Įkraunama...
Įkraunama...

Kavos aparatai - 3

QUOTE(supergiedre @ 2010 09 21, 12:52)
Sveikos smile.gif

Žiūrėkite kokį kavos aparatą radau smile.gif
http://www.kartu.lt/.../kavos-aparatas
Toks mielas atrodo visai smile.gif ką manot?


as apie sita uzklausiau siandien, labai maloniai atskambino is firmos ir viska papasakojo apie si aparaciuka...gyvenciau viena, tai jamciau... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteVK @ 2010 09 21, 23:01)
Sveiki,

pats geriausias aparatas yra JURA.  thumbup.gif

Patys turim impresa F7. LAbai geras aparatas, gardžią kavytę ruošia. Nusiskundimų neturiu jokių. Jau beveik metai kaip turim šį daikčiuką.

Beje, dėl Delonghi. Pradžioje labai jo norėjau. buvau nusižiūrėusi PrimaDona modelį, bet dabar savo Juros nekeisčiau į jokį Delonghi. Juros kavytė daug skanesnė  thumbup.gif

Mane sudomino jura impress C9, kadangi nedidelis, nes kiti tai yra gan nemaži. Bet jau kaina doh.gif Nu nežinau ar apsimoka tiek investuoti i kavos aparata, kai jos išgeri du puodelius per diena g.gif Norečiau visiškai automatinio, bet padoria kaina.
Atsakyti
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2010 09 22, 18:04)
Mane sudomino jura impress C9, kadangi nedidelis, nes kiti tai yra gan nemaži. Bet jau kaina doh.gif Nu nežinau ar apsimoka tiek investuoti i kavos aparata, kai jos išgeri du puodelius per diena g.gif Norečiau visiškai automatinio, bet padoria kaina.

JURA yra tikrai daug pigesniu modelių mirksiukas.gif
Atsakyti
O gal kas nors turite ir naudojatės, ar bent atsiliepimų girdėjote apie Spider kavos aparatus. Krinona jais prekiauja, atrodo viliojančiai. O kaip iš tikrųjų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorkutė: 23 rugsėjo 2010 - 22:10
Sveikos,

Sudomino sis aparatas http://pigu.lt/buiti...ductDescription , ka apie ji galetumete pasakyti?Siaip sudomino del kainos blush2.gif Nors vyras labai norejo su pieno piltuveliu,bet to delongi aparato kaina visai kita ir kaip susidariau nuomone is atsiliepimu,kad veliau gali kilti problemu del to pieno ir aparato valymo doh.gif
Siaip noreciau nusipirkti aparata iki 2000 lt.Poreikiai? Labai megstu kava su pienu,latte. Ar vis del to verta pataupyt?Sudomino grazus atsiliepimai apie Jura ENA3?Turbut siu aparatu net negalima lyginti,bet kainos skirtumas vis gi 1000 lt blush2.gif Ar cia gali buti is serijos"skupas moka du kartus"? g.gif
Visai jau pasimeciau verysad.gif
Buciau labai dekinga,jei padtumete susivokti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxme @ 2010 09 24, 00:58)
Sveikos,

Sudomino sis aparatas http://pigu.lt/buiti...ductDescription , ka apie ji galetumete pasakyti?Siaip sudomino del kainos  blush2.gif Nors vyras labai norejo su pieno piltuveliu,bet to delongi aparato kaina visai kita ir kaip susidariau nuomone is atsiliepimu,kad veliau gali kilti problemu del to pieno ir aparato valymo  doh.gif
Siaip noreciau nusipirkti aparata iki 2000 lt.Poreikiai? Labai megstu kava su pienu,latte. Ar vis del to verta pataupyt?Sudomino grazus atsiliepimai apie Jura ENA3?Turbut siu aparatu net negalima lyginti,bet kainos skirtumas vis gi 1000 lt blush2.gif Ar cia gali buti is serijos"skupas moka du kartus"? g.gif
Visai jau pasimeciau verysad.gif
Buciau labai dekinga,jei padtumete susivokti  4u.gif

Aš irgi ji apžiurinejau, domiuosi ir niekaip neapsisprendžiu. Idomu kaip jis? Gal kas turit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina.nesvarbu033: 24 rugsėjo 2010 - 08:25
QUOTE(kristina.nesvarbu033 @ 2010 09 24, 09:23)
Aš irgi ji apžiurinejau, domiuosi ir niekaip neapsisprendžiu. Idomu kaip jis? Gal kas turit?

