Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iš kirvio košę išvirti....

QUOTE(angi @ 2009 08 18, 16:30)
matyt reiks troskini daryt, arba farsu farsiruot. bus patisinas su mesos kvapu man, mesa vyrui  lotuliukas.gif arba a la blynukus. skonis turbut kaip cukinijos?  g.gif


Man ir atrodo, kad skonis kaip cukinijos, panasus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 08 18, 15:29)
koks paprastas ir greitas kugelio receptas.....
thumbup.gif dar ir su grietine bus niam niam
Aciu.  4u.gif

drusko, pipiriuko ir pagerintam kugeliui dar kaiusa imeskit biggrin.gif

QUOTE(angi @ 2009 08 18, 15:30)
matyt reiks troskini daryt, arba farsu farsiruot. bus patisinas su mesos kvapu man, mesa vyrui  lotuliukas.gif arba a la blynukus. skonis turbut kaip cukinijos?  g.gif

agam, panasu i cukinija ax.gif
o ar zinojot, kad su moliugo minkstimu ir vanile gaunasi tiesiog nuostabus blynai - oranziniai, traskus ir tiesiog traukiantys suvalgyti ax.gif
tik kepti ilgokai reikia, jei moliugas nepatroskintas preis tai...
greitai bus laikas ersketuogiu "uogas" rinkti - reikia gerai nuplauti, isvalyti seklytes (atsargiai, jos grauzia), nuplikyti ir lygiom dalim su slyvom isvirti uogiene - nerealus dalykas ziema persalus i arbata, vitamino c doze tiesiog arkliska ax.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau ka esu pigiai isbandzius ir labai pavyko 4u.gif

Kazkur pasiskaiciau apie kotletukus 4u.gif O daromi is zaliu kopustu, morku, svogunu, jei turi nors lasa mesytes, tai isvis liuks 4u.gif O pagardinimui dejau kiausini, cesnako, druskos, pipiro, majonezo sauksta....Siek tiek miltu ir manu 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tik dabar neatsimenu ar i keptuve kreciau kaip blyna ar kaip kotletuka dejau g.gif Visus produktus sutarkavau ir gavos kaip farsas blush2.gif Tikiuos aiskiai parasiau blush2.gifO skonis zinokit net nepasakysi, kad is darzoviu padarytas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanatikute: 18 rugpjūčio 2009 - 15:36
QUOTE(Fanatikute @ 2009 08 18, 16:34)
Dar prisiminiau ka esu pigiai isbandzius ir labai pavyko 4u.gif

Kazkur pasiskaiciau apie kotletukus 4u.gif O daromi is zaliu kopustu, morku, svogunu, jei turi nors lasa mesytes, tai isvis liuks 4u.gif O pagardinimui dejau kiausini, cesnako, druskos, pipiro, majonezo sauksta....Siek tiek miltu ir manu 4u.gif  4u.gif  4u.gif Tik dabar neatsimenu ar i keptuve kreciau kaip blyna ar kaip kotletuka dejau g.gif Visus produktus sutarkavau ir gavos kaip farsas blush2.gif Tikiuos aiskiai parasiau blush2.gifO skonis zinokit net nepasakysi, kad is darzoviu padarytas thumbup.gif

Sakyciau panasu i netikrus balandelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatikute @ 2009 08 18, 16:34)
Dar prisiminiau ka esu pigiai isbandzius ir labai pavyko 4u.gif

Kazkur pasiskaiciau apie kotletukus 4u.gif O daromi is zaliu kopustu, morku, svogunu, jei turi nors lasa mesytes, tai isvis liuks 4u.gif O pagardinimui dejau kiausini, cesnako, druskos, pipiro, majonezo sauksta....Siek tiek miltu ir manu 4u.gif  4u.gif  4u.gif Tik dabar neatsimenu ar i keptuve kreciau kaip blyna ar kaip kotletuka dejau g.gif Visus produktus sutarkavau ir gavos kaip farsas blush2.gif Tikiuos aiskiai parasiau blush2.gifO skonis zinokit net nepasakysi, kad is darzoviu padarytas thumbup.gif



sitas geras reikalas. vyras i mane is pradziu kreivai ziurejo, bet paskui valge visa seimyna tongue.gif
as tai kepu kaip blynelius, plonus, ir ant nedideles uzgnies.
Atsakyti
Iš bulvių:

tokios pikantiškos, kaip baruose, kad duoda. Supjaustai skiltelemis, kaip apelsinus, į kokias 6 dalis, tada į kažkokį puoda, užpili kelis šaukštus aliejaus, daug prieskonių, ir česnakų skliteles per puse. Uždengi dangčiu ir gerai papultai, kad aliejus apsivoliotų su priskoniais apie tas bulves. Į kepimo skarda ir į orkaitę. Reiktų, kad jos kuo mažiau liestūsi, bet skanu bet kaip. Jų plutelė taip apskrunda mmmmmm..... , česnakiuku kvepia smile.gif dar galima padažiuką kokį greitinę su prieskoniais ir krapais, tai jau lb gurmaniška biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget The Pain @ 2009 08 18, 16:40)
Iš bulvių:

tokios pikantiškos, kaip baruose, kad duoda. Supjaustai skiltelemis, kaip apelsinus, į kokias 6 dalis, tada į kažkokį puoda, užpili kelis šaukštus aliejaus, daug prieskonių, ir česnakų skliteles per puse. Uždengi dangčiu ir gerai papultai, kad aliejus apsivoliotų su priskoniais apie tas bulves. Į kepimo skarda ir į orkaitę. Reiktų, kad jos kuo mažiau liestūsi, bet skanu bet kaip. Jų plutelė taip apskrunda mmmmmm..... , česnakiuku kvepia smile.gif dar galima padažiuką kokį greitinę su prieskoniais ir krapais, tai jau lb gurmaniška biggrin.gif


o i skarda nieko nieko pilt nereikia? nepritraukia ju?
Atsakyti
Man tai dar norisi , kad būtų- pigu, skanu - ir labai svarbu- greita tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2009 08 18, 16:41)
o i skarda nieko nieko pilt nereikia? nepritraukia ju?



Vat nežinau nuo ko priklauso, dažniausiai ne, bet maždaug bekepant atsidarai ir jei matau, kad prikeps, aš vandenuko truputi įpilu.
Studentavimo laikais vieną vasarą teko pragyvent vien su bulvių maišu ir kiek pamenu 50 lt visai vasarai turėjau, tai aš kaip sakau, beveik meistrė bulvių patapau lotuliukas.gif kaips aš jų negaminus esu.... Ir planai kaip čipsus aliejuje kepdavau, po vieną skritinėlį vartydavau ir visaip košes darydavau lotuliukas.gif
Atsakyti
na manau visai nebrangu ir tikrai skanu ( isbandyta blush2.gif )

nedideles cukinijas nulupti, isskrosti vidu. istrinti prieskoniais. tada i vidu deti farsa su ryziais ( kaip balandeliams). viska sauti i orkaite. pries baigiant kepti deti majonezo, pomidoru padazo, rauginto ar marinuoto agurko ( kam kaip patika, o gal kazkam visai nieko nebesinori) ir ant visraus uztarkuoti fermentinio surio. baigti kepti, kol suris issilydis. tikrai labai skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2009 08 18, 13:22)
, o su skrandukais nemoku elgtis  unsure.gif

aš tai prie alaus darau.. apverdu, tada supjaustau juostelėm ir pamarinuoju su daaaug sojos ir česnako.. niamu niamu essen.gif

QUOTE(fuksė @ 2009 08 18, 14:04)
bet ne pig galva.


tema ne apie tai.. kas ką nori tas tą valgo...
QUOTE(Fanatikute @ 2009 08 18, 16:34)
Kazkur pasiskaiciau apie kotletukus 4u.gif O daromi is zaliu kopustu, morku, svogunu, jei turi nors lasa mesytes, tai isvis liuks 4u.gif O pagardinimui dejau kiausini, cesnako, druskos, pipiro, majonezo sauksta....Siek tiek miltu ir manu 4u.gif  4u.gif  4u.gif Tik dabar neatsimenu ar i keptuve kreciau kaip blyna ar kaip kotletuka dejau g.gif Visus produktus sutarkavau ir gavos kaip farsas blush2.gif Tikiuos aiskiai parasiau blush2.gifO skonis zinokit net nepasakysi, kad is darzoviu padarytas thumbup.gif

reiks pamėgint bigsmile.gif

o su ta galva tai hmmm.. nu nebent gal šaltienai g.gif mažu reiks kada pamėgint biggrin.gif

QUOTE(Forget The Pain @ 2009 08 18, 16:40)
Iš bulvių:

tokios pikantiškos, kaip baruose, kad duoda

man niekada nesiškepa jos doh.gif nors pas drauges esu valgiau.. niekaip nesuprantu kodel man jis neiškepa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatikute @ 2009 08 18, 15:34)
Dar prisiminiau ka esu pigiai isbandzius ir labai pavyko 4u.gif

Kazkur pasiskaiciau apie kotletukus 4u.gif O daromi is zaliu kopustu, morku, svogunu, jei turi nors lasa mesytes, tai isvis liuks 4u.gif O pagardinimui dejau kiausini, cesnako, druskos, pipiro, majonezo sauksta....Siek tiek miltu ir manu 4u.gif  4u.gif  4u.gif Tik dabar neatsimenu ar i keptuve kreciau kaip blyna ar kaip kotletuka dejau g.gif Visus produktus sutarkavau ir gavos kaip farsas blush2.gif Tikiuos aiskiai parasiau blush2.gifO skonis zinokit net nepasakysi, kad is darzoviu padarytas thumbup.gif



čia ne tik kad pigu, bet ir sveikiau daržovės negu mėsa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti