Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu pirkti treniruoklį...

Sveikutes,

mane domina dviraciai treniruokliai del sveikatos problemu, nes kol esi visai jaunas tu problemu nera ir tinka viskas, o veliau tenka rimciau rinktis kas nekenktu o padetu. Yra problema su stuburu, daznai lauzia radikulitas, ypac pabėgiojus kokias 2 savaites, arba 2 savaites paslidinejus su elipsiniu.Elipsinis gerai kas turi problemu del sanariu, bet vad kryzkauliui tas nepadeda. Galvoju reikia dviracio, as manau jisai tiktu. Maciau dvirati auksta ir zema, zemame kojos i prieki atkistos, kazin kaip jie, gal tokiai kaip mano nugarai i prieki kojom geriau butu?
Atsakyti
mano nuomone labai bloga. pirkau pagal skelbima, tai is pradziu sutverem pedalai sieke stova nebuvo galima minti, baisiai traskejo, apkeite kita diena, tai pora minuciu pamyniau ir nuluzo rankena (pries tai youtube buvau ivedusi sio treniruoklio pavadinima, tai ismete video, kad siu treniruokliu silpnoji dalis rankenos, jos nulusta, nepatikejau ir nusipirkau) aisku ir karto kai nuluzo paskambinau ir pasakiau, tai grazino pinigus. tik sugaistas laikas, kuras ir nusivylimas.
Atsakyti
Sveiki,
O man sis treniruoklis thumbup.gif Naudoju jau metus, aisku ne kiekviena diena pavyksta pasportuoti, bet kol kas nei kas braskejo, nei traskejo, nei suluzo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurosoma @ 2010 10 24, 07:52)
mano nuomone labai bloga. pirkau pagal skelbima, tai is pradziu sutverem pedalai sieke stova nebuvo galima minti, baisiai traskejo, apkeite kita diena, tai pora minuciu pamyniau ir nuluzo rankena (pries tai youtube buvau ivedusi sio treniruoklio pavadinima, tai ismete video, kad siu treniruokliu silpnoji dalis rankenos, jos nulusta, nepatikejau ir nusipirkau) aisku ir karto kai nuluzo paskambinau ir pasakiau, tai grazino pinigus. tik sugaistas laikas, kuras ir nusivylimas.

Nu jo...ir mums jau antrą kartą nulūžo rankena.Tai vat tą rankeną prieš pusmetį "privirino", dabar jau nevirino, o vežė kad ištekintų naują detalę.
Minti jį tai smagu, bet kokybė tai targiška...
Atsakyti
Jau trečią kartą nulūžo rankena.
Atsakyti
QUOTE(zuika26 @ 2011 10 06, 15:07)
del pulso tai yra formule apsiskaiciuot ,bet nepamenu kur ax.gif

Apie pulso skaičiavimą labai geras straipsnis čia (labai aiškiai viskas išdėstyta): mirksiukas.gif
Širdies ritmo monitoringas:

Jei jūs norite paskaičiuoti savo procentines krūvio intensyvumo ribas, jūs galite tai padaryti štai tokiu papraščiausiu būdu:
220 - amžius = max širdies susitraukimų dažnis.
Pvz.: 220 - 30metų = 190 k./min.

Taigi, jei jūs norite treniruoti savo širdies ir kraujagyslių sistemą ir sudeginti daugiau riebalinio audinio, nors sudeginsite palyginti mažai kilokalorijų, jūsų pulsas turėtų būti tarp 60-70% nuo maxŠSD (maksimalaus širdies susitraukimų dažnio). Pvz.:
190x0,6=114 – tai būtų jūsų riebalų deginimo zonos apatinė riba;
190x0,7=133 – tai būtų šios zonos viršutinė riba.

Raumenų pajėgumo vystymas vyksta nuo 70% iki 80% nuo maxŠSD, – taip jūs sudeginsite daugiau gliukozės nei riebalų, tačiau bendras sudegintų kalorijų skaičius bus didesnis. Pvz:
190x0,7=133
190x0,8=152

Aerobinis treniruotumas pasiekiamas zonose nuo 70% iki 90% nuo maxŠSD. Anaerobinis slenkstis pasiekiamas ties 85-90% nuo maxŠSD ribos (tikrovėje šios ribos varijuoja priklausomai nuo žmogaus funkcinių ar morfologinių ypatumų).
Jei jūsų tikslas – sveikatingumas, jums pakanka šių formulių ir darbo zonose nuo 60% iki 80% nuo maxŠSD; jums tikrai nereikia peržengti 80% nuo max ribos (tai netaikoma sportininkams profesionalams), – taip jūs treniruositės pakankamai saugiai, nebijodami perkrauti širdies ir kraujagyslių sistemos.


Dar čia: Aerobinių treniruočių intensyvumo lygiai.
Atsakyti
sveikutes,
svarstau ir as nusipirkt treniruokli toki dviratis+elipsinis, gal kas toki turit Davina 2x1? butu idomu suzinot atsiliepimus apie ji, baisu apsipirkt blush2.gif
Atsakyti
O treniruokliai issiardo ar patogus pervezimui?
Atsakyti
QUOTE(ause makaliause @ 2011 12 19, 11:24)
O treniruokliai issiardo ar patogus pervezimui?

Mano issiardo smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos ir visi! rolleyes.gif

Mes susiruošėme pirkti dviratinį treniruoklį namams Vilniuje, galime skirti iki 800lt manau. Iš esmės elektronikos ten ypatingos nereikia, svarbu būtų kaip reguliuoti sunkumą (naudos įvairaus amžiaus ir lyties šeimos nariai).
Nei karto nepirkom kažko panašaus todėl bijome prašauti. Gal kas turite patirties su dviratiniais treniruokliais ir patartumėte kaip išsirinkti tinkamą? Kokių dalykų reiktu vengti, kurie yra pranašesni? (pagaminimo medžiaga įvairių dalių)
Be abejo, stengsimės atsisėsti ir išbandyti dėl patogumo pačio aparato wink.gif

Labai prašome, kas turite ką pasakyti - pasakykite, būtume labai dėkingi. Ačiūūūū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Koopla: 25 sausio 2012 - 16:48
Laba diena,

Susidomėjau vienu treniruokliu ir prieš pirkdama norėjau pasiteirauti, gal kuri juo naudojosi/naudojasi ar šiaip girdėjo kokių nors gerų/blogų atsiliepimų apie Bun & Thigh Wave treniruoklį:

user posted image

O gal naudojate kažką panašaus į šį treniruoklį ir galėtumėt parekomenduot?

Treniruoklis-dviratis - nedomina.

Atsakyti
sveikos as ir ieskau pirkt treniruoklio nebrangaus elipsinio butu gerai kad butu apkrovos lygiu 8 ir kad leistinas svoris nuo 110-150 ir kad ant bateriju kazkaip pusesere turi ir ant bateriju sake geriau.
Atsakyti