Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

Labai puikus šimtalapis 4u.gif norėčiau paragauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nerez @ 2009 01 13, 10:36)
P.S. Pasirodo tikro šimtalapio iki šiol nebuvau valgius, tai ką teko ragaut vienose vestuvėse buvo kažkoks mielinis minkštutėlis pyragas su aguonom unsure.gif  Būtų labai įdomu paragaut tikrą, na speco, kaip pvz. Jūs, keptą bigsmile.gif


Labai gražus gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Aš irgi norėčiau kieno nors kito keptą paragaut blush2.gif - nes iškept iškepiau o ar taip gavosi kaip reikia, nėr su kuo palygint doh.gif Kaži Maximoj jų būna pirkt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal sakysit nėr ką lygint su pirktiniu, ale visvien įdomu ax.gif
Atsakyti
Na na ....pabandyk hihihi.gif ......skanaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 01 13, 13:48)
Kaži Maximoj jų būna pirkt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gal sakysit nėr ką lygint su pirktiniu, ale visvien įdomu ax.gif

Klaipėdoje esu mačiusi tik hyperMaximoje, Akropolyje. Bet ir tai senokai, dabar kiek nuvažiuoju, nebūna (jau kokie 2 metai tikrai..). Gal todėl, kad į tą Maximą važiuoju tik vėlokai vakare ir jau nebūna, arba apskritai nebepardavinėja. Jis gana brangus būdavo, lyginant su kitais pyragais. 1 kg kaina apie 30 Lt (ši kaina kokių 3 metų senumo blush2.gif ), o žinant koks jis sunkus, tai gabalėlis gerokai kainuodavo..
Skonis.. Esu ragavusi 2 rušių Šimtalapio: Maximinį ir viename baliuje atvežtą iš Kauno ar Rumšiškių (kažkur iš to krašto) kažkokios kepyklėlės, tai pastarasis buvo žymiai skanesnis essen.gif
Šiaip, mačiau Alkavos puslapyje, kad ir jie kepa Šimtalapius, bet neragavau. Kada reikės pažiūrėt ar pas mus čia jie turi ir nusipirkt paragavimui smile.gif
Atsakyti
Šimtalapių yra pirkti didžiuosiuose prekybos centruose..tik nesiųlau jų pirkti:
1. labai sunkus ir brangus, mažiukas gabalėlis kainuoja apie 15-20 litų.Ir savaime suteikia lūkesčius
2. Jis yra dėl kainos retai perkamas, todėl paprastai užsistovėjęs ir nešviežias:(
Kas sugadintų jūsų nuomonę apie tą puikų ir ypatingą kepinįsmile.gif

MAn teko garbė jo ragauti per jubiliejų, buvo specialiai užsakytas ir atvežtas iš ALYTAUS. GAl tas šedevras ir totoriškas išmislas, bet dzūkai sėkmingai jį nacionalizavo:) Ir įvaldė puikų jo kepimo menąsmile.gif

Noriu pasakyti kad kai jį pamačiau ,tokį didelį, apvalų pagalvojau nieko sau, kažkokį griozdą, paprastą kepaišį vežė, tiek garbino jį ir tiek gyrė...ir nusprendžiau, kad jau aš tai valgysiu tortus, šakočisu, bet ne tą bulką...
TAip samprotavau iki pirmo kąsnio......negalėjau patikėti, kad tas neišvaizdus reikalas, tokio Dieviško skonio. Netikėto, nenuobodaus...nebevalgiau aš tų tortų, o šimtalapio į namus paprašiau gabaliuko....

