Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Nu va, sutersiu katik pradeta puslapi su savo vilkais doh.gif
Ka galejau padaryti geriau ax.gif
user posted image

user posted image

Laukiau iki paskutines dienos, galvojau, kad kasnors pasikeis, bet deja verysad.gif Gaila , kad negalesiu sudalyvaut jusu penktadieniniame pasisedejime, mano mazius susirgo, MB komandiruotej...gaila, labai gaila, o taip norejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2009 01 15, 00:07)
Va sąrašą partempiau:
Lachesė,
Driftas,
Bitė,
Kaar
jakata
Tsile
efauto

Mačiau Ingusia31 savo kompą atsikasė. Gal prisijungsi?
O Avijacija irgi gal?
Nors gal per įžūliai čia į svetimus namus kviečiu  blush2.gif


oi aš norėčiau labai tik kad mano mažučio gimtadienį planuojam biggrin.gif
Papildyta:
gal po kiek laiko pas mane kokį susiėjimą padarytume? Bariuką apverktume lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu čia tom kas žino bariuko istoriją ax.gif mane čia dabar visokios šventės užpuolė bet po vasario 7 dienos galėsiu padaryt atvirų durų dieną savo namuose. Jei kas norės tai ir pamąstysim tadu.
Atsakyti
Labas, merginos,
vel as lendu su savo klausimais ax.gif
Sakykit, kur jus perkat Vilniuj serveteles, jei neuzsakinejat is interneto? Buvau Artmanijoj, bet neradau ko noreciau, ar dar yra kur nors serveteliu lobynai ?
Aciu!
Atsakyti
na tas bariukas tai nemirtingas lotuliukas.gif pas tave labai malonu irgi būtų apsilankyti smile.gif o dėl Vilniaus tai reikia tik daryti, manau,kad ir pas mane ar pas kurią kitą atsirastų vietos laisvai ax.gif o galima pradžioj ir kokioje kavinuteje susitikti, pasiplepėti.
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2009 01 15, 12:10)
Labas, merginos,
vel as lendu su savo klausimais  ax.gif
Sakykit, kur jus perkat Vilniuj serveteles, jei neuzsakinejat is interneto? Buvau Artmanijoj, bet neradau ko noreciau, ar dar yra kur nors serveteliu lobynai ?
Aciu!


Mate, yra Cup'e penktam aukštė parduotuvėj geros akys. Ne lobynai, bet vis šis tas smile.gif O jei nori daugiau vienodu, gali pirkti pakeliais, tikrai gražių būna imdeco, alandeko ir visuose kituose deco.. smile.gif

Aš irgi būčiau už susitikimą Vilniuj rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, jei mano vyras mane isleistu valandziukei kitai, ar priimtumete mane i meeta? ax.gif
Atsakyti
Su nauja temele 4u.gif
Atsakyti
sveikos

gal galetumete kas dar imest nuoroda kur galima internetu nusipirkt mediniu daiktu dekoravimui. sedziu cia jau pora valandu ir bandau atknist kur buvo viena nuoroda i berods Raciukaitienes ( bijau suklyst) parduodamus medinius daiktelius...
is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

norejau paklausti ar laikotes kepimo instrukciju stikliniam daiktam? Ant mano priemones raso, kad kepti 130 laipsniu, 90 minuciu, kazkur skaiciau, kad kepat 30 min. g.gif ? Klausiu nes gal cia kaip ir su tepimu ant daikto pires klijuojant motyva, vienos tepa kitos ne, nors instrukcijoj raso, kad tepti.
Gal galesit padet 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
kiek parasyta tiek ir kepk...kiekvienos priemones kepimo laikas skiriasi...tiesiog kur girdejai kad 30 min, tai to reikalauja ta priemone, kitos praso kepti 90 min..kad butu uztikrintas uztvirtinimas... 4u.gif
Atsakyti
http://public.fotki.com/rackauskiene/


mediniai daiktai
Atsakyti
QUOTE(driftas @ 2009 01 15, 00:07)
Va sąrašą partempiau:
Lachesė,
Driftas,
Bitė,
Kaar
jakata
Tsile
efauto

Mačiau Ingusia31 savo kompą atsikasė. Gal prisijungsi?
O Avijacija irgi gal?
Nors gal per įžūliai čia į svetimus namus kviečiu  blush2.gif



Aciu Driftuk uz kvietima 4u.gif turiu as savo motyvu si karta atsakyti NE bet nenoreciau ju viesai sakyti mirksiukas.gif tiesiog bijau kad galiu kam nors sugadinti nuotaika arba susigadinti ja sau mirksiukas.gif tai geriau pasedesiu namuose prie kokios sages ax.gif bet butinai kada pasedesim drinks_cheers.gif
Atsakyti