Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Dorela @ 2009 01 16, 14:22)

cia man atrodo ta pati mineraline kosmetika, tik tiek kad tikrai neprideta visokio SH. o apie mineraline kosmetika tikrai yra ne viena tema dekoratyvines kosmetikos skyrelyje  mirksiukas.gif  as pati turiu, tik siunciausi is JAV. man patinka  4u.gif

aciu paskaitysiu smile.gif buvau isitikinusi kad ten apie lorealius visokius raso, nesigilinau net
o istikruju ten miltukai? kaip is ju krempudra pasigamint ar jie gerai maskuoja?
butu malonu jei trumpai papasakotumete kas per daiktas ir su kuo valgomas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 01 16, 13:25)
vakar nusipirkau su ruduoju cukrumi, ziuresiu, kaip cia bus. o tu paprastai nededi po jo balzamo? as visada dedu ir kol kas is nenaturaliu atsargu  unsure.gif



iprastai as po sampuno balzamo nededavau. nebent jei sporto klube nueidavau i baseina, tai nori nenori visos kasos man isimurkdo, tam reikalui mano balzamai ir skirti.
taciau po sampuno su cukrum balzamo deti tikrai norisi ir dedu. na aisku nededu tuo atveju jei pries plovima naudojau alieju kauke wub.gif
siaip man tas sampunas su ruduoju cukrum vidutinis. bet savo darba tikrai atlieka. is bandytu man labiausiai patiko BEMA, laksmi su arbatmedziu, welments.. kas cia dar. dabar dar turiu logona su spalva tai irgi labai patinka. nors aisku jokios spalvos neduoda. is sante bandziau "volume", ir dar kazkoki gai "natural basics", jei toks yra. nei vienas nepatiko, nors antrasis dar puse bedos. dar bandziau Siberikos dazytiems plaukams, tai is vis nepatiko schmoll.gif subaigiau kaip duso geli rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2009 01 16, 14:25)
vakar nusipirkau su ruduoju cukrumi, ziuresiu, kaip cia bus. o tu paprastai nededi po jo balzamo? as visada dedu ir kol kas is nenaturaliu atsargu  unsure.gif



QUOTE(Dorela @ 2009 01 16, 14:42)
iprastai as po sampuno balzamo nededavau. nebent jei sporto klube nueidavau i baseina, tai nori nenori visos kasos man isimurkdo, tam reikalui mano balzamai ir skirti.
taciau po sampuno su cukrum balzamo deti tikrai norisi ir dedu. na aisku nededu tuo atveju jei pries plovima naudojau alieju kauke  wub.gif
siaip man tas sampunas su ruduoju cukrum vidutinis. bet savo darba tikrai atlieka. is bandytu man labiausiai patiko BEMA, laksmi su arbatmedziu, welments.. kas cia dar. dabar dar turiu logona su spalva tai irgi labai patinka. nors aisku jokios spalvos neduoda. is sante bandziau "volume", ir dar kazkoki  gai "natural basics", jei toks yra. nei vienas nepatiko, nors antrasis dar puse bedos. dar bandziau Siberikos dazytiems plaukams, tai is vis nepatiko schmoll.gif  subaigiau kaip duso geli  rolleyes.gif


galit primint kiek Urtekram ir Lakshmi sampunai kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 01 16, 13:49)
galit primint kiek Urtekram ir Lakshmi sampunai kainuoja?  4u.gif


laksmi 200 ml 28 LT
urtekram 250 ml 20 LT - Holos
urtekram 500 ml 30 LT - Holos kitur keliais litais brangiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 01 16, 15:03)
laksmi 200 ml 28 LT
urtekram  250 ml 20 LT - Holos
urtekram  500 ml 30 LT - Holos  kitur keliais litais brangiau wink.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 01 16, 13:29)
aciu paskaitysiu smile.gif buvau isitikinusi kad ten apie lorealius visokius raso, nesigilinau net
o istikruju ten miltukai? kaip is ju krempudra pasigamint ar jie gerai maskuoja?
butu malonu jei trumpai papasakotumete kas per daiktas ir su kuo valgomas 4u.gif



tose temose tai daugiausia ir sneka apie l'oreal ir BE. panaudojimas ju tikrai analogiskas, taciau loreal ir BE man rodo kazko prikista, lyg ir petrolatum ar kazko.

