarijus joks, tik pagalvojau kiek ilgai gyventum su tokiu, kuris būtų apsoliutus tinginys g.gif mestų darbą ir susikėlęs koja ant kojos kiauras dienas žiūrėtų tv? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 13, 19:15)
nu pagalvokim.. aš tinginė, mano vyras darbštus.. jis man sako "tu tinginė", o aš sakau "na ir kas ax.gif ", jis man sako "eik dirbti", aš sakau "nea ax.gif "... manau, kad vyras mane pamestų g.gif o jus?

Nežinau, ką manytų mano vyras, bet aš manau, kad Dievas, duodamas žmogui tokį išbandymą, kažko nori tave išmokyti. g.gif Nes apskritai neįsivaizduoju tokio bendravimo, kaip ,,eik dirbti'', o kitas ,,ne'' ir tyla. Jei taip yra, vadinasi, kažkas ne taip anksčiau padaryta. verysad.gif Todėl Dievas mums ir suteikia galimybę kartu gyvenant skirtingiems žmonėms atlaikyti išbandymus ir rasti kuo daugiau to, kas bendra. group.gif
Šiaip tai santuokoje dažnai pastebime, ko kitas nepadarė, ir užmirštame tai, už ką galime pagirti. g.gif Kuo dažniau turi būti kartojamas žodis ,,ačiū''. Net jei kitas to nesako. schmoll.gif ,,Ačiū'' už tai, kad padavei lėkštę, ,,ačiū'' už tai, kad išnešei šiukšles, ,,ačiū'' už tai, kad pavėžinai vaiką... wub.gif
Atsakyti