Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

QUOTE(Gabii__ @ 2009 01 15, 13:20)
kiek parasyta tiek ir kepk...kiekvienos priemones kepimo laikas skiriasi...tiesiog kur girdejai  kad 30 min, tai to reikalauja ta priemone, kitos praso kepti 90 min..kad butu uztikrintas uztvirtinimas... 4u.gif



aciu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, apšvieskite mane, prašom blush2.gif
Panemunė, žinoma, - labai konkretu bigsmile.gif Tai - viena...
Kažkas laukia kažkokių darbų...vadinasi, mes ką - kūrybinėn naktinėn stovyklon? Ar pyrago? mirksiukas.gif
Viskas taip paprasta kaip gruody žibučių blush2.gif Čia jums viskas aišku pagal nutylėjimą ar čia man nieks neaišku pagal kažkokį nepastebėjimą?

Avijacija, pasirašau ir aš baro raudoms mirksiukas.gif

Sobieska, kur tik žvelgsi, ten mėlyna mėlyna akyse...pasakytum, kad tai - linų žiedeliai, nesiginčyčiau mirksiukas.gif Sakai, vilkai, - irgi sutinku, bet...nieko nematau (nedidina man to Tavo grožio)
Jau jau...pamačiau per Tavo darbų albumą...Gražu net mėlyna bigsmile.gif
Ką daryčiau kitaip? Kitam fone fotografuočiau mirksiukas.gif O šiaip šaunuolė Tu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 15 sausio 2009 - 15:40
Va sąrašą partempiau:
Lachesė,
Driftas,
Bitė,
Kaar
jakata
efauto

Vis tik nelempta šį kartą 4u.gif
Gero jums vakaro wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 01 15, 16:31)
Sobieska, kur tik žvelgsi, ten mėlyna mėlyna akyse...pasakytum, kad tai - linų žiedeliai, nesiginčyčiau mirksiukas.gif  Sakai, vilkai, - irgi sutinku, bet...nieko nematau (nedidina man to Tavo grožio)

...todel, kad programa dabar kazkotais nusprogo. Pameginkit veliau spustelt ant nuotraukyciu, kas jau kas, o jus tai tikrai noriu kad pastebetumet ax.gif

aaaaaaaaaa, jau rasiau kodel melynai fotografavau lotuliukas.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 15 sausio 2009 - 15:42
Tai matau neprimate manes i savo saika. ax.gif Nu nieko, as kai turesiu kur, tai jus visas i svecius pasikviesiu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2009 01 15, 16:41)
Tai matau neprimate manes i savo saika. ax.gif  Nu nieko, as kai turesiu kur, tai jus visas i svecius pasikviesiu... 4u.gif

Taigis isirasyk i sarasa, pasiimk dideli torto gabala ir...varyk mirksiukas.gif garantuoju, kad niekas neisvys
Atsakyti
mergai, padėkit apsispręsti? blaškausi tarp user posted image stambių įtrūkimų ir
user posted image


noriu stambių įtrūkimų
Atsakyti
Lachesė,
Driftas,
Bitė,
Kaar
jakata
efauto
Domė ?

nu isirasau save su dideliu dideliu klaustuku, nesnuo manes maziausiai cia kas ir priklauso...
Net susitikimo smulkmenu nezinau,nei kelinta, nei kokia vakaro tema,nei koks dresskodas... biggrin.gif
Zinau tik tiek kad Panemuneje... ax.gif


Papildyta:
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 01 15, 17:55)
mergai, padėkit apsispręsti? blaškausi tarp user posted image stambių įtrūkimų ir
user posted image
noriu stambių įtrūkimų



As tai siulyciau Sottile Stamperios, su ja gal kiek paprasciau dirbti.
Turiu ir ta ir ta,bet daugiausiai dirbu su Sottile, nes to kito dvikomponencio dar neprisijaukinau...
Atsakyti
ačiū už nuomonę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Domė @ 2009 01 15, 16:04)
Net susitikimo smulkmenu nezinau,nei kelinta, nei kokia vakaro tema,nei koks dresskodas...  biggrin.gif
Zinau tik tiek kad Panemuneje... ax.gif

Ir man tik tiek težinoma...Jau matau vaizdą kaip apšerkšnijusiais sparnais suku ratus virš Panemunės, bandau užuosti jaukų pyrago kvapą ir šaukiu:"Kaar...kaaarr...kaaaarrr..."
Nei adresss, nei dress kodai ir temos...nieks nežinoma... doh.gif unsure.gif
Iki vakaro (šio)...tikiuos, bus daugiau aiškumo blush2.gif

Lachesė,
Driftas,
Bitė,
Kaar
jakata
efauto
Domė ?
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 01 15, 18:12)
Ir man tik tiek težinoma...Jau matau vaizdą kaip apšerkšnijusiais sparnais suku ratus virš Panemunės, bandau užuosti jaukų pyrago kvapą ir šaukiu:"Kaar...kaaarr...kaaaarrr..."
Nei adresss, nei dress kodai ir temos...nieks nežinoma... doh.gif  unsure.gif
Iki vakaro (šio)...tikiuos, bus daugiau aiškumo blush2.gif

Lachesė,
Driftas,
Bitė,
Kaar
jakata
efauto
Domė ?

Man ramiau pasidare, kad ne as viena tokia cia nieko nezinanti... lotuliukas.gif
Atsakyti
As siulyciau tau rinktis taip: jei reiks skaldyti paveiksliuka tada tik sotile jei dazus tai tada gali ir aplikrafta bandyt bet jis toks pykstantis lyg biskiuka, sklilimai jo nenuspejamai, reiktu zinot kiek ir kaip tept kad rezultatas nenuviltu siaip kazkur galeciau tau atsiusti paso analize ir fotkinta palyginima abieju salia vienas kito
Atsakyti