Įkraunama...
Įkraunama...

Sausainiu namukas

QUOTE(bizyte @ 2008 12 22, 14:57)
neatsispyriau ir as pagundai pastatyti namuka biggrin.gif stai kas gavosi ax.gif

uj koks apetitnas bigsmile.gif

aš šiandien žiūrėjau į savo namuką ir kažkaip liūdna pasidarė kad poryt mes jį suvalgysim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 12 23, 20:57)
uj koks apetitnas  bigsmile.gif

aš šiandien žiūrėjau į savo namuką ir kažkaip liūdna pasidarė kad poryt mes jį suvalgysim lotuliukas.gif

Tai nevalgykit lotuliukas.gif
Atsakyti
[attachmentid=166818]va ........musu namukas........
kad negriutu sienos beklijuojant as jas susmaigstau dantu krapstukais, o kai glajus sudziuva juos graziai istraukiu ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo londa: 23 gruodžio 2008 - 23:05
Su šventėmis kepėjėlės newyear.gif

user posted image
Atsakyti
niu ką aš galiu pasakyt... labai gražūs visų namukai:), šaunuolės mamytės... o štai jei kuriai nesigavo kaip man tai visai nebloga išeitis meduoliukus sulaužytis(aš kepiau pagal cipciuko receptą) ir užpilti pienu su želatina, laaaabai skanus torčiukas gaunasi, dar persikų įdėjau, bet deja buvo taip greitai sudorotas, kad neliko ką fotografuot( dabar laaabai dėl to gaila), dabar dar vieną darysiu tik, kad jau papuošimui namukų nelipdysiu :)tada bent vidų gal nufotogragfuosiu:) na labai atsiprašau, kad taip išėjo, bet gal kam pravers šita info, kad nepavykus galima ką nors gero padaryt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 12 06, 14:14)
mano nameliūkštis  ax.gif  buvo laaabai smagi pramoga  thumbup.gif  kepėm dviese su drauge, tai prisidurniavom kaip maži vaikai  wub.gif  kepėm vieną dieną... puošėm kitą.. tai nesijautė nuovargis.. ankstesniais metais viską per vieną dieną dariau tai paskui nebebuvo jėgų džiaugtis  rolleyes.gif

user posted image

Kaip gaila,nerodo nuotraukos verysad.gif
Atsakyti
sveikutes,
Ir as siemet isikepiau meduolini nameli.
user posted image

Vargo tai tikrai yra bet ir rezultatas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Grazus namukas, o pagal kuri recepta kepei. Reik gal ir man pabandyt issikepti
Atsakyti
QUOTE(tutska2 @ 2009 12 02, 22:47)
Grazus namukas, o pagal kuri recepta kepei. Reik gal ir man pabandyt issikepti


Va pagal si resepteli




Meduolinis namelis.


Visko ko reikia kad namelis stovetu.
1. Isikerpam is kartono namelio pagrinda, stoga ir sienas. Ziureti PR. 1.
2. Tesla:
a) 500 g. Miltu
cool.gif 250 g. Cukraus
c) 50 g. margarino
d) 200 g. Medaus
e) 3 kiausiniai
f) 1a.s. meduoliu prieskoniu
g) 0.5 a.s. sodos ( nugesintos)

Kiausinius isiplakame. Cukru, medu ir margarina issitirpiname, ir tuomet dedame meduoliu prieskonius. Kai mase atvesta supilti i isplaktus kiausinius ir viska gerai ismaise dedame miltus ir minkome tesla. Valio tesla paruosta.
Tesla issikociojome mazdaug 0.5 cm storio, ir ispjaustome sienas ir pagrinda. Stogui atskirai isikociojame tesla bet plonesne, kad kai uzsides ant namelio jis tiesiog neilinktu.

Detales kepame 10-15 min. Kol paruduos ir graziai apskrus. Detales jau paruostos. Iskeptas detales dedame ant tiesaus pavirsiaus kad jos neissikraipytu atvesdamos.

3. Reikia pasiruosti pagrinda ant ko stoves namelis. Mano atveju namelis stovi ant kepimo skardos kurioje guli knygos, kad pagrindas butu vienodas ir aptrauktas folija.
4. Reikia pasiruosti Glaju.
a) 3 kiausinio baltymai, 500 g. Cukraus pudra, ir 3 a.s citrinos sulciu.
cool.gif Kiausinio baltymus isplakame iki putu ir supilame citrinos sulciu, tuomet dar siek tiek pamaisome ir tada beriame cukraus pudra ir sukame tol kol pasidarys tokia tirsta mase, kai pastebesi pati kad labai sunkiai sukasi ir tirsteja. Nebijok cukraus pudros dadeti, nes jei ir per daug idesi tai ji tiesiog greiciau sustings.
c) Tuomet jei nori spalvoto glajaus isidedi atskirai i dubeneli glaju ir ipilama maistiniu dzu.
d) Reikia tureti konditerinio svirksta su juo labai lengva klijuoti detales ir puosti.
e) Sekmes.
Atsakyti
Labai tau aciu Ramuniuk bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2008 12 26, 12:59)
Su šventėmis kepėjėlės  newyear.gif

user posted image


thumbup.gif
Atsakyti
Pabaigiau ir as savo namuka siandien, pasirodom is visu pusiu biggrin.gif Toks labai jau perkrautas, bet kai pirmas ir vaikams tai gerai bus blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Pakomentuokit kuri puse geriausia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidele: 08 gruodžio 2009 - 17:34