Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

QUOTE(Neryte @ 2009 06 21, 19:43)
Idomu ar skiriasi skonis simtalapio daryto is pirktines teslos ir darytos namie  g.gif
Ir ar sluoksniai buna panasus  g.gif

Kadangi mes esame valgę ne vieną kartą gryną totorišką Šimtalapį Alytuje (keptą namuose), tai iš pirktos šaldytos tešlos mūsų šeimai žymiai skanesnis yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2009 06 21, 19:43)
Idomu ar skiriasi skonis simtalapio daryto is pirktines teslos ir darytos namie  g.gif
Ir ar sluoksniai buna panasus  g.gif

Negalima net lyginti nelyginamu dalyku doh.gif
Atsakyti
tai va, perskaičiau abi temas ir iškepiau du šimtalapius biggrin.gif pirmas gavosi gana gerai, ir tešla puikiai tampėsi ir susivyniojo, gal kiek per mažai iškilo, bet iškepė puikiai ir skaniai susivalgė biggrin.gif bet šiandieninis mano darbas tai kažkoks košmaras ne šimtalapis doh.gif tešla visiškai neistampė blink.gif sakau gal perkildinau... bet kad man toks vaizdas, kad ji pakilo beminkoma, o poto nespėjau suktis, nes akyse kilo.. suvyniojau šiaip ne taip, bet baigėsi tuo, kad iškrėčiau vos ne kaip tešlą į skardą, tikiuosi bent bulka išeis doh.gif biggrin.gif ir nuo ko man šitaip verysad.gif gerai, kad ne pirmą kartą taip, nes būtų atgrasę nuo šimtalapio kepimo visam laikui...
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 06 22, 19:38)
Negalima net lyginti nelyginamu dalyku  doh.gif

lotuliukas.gif Nemanau, kad galima namų sąlygomis paruošti tokią tobulą tešlą, kokia būna "Mantingos" pagaminta pramoniniais plakikliais ir maišytuvais, namų sąlygomis tešlą reikėtų minkyti pusę dienos doh.gif ir tai nesigautų gera. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JURCE: 23 birželio 2009 - 07:15
QUOTE(JURCE @ 2009 06 23, 07:14)
lotuliukas.gif Nemanau, kad galima namų sąlygomis paruošti tokią tobulą tešlą, kokia būna "Mantingos" pagaminta pramoniniais plakikliais ir maišytuvais, namų sąlygomis tešlą reikėtų minkyti pusę dienos  doh.gif ir tai nesigautų gera.  ax.gif

tai bet mantingos sluoksniuota tesla,o simtalapis tai neturi buti is sluoksniuotos teslos daromas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 06 23, 09:45)
tai bet mantingos sluoksniuota tesla,o simtalapis tai neturi buti is sluoksniuotos teslos daromas  doh.gif

Pabandykite kepti ir pamatysite, kad labai skanus šimtalapis ax.gif Kadangi aš bandžiusi ir tokį ir kitokį variantą, tai čia mano tokia nuomonė ir aš jos Jums neperšu 4u.gif mirksiukas.gif Viskas priklauso nuo lapų iškočiojimo (būtina juos padaryti peršviečiamus) ax.gif ir būtinai turi būti mielinė tešla 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JURCE @ 2009 06 23, 10:09)
Pabandykite kepti ir pamatysite, kad labai skanus šimtalapis  ax.gif Kadangi aš bandžiusi ir tokį ir kitokį variantą, tai čia mano tokia nuomonė ir aš jos Jums neperšu  4u.gif  mirksiukas.gif Viskas priklauso nuo lapų iškočiojimo (būtina juos padaryti peršviečiamus)  ax.gif ir būtinai turi būti mielinė tešla  4u.gif

as net neabejoju kad jis bus fantastiskas,bet tik sakau kad tikras yra ne is sluoksniuotos teslos 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2009 06 22, 19:38)
Negalima net lyginti nelyginamu dalyku  doh.gif


drinks_cheers.gif

As kepu mesos, zuvies pyragus su Mantingos tesla, o savam simtalapiui man ji per prasta lotuliukas.gif Man simtalapis turi buti naminis su "gyva" tesla mirksiukas.gif
Bet kaip atsargini plana verta tureti ir si varianta thumbup.gif Ir palyginimui tikrai pabandysiu mini-ale simtalapi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ką gi, pribaigėm jau šią temelę, lekiu kurti kitos karsta.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 06 23, 14:25-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 06 23, 14:25)
drinks_cheers.gif

As kepu mesos, zuvies pyragus su Mantingos tesla, o savam simtalapiui man ji per prasta  lotuliukas.gif Man simtalapis turi buti naminis su "gyva" tesla  mirksiukas.gif
Bet kaip atsargini plana verta tureti ir si varianta  thumbup.gif Ir palyginimui tikrai pabandysiu mini-ale simtalapi  mirksiukas.gif


Sutinku, šimtalapis visai kas kita drinks_cheers.gif Toje tešloje net nėra tiek kiaušinių kiek tikrojoje, ji tikrai skiriasi tongue.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti