Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis

QUOTE(kvanksht @ 2009 06 15, 11:29)
Mano šimtalapio gamyba ir rezultatas biggrin.gif

oi koks skanulis thumbup.gif mano irgi kepa,seimyna siaip ne taip priprase kad padaryciau dar viena...siandien lyg geriau,skanaus valgant si grazuoli... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(apple tree @ 2009 06 10, 18:16)
rugiagele26 sposininke,galvojau issisuksiu  g.gif na gerai...ikelsiu savo.... lotuliukas.gif



vajei kaip skaniai atrodo wub.gif
reiks ir man pabandyt blush2.gif
Atsakyti
Mergos, baikit, noriu vėl, nejaugi kepsiu? wacko.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ūla @ 2009 06 15, 16:47)
Mergos, baikit, noriu vėl, nejaugi kepsiu?  wacko.gif  doh.gif

kepsi,kepsi lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, o gal galit patarti - kas jusu manymu butu, jei aguonas deciau nemaltas, o tik nuplikintas (isbrinkintas)?
Rugiagele labai patyrusi kepeja, gal kartais susidurusi su tokia situacija?
Jau seniai skaitineju sita tema ir vis kaupiuosi simtalapio kepimui, bet man daugiausia problemu kelia butent aguonos... kiek skaiciau jusu komentarus, su blenderiu jas malt nelabai sekasi ir ne kas gaunasi, mesmales as neturiu verysad.gif O simtalapio tai labai jau norisi, taip uzkreciamai cia visos i jo kepima isitraukusios thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2009 06 16, 18:53)
Merginos, o gal galit patarti - kas jusu manymu butu, jei aguonas deciau nemaltas, o tik nuplikintas (isbrinkintas)?
Rugiagele labai patyrusi kepeja, gal kartais susidurusi su tokia situacija?
Jau seniai skaitineju sita tema ir vis kaupiuosi simtalapio kepimui, bet man daugiausia problemu kelia butent aguonos... kiek skaiciau jusu komentarus, su blenderiu jas malt nelabai sekasi ir ne kas gaunasi, mesmales as neturiu verysad.gif O simtalapio tai labai jau norisi, taip uzkreciamai cia visos i jo kepima isitraukusios  thumbup.gif

Aguonas patarciau deti tik maltas. Malu su paprastu blenderiuku, kuo puikaisiai sumala viska, tik malu kartu su cukrumi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 16 birželio 2009 - 18:09
QUOTE(JURCE @ 2009 06 04, 15:23)
Kadangi aš esu tokia tinginiukė  blush2.gif tai aš šitą pyragą kepiau paprasčiau: šiam reikalui panaudojau Mantingos šaldytą mielinę tešlą, tai visas procesas (įskaitant ir kepimą) užima nepilnas 2 valandas...  ax.gif Tad namiškius, draugus ir kaimynus dažnai juo palepinu.  mirksiukas.gif
Papildyta:

Sveika  4u.gif aš šimtalapį kepu 43 minutes (nustatau orkaitę ant 190 laipsnių, jinai pas mane užkaista iki norimos temperatūros kažkur per 6-7 minutes), pyragą dedu į įkaitusią orkaitę, kai tik iškepa, iškart išimu ir leidžiu 1-2 valandas pravėsti  ax.gif  Skanaus!..  mirksiukas.gif

gal tu gali smulkiau visa eiga papasakoti "paprastesnio" kepimo simtalapio? Na ta prasme su mantingos tesla (o kuria buent), nes pradziai tai ir as bandysiu daryti sita "tinginio simtalapi" o jau sekanciam kartui gal prisiruosiu rimtesniam darbui...tad labai lauksiu tavo pyrago pasakojimo eigos... 4u.gif kiek lapu kiek sluoksniu kiek kocioji ar tampai..ir t.t
Atsakyti
Aciukas, Inocka, uz atsakyma. Na tada bandysiu ir as blenderiu....
Tik dar pasitikslinu -ar jas sausas ar ismirkytas blenderiuoti?
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 01 06, 10:37)
Va maniskis ....ale simtalapio parodija tongue.gif .....dukros prasymu be aguonu ir daug razinu doh.gif  .....skonis toks pat kaip ir iprasto thumbup.gif  , tai issigelbejimas tiems , kas nemegsta aguonu !!!!!!

user posted image

user posted image

Skanus velniukstis ..... tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

va va as irgi aguonas iskrapstau..arba vyras suvalgo, tai jei darysiu desiu kuo maziau aguonu blush2.gif bet tai liuksusinis toks atrodo, nes man kuo riebesnis, kuo slapesnis tuo skanesnis, nekenciu kai sausas buna, todel uzsakinejant visada sakau kad darytu kiek imanoma slapesni..o pas jus sitas tai atrodo idealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2009 06 16, 20:08)
Aciukas, Inocka, uz atsakyma. Na tada bandysiu ir as blenderiu....
Tik dar pasitikslinu -ar jas sausas ar ismirkytas blenderiuoti?


As aukstesniame inde uzplikau aguonas, jos pabrinksta, idedu cukraus ir su blenderiu labai gerai susimala..
Atsakyti
Dekui, Rugiagele, uz konsultacija 4u.gif Dabar viskas visiskai aisku. Belieka pasiryzti ir kepti smile.gif
Kaip gerai, kai yra ko paklausti ir tau draugiskai pades ir patars. Dar karteli aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(noriu zinoti @ 2009 06 16, 20:50)
Dekui, Rugiagele, uz konsultacija  4u.gif Dabar viskas visiskai aisku. Belieka pasiryzti ir kepti  smile.gif
Kaip gerai, kai yra ko paklausti ir tau draugiskai pades ir patars. Dar karteli aciu  smile.gif

isiterpsiu: aguonas reiktu nusnkti pries blenderiuojant ir dar : as kad nesitaskytu po visa virtuve (jei indas nelabai gilus) tai praduriu polietilenini maiseli ir uzmaunu ant blenderio lotuliukas.gif o sukru dedu i jau sumaltas ir ismaisau smile.gif

Cipciukas na tavo simtalapiai nerealus wub.gif
dar noreciau truputi info: as niekad nekepiau is visos porcijos, tik zinau kad kas kepa deda i skarda ir yra pasigamine is kitos skardos tokia kaip forma uzdeti sonuose kad neisztiztu. bet skaiciau kad merginos kai kepa nuimamoj torto formoj - isbega sviestas tai ir is tos kardos tada isbegtu?
nes man problema su isemimu: jei forma aukstesne - jokios menteles neuzkisi ir neisimsi, tenka versti aukstyn kojom ant lekstes ir atversti ant kiots. tada jis susiploja.
bandziau su kepimo popieriumi - sunkiai nusiima. o is skardos butu patogu isimti nuemus ta "apsaugine tvorele"
ir dar: sako kad negalima iskrat isismti is orkaites? g.gif

kazin ar kas nors supras ko as cia klausiu? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti