Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai: kur ir kiek?

Gal kas lankot Diemedi?? Kokie butu atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Rainnute @ 2009 02 24, 12:33)
Tinklapis atrodo sitas www.titijavaikams.lt  Priima nuo 1 metuku, dabar grupeje yra 3 vaikai. jie ten daug visokiu paslaugu siulo, ir valandine vaiku prieziura ir vaiko nakvyne prireikus ir kainos neblogos smile.gif visa info siaip puslapyje yra, mes per menesi 950 lt mokam. Jie neseniai veikt pradejo.




kaip sekasi tiem 3 vaikams bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
labutis visom jiesjou privatu darzeli pilaitej zinau kad ira uz pupos bet nezinau ne namo ne tel nm , mergynos jei kas zinot ka nors daugiau papasokit prasom, gal kas is jusu vaiku tien lankosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(katiusa20 @ 2009 03 23, 23:09)
labutis visom jiesjou privatu darzeli pilaitej zinau kad ira uz pupos bet nezinau ne namo ne tel nm , mergynos jei kas zinot ka nors daugiau papasokit prasom, gal kas is jusu vaiku tien lankosi? g.gif


maniškis ten lanko, šį savaitė jau paskutinė...
Atsakyti
QUOTE(irminija @ 2009 03 25, 10:34)
maniškis ten lanko, šį savaitė jau paskutinė...


kaip Jums ten sekesi ? g.gif
Atsakyti
ziurint apie kuri darziuka klausiat, nes mano irgi lanke, kol nebuvo atidarytas "Pilaitukas", bet turbut ne ta pati, kaip irminija
Mes lankem nuosavam name, salygos ir prieziura thumbup.gif , tik kaina ne valdiska, o tai ir toliau butume lanke, jei ne finansai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutele77: 25 kovo 2009 - 21:05
QUOTE(rutele77 @ 2009 03 25, 22:05)
ziurint apie kuri darziuka klausiat, nes mano irgi lanke, kol nebuvo atidarytas "Pilaitukas", bet turbut ne ta pati, kaip irminija
Mes lankem nuosavam name, salygos ir prieziura  thumbup.gif , tik kaina ne valdiska, o tai ir toliau butume lanke, jei ne finansai blush2.gif


o jus gal pas kristina?
kokia kaina?>
ar galma tik palikineti retkarciais? g.gif
Papildyta:
QUOTE(katiusa20 @ 2009 03 25, 22:11)
o jus gal pas kristina?
kokia kaina?>
ar galma tik palikineti retkarciais? g.gif


nes astai kai tik dirbu noreciau tau tien vesti, kaip tik man netaip toli, nes masinos neturiu tai ir tai galeciau
Atsakyti
QUOTE(Savannaa @ 2009 03 25, 11:13)
kaip Jums ten sekesi ?  g.gif

nusiskundimų jokių neturiu, vaikas noriai ten eina.

QUOTE(rutele77 @ 2009 03 25, 21:05)
ziurint apie kuri darziuka klausiat, nes mano irgi lanke, kol nebuvo atidarytas "Pilaitukas", bet turbut ne ta pati, kaip irminija
Mes lankem nuosavam name, salygos ir prieziura  thumbup.gif , tik kaina ne valdiska, o tai ir toliau butume lanke, jei ne finansai blush2.gif

pagal vaikų vardus, matyt, kad kitą lankėm. Irgi būtų toliau ėjęs, jei nebūtume gavę vietos Pilaituke...
Atsakyti
sveikos,

gal kas parekomenduotumete koki privatu darzeli antakalnyje ar salia, kur priimtu vaikus ir iki 3 metu? planuoju leisti nuo 2 metu. labai mazai info randu...
Atsakyti
QUOTE(irminija @ 2009 03 26, 11:51)
nusiskundimų jokių neturiu, vaikas noriai ten eina.
pagal vaikų vardus, matyt, kad kitą lankėm. Irgi būtų toliau ėjęs, jei nebūtume gavę vietos Pilaituke...



ga jus pas kristina vaikscojot?
Atsakyti
QUOTE(rutele77 @ 2009 03 25, 20:05)
ziurint apie kuri darziuka klausiat, nes mano irgi lanke, kol nebuvo atidarytas "Pilaitukas", bet turbut ne ta pati, kaip irminija
Mes lankem nuosavam name, salygos ir prieziura  thumbup.gif , tik kaina ne valdiska, o tai ir toliau butume lanke, jei ne finansai blush2.gif

sveikos, mamytes, as taip pat nerandu jokiu kontaktu apie privacius darzelius Pilaitėje. Labai prašau parašykite kontaktus, kuriuos zinote. Ačiū!!!
Atsakyti
Gal kas žino kokį darželį pašilaičiuose arba kur nors netoliese? 4u.gif
Atsakyti