CIPSIUKAI tu esi gundytoja, viliotoja ir visokia kokia burtininkė ir fėja.....kepsiu aš nedelsiant tą puikų skanėstą ir jei pavyks ,vešiu savo pūseserei kuri iš Alytaus ir dievina jį, tik nebevažiuoja į tą kraštą ir retai valgo:) Oj sužibėčiau:) Čia tuo atveju jei pavyktų.
O TOS KURIOS KEPĖTE esate šaunuolės, nes mažiau ar geriau visoms gavosi:)
Atsakyti
Aš tik noriu dadėti prie šitos puikios kalbos , kad Alytuje laaaaaaaaaaaaabai daug totorių gyvena ( mano dvi puseserės rolleyes.gif ) , todėl jie nuo to krašto ir yra labai skanūs , tie šimtalapiai ..... wub.gif ......o kur dar Butrimonių miestelis ....." totorių miestelis " visai šalia Alytaus ...... ax.gif

Tik žinote wink.gif ......geriau nematyti , ant kur juos tampo tikros totorės tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cipciukas: 13 sausio 2009 - 17:20
oi kaip pas Jus kvepia wub.gif wub.gif
aš sugalvojau irgi kepti, bet vieną tešlą jau išmečiau dabar kildinu mieles kitai verysad.gif
įdėjau tik 400 gr. miltų bet tokia kieta gavosi, iškarto numačiau kad ne kas gausis, net niekas ten nesiminko, o pieno ten parašyta 125 mlg, tai čia aš numatavau mililitrų, bet gal negerai padariau doh.gif net nežinau kaip pasielgti, ir ko paklausti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 13, 17:18)

Tik žinote  wink.gif ......geriau nematyti , ant kur juos tampo tikros totorės  tongue.gif

Ant kojos kazkaip, ane? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2009 01 13, 17:23)
oi kaip pas Jus kvepia  wub.gif  wub.gif
aš sugalvojau irgi kepti, bet vieną tešlą jau išmečiau dabar kildinu mieles kitai  verysad.gif
įdėjau tik 400 gr. miltų bet tokia kieta gavosi, iškarto numačiau kad ne kas gausis, net niekas ten nesiminko, o pieno ten parašyta 125 mlg, tai čia aš numatavau mililitrų, bet gal negerai padariau  doh.gif net nežinau kaip pasielgti, ir ko paklausti  verysad.gif

o tai pagal koki recepta darai?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 01 13, 17:26)
o tai pagal koki recepta darai?

pagal pirmam puslapį parašytą šitos temos, cipciukės, dedu miltus ir žiūriu kad ne kas čia gausi, tai pradžaiai 400 įdėjau ir tai kaip akmuo, o jei būčiau visą normą verysad.gif tai gal ten to pieno kažkiek reikia daugiau, nes nustačiau matavimo vienetą 125 ml.
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 13, 09:31)
Vaivaiva ......ką matau bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif ....tu vėl mamytė , antrą kartą ....user posted image



QUOTE(rugegele23 @ 2009 01 13, 09:34)
Oho, tikrai!!!!!!!!!! Sveikinimai pagausejus seimynai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 01 13, 14:48)
oh Kaži Maximoj jų būna pirkt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gal sakysit nėr ką lygint su pirktiniu, ale visvien įdomu ax.gif

Buvo ir rodos dar ir yra pirkti Kaune, Pramonės Maximoje XXX Kauno raj, Ramučiuose(kam aktualu, nurašiau iš etiketės: Z. Šimėnienės įm., Ramučiai, Parko g. 3) kepamų šimtalapių. Labai skanūs, kaina-30Lt/kg. Pastebėjau, kad jų atsiranda prieš ilgąsias metų šventes, kai padidėja pirkimas. O šiaip tai jie parduoda iš kepyklėlės po 25 lt/kg užsisakius iš anksto. Būna švieži.
Kepa Kaune dar ir J. Gulbinienės įm. 2- jų rūšių: atskirai su razinomis, be aguonų rodos ir su aguonomis. Bet šių neragavau, nors yra prie pat namų biggrin.gif .
Tiesa, Maximoje jie buvo padėti savitarnos šaldytuve, o ne tortų vitrinoje-šaldytuve
Yra tekę per šventes matyti ir Hyper Rimi Kaune, p. c. Savas. Čia būna prie sausainių, pyragų, ne šaldytuve. Kai nenuperka viso pyrago, pjausto gabalėliais. Prieš šventes daugiau nepjaustytų, o kitu laiku galima rasti ir gabalėliais. Dažniau prieš savaitgalius.
Atsakyti