Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pirkti treniruoklį...

sveikutes, noreciau isigyti treniruokli-dvirati. sugalvojau, kad minciau sau namuose telika ziuredama, kalorijas deginciau ir vargo nematyciau smile.gif beje, tikiuosi numesti kelis kg ir manau, kad man dviratukas pagelbetu. bet nezinau nei koki, nei kur butu galima ji nusipirkti. esam is Vilniaus. gal kas galetu pagelbet situo klausimu? g.gif

dekoju wub.gif 4u.gif
Atsakyti
as patarciau geriau slides pirkt wink.gif bent mano tokia nuomone.. nes judes vienu metu visas kunas smile.gif ir esu girdejus kad nuo dviracio raumenukai gali uzaugt per dideli..
Atsakyti
dviracio as nesirinkciau g.gif bet kiekvienam savo. del raumenu as ta irgi girdejau. bet cia nuo zmogaus tipo daug kas priklauso, vienas linkes auginti raumeni, kitas nelabai ir mink tu nemynes. nors raumenus ant koju ma labaaaai grazu wub.gif
Atsakyti
As kazkada irgi galvojau, kad reikia dvirati pirkti (ziureciau tv ir minciau sau laiminga). Bet mane atkalbejo viena trenere sporto klube. Na esme tokia, kad dvirati merginom patartina minti ne ilgiau 10-15 minuciu apsilimui pries treniruote. Nes nuo dviracio minimo labai auga mase ant koju (na raumenys biggrin.gif ). Kazkaip pagalvojau, kad visai nenoriu ju.

Atsakyti
Aš turiu elipsinį ir juo džiaugiuos smile.gif Jei reikėtų rinktis dar kart, rinkčiausi arba bėgimo takelį, arba elipsinį. Dviračio nepeikiu, bet man jis nepatinka todėl, kad ant jo sėdėt reik. O juk sportuoju, nes pabosta sėdėt biggrin.gif Šiaip, jei kas turi ar renkasi dviratį, o ne kitą treniruolį, galiu visvien pagirti. Bet koks judėjimas- tik į naudą ir sveikatą. Nuo dviračio tikrai neturėtų užaugti raumenys, nebent papaildomai gertumėt baltyminius kokteilius biggrin.gif Kai dega riebalai- tai nuo viso kūno, o ne nuo vienos kurios dalies. Taigi, treniruojant didelius raumenis, kokie yra ant kojų, naikinat pilvuką, kuris apskritai turi labai menkus raumenis biggrin.gif Beje, vaikščiojimas dažnai irgi būna vvertinamas kaip tik treniravimas apatinės kūno dalies. Bet kai prieš 3m pati vaikščiojau po 10-15km/dieną sudeginau savo 10kg per 1,5mėn thumbup.gif Ir suploninau savo rankas, kuriomis niekad iki tol nebūdavau patenkinta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurvite: 03 kovo 2009 - 19:26
QUOTE(jurvite @ 2009 03 04, 18:50)
Aš iš "Hobby hall" turiu įsigijusi šitokį:
user posted image
Kokybe tikrai nenusivyliau schmoll.gif  thumbup.gif

Mane ir domina sis treniruoklis?
Reklamoje atrodo, kad lb jau lengva sportuoti, perlengva.. O kaip is tiesu, ar dega riebaliukai?
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2009 04 24, 09:09)
Mane ir domina sis treniruoklis?
Reklamoje atrodo, kad lb jau lengva sportuoti, perlengva.. O kaip is tiesu, ar dega riebaliukai?


Na ne taip jau lengva, kaip per reklamą rodo schmoll.gif thumbup.gif Padarau 3-4 kartus po 50. Šiaip man greičiau rankas paskausta nei kojas blink.gif ax.gif Bet kojoms tai tikrai gera treniruotė thumbup.gif - jau tarpas tarp šlaunų yra ax.gif Bet yra vienas svarbus dalykas- neapsiriboti vien šituo treniruokliu, skirtu tik vienai kūno vietai.

Aš turiu elipsinį, bet neretai jį paminu kaip dviratį, t.y. nesilaikau už tų rankenų. Vakar kaip tik "Senukuose" užmečiau akį į treniruoklius, tai kooookie griozdai ten pastatyti blink.gif o štai mano gražuoliukas jiems neprilygsta- dailus ir neužima daug vietos wub.gif Svarbu ne vien programos, bet ir išvaizda. Aš pirkau ne už tūkstančius, be dešimčių programų, bet tuo metu tokių ir nemačiau... Taigi ir aš savuoju džiaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 30 gegužės 2012 - 18:08
Sveikos, ir as pasisakysiu apie naminius dviracius biggrin.gif .Isigijau po gimdymo,pries metus. Valios uztenka, noras nepraeina,nes rezultatai tikrai akivaizdus- uzpakaliukas kietas,kojos tvirtos ir aplamai visas kunas geiau atrodo. Minu 4-5 kartus i savaite po 40min. Del raumenu augomo girdejau, bet kadangi minu lengvu begiu, tai kazkaip netikiu,kadtaip paprastai butu galima tuos griozdiskus raumenis uzsiaugint g.gif

Bet kai rinkausi tarp dviracio ir tu vadinamuju slidziu, tai dvirati pirkau TIK del to, kad uzeme maziau vietos
Atsakyti
Kaip tik atvirkščiai: neauginant raumenų, kai atliekamas anaerobinis (ilgas, intensyvus krūvis - bėgimas, minimas, plaukimas - su nedideliu pasipriešinimu) darbas, raumuo auga minimaliai, organizmas persiorientuoja ant "riebalų deginimo" rėžimo.
Jei minant dviratį ar elipsinį treniruoklį, jaučiat, kaip pradeda "pūstis" raumuo, lyg kojos sunkios pasidaro, vadinas treniruoklio pasipriešinimas nustatymas per didelis.
Atsakyti
Kaip sakiau, su elipsiniu (kaip ir beveik bet kokiu kitu treniruokliu) galima ir raumenį auginti, ir tik riebalus deginti. Viskas priklauso nuo to, kaip atliekamas pratimas.
Riebalų deginimui turėtų būti dirbama ilgai (pvz, 30-190min) ir pakankamai greitai su mažu pasipriešinimu, kad būtų naudojama ištvermė, o kojų jėga - minimaliai.
Raumens auginimui atvirkščias principas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 30 gegužės 2012 - 18:10
aš tai turiu nusipirkusi bėgimo takelį, tai nepamainomas dalykas thumbup.gif ir įkalnės ir greičiai reguliuojami, specialios programos, kardiotreniruotės smile.gif man asmeniškai nepamainomas dalykas. labai daug laiko sutaupo, nereikia labai anksti rytais keltis smile.gif
Atsakyti
Visų pirma, sėdynės tinkamas aukštis yra ko ne svarbiausias dalykas minant. Toliau - sėdynė stumdoma į priekį ir atgal, kas turi būti irgi suderinta, vairo aukštis ir atstumas iki sėdynės vėl gi vaidina svarbų vaidmenį.
Jei nuo minimo skauda, labai tikėtina, kad neteisinga sėdėsena, kuri gali atsiliepti sąnariams.

Taisyklingai sportuojant su dviračiu, dar nei vieno atvejo nežinau, kam būtų problemų su sąnariais, priešingai nei bėgiojant, kada ypatingai apkraunami keliai
Atsakyti