Įkraunama...
Įkraunama...

"Lengvas būdas sulieknėti"

QUOTE(VSsexy @ 2009 01 15, 08:31)
Labas rytas  4u.gif

Rugstis nekyla, tik dazniausiai pucia. Vakar viskas praejo gerai. Siandien suvalgiau tris mandarinus. Ziuresiu, kas bus  tongue.gif
Man su skysciais nelabai gerai gaunasi. Dienos begy isgeriu pora arbatu ir viskas.
Vakare, jei daug isgeriu vandens, jauciuosi labai apsunkusi ir apsirijusi, nors maisto nedaug suvalgau... Nezinau, kaip sprest sita reikala...


As tai darau sitaip:

Ryte tik atsikelus isgeriu stikline ar pusantros vandens
Po 30-50 min. valgau vaisius
Po 2 val. isgeriu vel vandens, po 30 min. sukramtau koky dziuvesely
Po 1,5 val. pries pietus vel isgeriu vandens, tada po 40 min. valgau
Po valgio praejus 2 val. iki vakarienes stengiuos vis gurksnojant isgert 2 stiklines vandens
Po 30 min. valgau vakariene
Pries miega jeigu noriu, dar isgeriu vandens

Kaip matai, negeriu nei arbatu, nei sulciu, man vanduo skaniausias mirksiukas.gif Jeigu skysciai prastai geriasi, valgyk kuo daugiau vandeningu vaisiu ir darzoviu 4u.gif
Siandien pasisveriau - 67 kg thumbup.gif Per 2 savaites laikantis tokios mitybos pavyko atsikratyt 5 kg cool.gif Na pries tai dar 3 dienas grikiu dietos laikiaus, tai realiai 3 kg atsikraciau butent maisto derinimo pagalba thumbup.gif
Atsakyti
Aciu tau labai uz patarima 4u.gif
Pabandysiu taip daryti smile.gif
Sveikinu tave su - 5 kg thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VSsexy @ 2009 01 15, 09:31)
Labas rytas  4u.gif

Rugstis nekyla, tik dazniausiai pucia. Vakar viskas praejo gerai. Siandien suvalgiau tris mandarinus. Ziuresiu, kas bus  tongue.gif
Man su skysciais nelabai gerai gaunasi. Dienos begy isgeriu pora arbatu ir viskas.
Vakare, jei daug isgeriu vandens, jauciuosi labai apsunkusi ir apsirijusi, nors maisto nedaug suvalgau... Nezinau, kaip sprest sita reikala...


O pučia tada , kai suvalgai ryte prieš visus valgymus? nes nemanau, kad gerai , šiaip neturėtų taip būti, jei su jokiu kitu maistu nemaišai.
Atsakyti
Klausimas- kokius vaisius valgote? g.gif valgyčiau ir aš, tačiau natūralių vaisių šiuo metų laiku nedaug, dauguma atvežtinių ir pripumpuoti chemikalų rolleyes.gif kažin ar jie gerai organizmui...valome valome, o čia vėl sugrįžta tarša doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zemiete @ 2009 01 15, 13:16)
O pučia tada , kai suvalgai ryte prieš visus valgymus? nes nemanau, kad gerai , šiaip neturėtų taip būti, jei su jokiu kitu maistu nemaišai.



Butent vaisius ir reikia valgyti ant tuscio skrandzio, o ne desertui po maisto kaip esam yprate schmoll.gif Nes ant tuscio skrandzio suvalgius del to ir pucia pilva, kad taip valosi uzterstas zarnynas, per kelias dienas susitvarko sita problema mirksiukas.gif
O kai maisai su visu kitu maistu, tai zarnynas apsunkinamas, daugiau jegu ir skrandzio sulciu iseikvojma virskinimui ir tie vaisiai susimaise su maistu puva virskinant blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Cikadelė @ 2009 01 15, 16:02)
Klausimas- kokius vaisius valgote? g.gif valgyčiau ir aš, tačiau natūralių vaisių šiuo metų laiku nedaug, dauguma atvežtinių ir pripumpuoti chemikalų rolleyes.gif kažin ar jie gerai organizmui...valome valome, o čia vėl sugrįžta tarša doh.gif



As perku dazniausiai bananus, mandarinus, kivius. Na tokius, kur reikia nulupti zievele, nes vynuoges, obuoliai, kriauses labiausiai nukencia nuo chemikalu. Pries valgant pamirkau 2 val. mineraliniam ar paprastam vandeny su vos vos yberta citrinos rugstim, nes neutralizuoja kazkiek chemikalu poveiky, taip daug sveikiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 01 15, 17:02)
Klausimas- kokius vaisius valgote? g.gif valgyčiau ir aš, tačiau natūralių vaisių šiuo metų laiku nedaug, dauguma atvežtinių ir pripumpuoti chemikalų rolleyes.gif kažin ar jie gerai organizmui...valome valome, o čia vėl sugrįžta tarša doh.gif


As valgau mandarinus, obuolius. Pagalvoju dar, kad reikes pabandyti bananus, kivius. Neseniai tik pradejau, tai dar visko neisbandziau smile.gif
O del chemikalu - nulupu zievele ir tiek. As manau, kad nuo to niekur dabar nepabegsi. Vistiek geriau valgyti vaisius, negu netinkama musu organizmui maista.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VSsexy: 16 sausio 2009 - 08:56
neistveriau as siandien doh.gif doh.gif prisivalgiau makaronu verysad.gif oi kaip blogai verysad.gif
nors bandziau dar pries tai riesutais ir razinomis alki malsinti doh.gif nepadejo verysad.gif
bet dabar jau vel prisizadejau, sau toliau testi sveika maitinimasi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(joriukomamyte @ 2009 01 17, 19:56)
neistveriau as siandien doh.gif  doh.gif prisivalgiau makaronu verysad.gif oi kaip blogai verysad.gif
nors bandziau dar pries tai riesutais ir razinomis alki malsinti doh.gif nepadejo verysad.gif
bet dabar jau vel prisizadejau, sau toliau testi sveika maitinimasi blush2.gif  blush2.gif



perdaug nesigrauzk smile.gif skaiciau dietologu straipsni su patarimais kaip priprasti prie sveikos mitybos. vienas is patarimu ,, jei nukripstama nuo rezimo ir suvalgej spurga, sokolada, mesaini ar pns. jokiu budu nemesk visko o stenkis dieta testi toliau ir ne nuo kitos savaites, o jau nuo sekancio valgymo" man sis patarimas skamba tikrai logiskai ir daznai nepavykus vel bandome tik po keliu savaiciu schmoll.gif o priprasti prie sveikos mitybos aisku sunku kaip ir prie kitu pokyciu musu gyvenima..( pvz. naujame darbe ar isvaziavus i kita mesta) bet jai labai nori gali ir kanus nuversti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mano123 @ 2009 01 17, 20:33)
perdaug nesigrauzk  smile.gif  skaiciau dietologu straipsni  su patarimais kaip priprasti prie sveikos mitybos. vienas is patarimu ,, jei nukripstama nuo rezimo ir suvalgej spurga, sokolada, mesaini ar pns. jokiu budu nemesk visko o stenkis dieta testi toliau ir ne nuo kitos savaites, o jau nuo sekancio valgymo" man sis patarimas skamba tikrai logiskai ir daznai nepavykus vel bandome tik po keliu savaiciu  schmoll.gif  o priprasti prie sveikos mitybos aisku sunku kaip ir prie kitu pokyciu musu gyvenima..( pvz. naujame darbe ar isvaziavus i kita mesta) bet jai labai nori gali ir kanus nuversti thumbup.gif




aciu uz patarima thumbup.gif drinks_cheers.gif bet kazkaip kai numalsinau tais makaronai apetita doh.gif tai jau siandien daugiau nieko ir nenoriu bigsmile.gif tai tikiuosi daugiau nieko nevalgysiu thumbup.gif
nera kur dingti reikia pratintis sveikai gyventi toliau, iki vasaros nedaug ir beliko ax.gif reikia numesti keleta nereikalingu kg tongue.gif
mano123 pamaciau tavo liniuote, mano duomenys tokie patys ir norai tokie patys del svorio numetimo thumbup.gif
kokios dietos tu laikaisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joriukomamyte: 17 sausio 2009 - 19:46
Skaičiau aš tą knygą, bet kadangi aš labai greitai skaitau, tai tikriausiai ne viskas įstrigo..
Nors dėl mėsos tai kokias dvi savaites nevalgiau po perskaitymo.. Kažkoks psichologinis poveikis yra tikriausiai g.gif
O dėl pieno, tai nežinau, aš jo negeriu nuo 3 mėnesių, ant arbatos užaugus (ir mano tėvas toks buvo), ir dabar man jo nereikia, bet va be varškės tai tikriausiai numirčiau doh.gif mano mėgstamiausias dalykas.. ir suriai įvairūs... nežinau, juk mums buvo kalama visą gyvenimą, kad pienas ir jo produktai - pagrindinis mūsų gyvybės (kalcio gavybos, raumenų statybos ir visokių kitų gerų dalykų) dalykas g.gif
Valgau aš tuos pieno produktus tolaiu ir sėkmingai plonėju.. Bet tik savo valios ir užsispyrimo dėka, o ne dėl tos knygos lotuliukas.gif
Man atrodo daug protingiau ir maloniau gyvent valgant tai ko nori organizmas (tik reikia jo klausyti) ir pasiskaičiuot kcal ir stengtis savo normų neviršyti thumbup.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu labai daug riesutu valgau....Jie labai stipriai i "kuna eina" schmoll.gif ??
Atsakyti
QUOTE("Ramune" @ 2009 01 17, 22:58)
Paskutiniu metu labai daug riesutu valgau....Jie labai stipriai i "kuna eina"  schmoll.gif ??

Kcal tai daug turi, bet jei neguli visą dieną lovoje (kaip aš šiandien), tai nesueis į tą kūną lotuliukas.gif
Atsakyti