Ir man būtų įdomu, ar kas nors tokiu naudojasi ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorkutė: 24 rugsėjo 2010 - 12:02
Sveiki.Gal yra turinciu kavos aparata Saeco Nina?Noreciau suzinoti,kaip jis?Ar turi kokiu trukumu.Nelabai nusigaudau kavos aparatuose,tai noretusi nuomoniu isgirst.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maltakava: 25 rugsėjo 2010 - 13:13
QUOTE(jurstai @ 2010 05 26, 22:14)
Turime ENA 3 - labai panasus i ENA 5 - esam patenkinti, o man suplakus putele- pats malonumas pastatyti puodeli ir paspausti kad begtu kavyte...  ax.gif

O aš pasimečiau tarp Saeco Incanto de luxe ir Jura Ena 3. Man svarbiausiai kava su pienuku, tai norėčiau, kad kuo geriau suplaktų. Ir, beje, kas naudojasi Ena 3, ar su tuo antgaliu kuris yra komplektacijoje pasiseka suplakti pieną? g.gif Nenorėčiau daugiau nieko dasipirkinėti, nes kaina tada doh.gif
Ir nelabai tikiu, kad Jura Ena 3 neturi jokių minusų, nes kažkaip aptikti blogų atsiliepimų nepavyksta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorkutė: 26 rugsėjo 2010 - 20:15
ar kas nors turi SAECO Nina? kokie atsiliepimai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lorkutė @ 2010 09 26, 20:15)
O aš pasimečiau tarp Saeco Incanto de luxe ir Jura Ena 3. Man svarbiausiai kava su pienuku, tai norėčiau, kad kuo geriau suplaktų. Ir, beje, kas naudojasi Ena 3, ar su tuo antgaliu kuris yra komplektacijoje pasiseka suplakti pieną? g.gif Nenorėčiau daugiau nieko dasipirkinėti, nes kaina tada  doh.gif
Ir nelabai tikiu, kad Jura Ena 3  neturi jokių minusų, nes kažkaip aptikti blogų atsiliepimų nepavyksta  g.gif

Gal minusas tik tas - kad reikai laikas nuo laiko nukalkinkinti biggrin.gif bet cia jau taip yra su visiais aparatais... siaip jei rimtai tai net nezinau minusu, kol kas labai dziaugiuosi, va ir dabar pasidariau kavyte su standzia pieno puta ir trim sluoksnias, uzsibarsciau cinamono - jauciuosi kaip rojuj smile.gif Komplektacijoje yra toks antgalis pienui plakti, per ji mes ir arbata pasidarom (tiesiog naudojam karstam vandeniui), o kas dar - as pvz net vaikui piena pasildau su kavos aparatu, man atrodo sveikaiu nei mikrobangeje...o siaip tai velaiu galima isigyti ir kitus antgalius kur ten tieisia is pakelio ima piena ir pan, bet man to nereikai, man visai malonu ir paciai suplakti..
siiap sese turi saeco - jie irgi patenkinti ir jis man irgi nieko, tik paliginus su musu didokas, jei ji atskirai ant komodos laiko, o pas mane viruve nedidele, tai labai tiko jura.
Atsakyti
QUOTE(jurstai @ 2010 09 30, 16:15)
Gal minusas tik tas  - kad reikai laikas nuo laiko nukalkinkinti biggrin.gif  bet cia jau taip yra su visiais aparatais... siaip jei rimtai tai net nezinau minusu, kol kas labai dziaugiuosi, va ir dabar pasidariau kavyte su standzia pieno puta ir trim sluoksnias, uzsibarsciau cinamono - jauciuosi kaip rojuj smile.gif  Komplektacijoje yra toks antgalis pienui plakti, per ji mes ir arbata pasidarom  (tiesiog naudojam karstam vandeniui), o kas dar - as pvz net vaikui piena pasildau su kavos aparatu, man atrodo sveikaiu nei mikrobangeje...o siaip tai velaiu galima isigyti ir kitus antgalius kur ten tieisia is pakelio ima piena ir pan, bet man  to nereikai, man  visai malonu ir paciai suplakti..
siiap sese turi saeco - jie irgi patenkinti ir jis man irgi nieko, tik paliginus su musu didokas, jei ji atskirai ant komodos laiko, o pas mane viruve nedidele, tai labai tiko jura.

Apsiseilėjau beskaitydama apie tavo kavą blush2.gif O ar papildomai ką nors pirkote, ta prasme antgalį? Ir kuo nukalkinate? Ir dar kaip tą kavytę sluoksniuoji ? g.gif
Atsakyti