Įkraunama...
Įkraunama...

Sausainiu namukas

vaidele, grazus namukas thumbup.gif vaikams turetu buti daug dziaugsmo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2009 12 08, 22:39)
vaidele, grazus namukas  thumbup.gif  vaikams turetu buti daug dziaugsmo  smile.gif

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Aš tuoj apsiverksiu. Mamytės, ir iš kur jūs mokate tokius meno kūrinius gamint. Aš dar nepribrendau iki tokio lygio verysad.gif
Atsakyti
Atnesu ir as savo pirmaji namuka i jusu temuke 4u.gif ,kadangi pirmas,tai daug dar nedadaryta,bet kol ji pastaciau,tiek privargau,kad symet jau nekisiu prie jo ranku doh.gif ,bet kitais metais,bus ir kaminas,ir dumai,ir egles zalios,ir besmegeni nulipdysim abi su dukryte thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE
QUOTE(Vaidosee @ 2009 12 09, 14:28)

Atnesu ir as savo pirmaji namuka i jusu temuke 4u.gif ,kadangi pirmas,tai daug dar nedadaryta,bet kol ji pastaciau,tiek privargau,kad symet jau nekisiu prie jo ranku  doh.gif ,bet kitais metais,bus ir kaminas,ir dumai,ir egles zalios,ir besmegeni nulipdysim abi su dukryte  thumbup.gif
user posted image



Koks grožis!!!!!!!!!!!!
thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(astagreb @ 2009 12 09, 12:48)
Aš tuoj apsiverksiu. Mamytės, ir iš kur jūs mokate tokius meno kūrinius gamint. Aš dar nepribrendau iki tokio lygio  verysad.gif

Aš kaupiuosi kaupiuosi šitam grožiui , bet šiemet padarysiu paparsčiau blush2.gif , nupirkau RIMI iškeptą kalėdinį namelį ir tik apie 12lt blush2.gif , o va puošimais jau patys užsiimsim ax.gif

O kitais metai bandysiu kept pati , gal biggrin.gif

Visų labai garžūs nameliukai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili78: 09 gruodžio 2009 - 14:23
ziurau ziurau as kaip cia visos lipdote,grazu nuostabu,as irgi darysiu nameli,bet as darysiu ji kitaip,senoviskai,su varske,pats skaniausias man,apliesiu glajumi ir paskui jau puosimas.
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif ,noreciau paklausti,kur geriau laikyti namuka iskepus ir papuosus,kad nesugestu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sirdelle @ 2009 12 10, 10:14)
Sveikos kepejeles 4u.gif ,noreciau paklausti,kur geriau laikyti namuka iskepus ir papuosus,kad nesugestu ax.gif

žiūrint kuo puoši rolleyes.gif aš kepu advento pradžioj ir iki pat kalėdų jis pas mus stovi ant komodos pačioj garbingiausioj vietoj rolleyes.gif
Atsakyti
Puosiu saldainiukais visokiais,noriu namuka dovanoti Kaledoms,tai mastau kada kepti dabar man,kad nesugestu,ir kur laikyti,kad nerinktu dulkiu doh.gif
Atsakyti
O sakykit, jei spec. meduoliu prieskoniu nerasciau ir siaip ju nelabai megstu blush2.gif ar galima butu pakeisti kokiais kitais prieskoniais, tiesiog, kad butu saldus biskvitas ir tiek? gal ka patarsit? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukeee @ 2009 12 12, 00:01)
O sakykit, jei spec. meduoliu prieskoniu nerasciau ir siaip ju nelabai megstu  blush2.gif ar galima butu pakeisti kokiais kitais prieskoniais, tiesiog, kad butu saldus biskvitas ir tiek? gal ka patarsit? mirksiukas.gif

gali deti cinamono,kardamono,imbiero,tai ka tu megsti 4u.gif
Atsakyti