ta mineraline kosmetika yra tam tikri mineralai, kokia ju sudetis priklauso nuo spalvos, bet dazniausiai pagrindu eina mica. o veliau visoki papildomi. is principo jie yra kaip milteliai, ir jei tu sausu miltu pabersi ant zando (nu ok, dziovinto molio biggrin.gif) jis tau nelabai laikysis. tai tam kad jis geriau liptu prideda "degmes", ir turbut dazniausiai naftos zeles smile.gif aisku labai nedaug, nes vistiek islieka birus milteliai. as buvau pirkus is JAV kazkokiu gamintoju, kurie visur prisiekinejo, kad pas juos tikrai viskas naturalu. ir man ju kosmetika nelabai "limpa" prie veido. taciau as sumaisau ta pudra su aliejum ir turiu skysta pudra. tepasi labai tolygiai ir gerai. jei padarai labai tirsta kose, tai maskuoja tikrai gerai. jei skysciau tai nelabai maskuoja. man geriausias dalykas yra tas, kad ten viska tarpusavy galima maisyti - ir veidui spalva prisitaikyti visada gali (aisku reikia tureti keleto tonu pudru, ir viena is ju visai balta biggrin.gif) labiausiai tai man patinka zaisti su seseliais. prisimaisai visokiu spalvu kokiu tik sirdis geidzia, prie visu drabuziu atskirai thumbup.gif ypac kai maisai juoda gelezies oksida su kitom spalvom- neitiketinu variantu galima gauti lotuliukas.gif

mano sese pirko rinkini is kazkur kitur, ir vienas rinkiny esantis kremas buvo cheminis. tai nors pas ja sudetis buvo analogiska mano mineralu, bet jos lipo tikrai gerai, nieko nereikejo maisyti. tai mono nuomone ten buvo ideta kazkas daugiau. zodziu reikia labai gerai pasidometi apie gamintojus. is to hautbalance puslapio turi buti sudetis gera, nes ir gamintojas naturalistas ir kaina nemaza mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos panos,
Oi suvargau su tuo uzsakymu is materia aromatica. Pagaliau atsiunte atsakyma. Pasakykit, kas esate is kitur uzsakinejusios, ar uz 1.500 kg siuntini 10 svaru yra nedaug.
Busiu labai dekinga uz atsakyma
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galetumete parekomenduoti kur Kaune yra parduotuviu, kurios prekiautu ekologiskais sampunais? Kur didesnis pasirinkimas? busiu dekinga uz info
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2009 01 16, 15:27)
tose temose tai daugiausia ir sneka apie l'oreal ir BE. panaudojimas ju tikrai analogiskas, taciau loreal ir BE man rodo kazko prikista, lyg ir petrolatum ar kazko.

ta mineraline kosmetika yra tam tikri mineralai, kokia ju sudetis priklauso nuo spalvos, bet dazniausiai pagrindu eina mica. o veliau visoki papildomi. is principo jie yra kaip milteliai, ir jei tu sausu miltu pabersi ant zando (nu ok, dziovinto molio biggrin.gif) jis tau nelabai laikysis. tai tam kad jis geriau liptu prideda "degmes", ir turbut dazniausiai naftos zeles smile.gif aisku labai nedaug, nes vistiek islieka birus milteliai. as buvau pirkus is JAV kazkokiu gamintoju, kurie visur prisiekinejo, kad pas juos tikrai viskas naturalu. ir man ju kosmetika nelabai "limpa" prie veido. taciau as sumaisau ta pudra su aliejum ir turiu skysta pudra. tepasi labai tolygiai ir gerai. jei padarai labai tirsta kose, tai maskuoja tikrai gerai. jei skysciau tai nelabai maskuoja. man geriausias dalykas yra tas, kad ten viska tarpusavy galima maisyti  - ir veidui spalva prisitaikyti visada gali (aisku reikia tureti keleto tonu pudru, ir viena is ju visai balta biggrin.gif) labiausiai tai man patinka zaisti su seseliais. prisimaisai visokiu spalvu kokiu tik sirdis geidzia, prie visu drabuziu atskirai  thumbup.gif ypac kai maisai juoda gelezies oksida su kitom spalvom- neitiketinu variantu galima gauti  lotuliukas.gif

mano sese pirko rinkini is kazkur kitur, ir vienas rinkiny esantis kremas buvo cheminis. tai nors pas ja sudetis buvo analogiska mano mineralu, bet jos lipo tikrai gerai, nieko nereikejo maisyti. tai mono nuomone ten buvo ideta kazkas daugiau. zodziu reikia labai gerai pasidometi apie gamintojus. is to hautbalance puslapio turi buti sudetis gera, nes ir gamintojas naturalistas ir kaina nemaza  mirksiukas.gif


oi labai aciu uz paaiskinima 4u.gif
as youtube spejau pora filmuku pasiziuret, tai kaip suprantu naudoja spec sepetelius jie tipo tankesni ir su jais dengia veida nemaisant su niekuo (na cia apie cheminius), dar kartais kazkuo sepeteli papurskia kad geriau laikytu
na eisiu skaityti, nes uzsikabinau tai ziauriai ant sito dalyko, kaip suprantu odos isvaizda daug naturalesne, tik kaip su maskavimu idomu, nes turiu ka slepti bet krempudros nera man tobulos sad.gif ir seseliai dar maisosi ir spindi odele ach ach... kai issidomesiu ir cia pasipasakosiu biggrin.gif
Atsakyti
Turiu gerų naujienų smile.gif Druide ir Lauralep prekėms sumažinome kainas, nes užsakius didelį kiekį iš šių gamintojų beveik viską gavome mažesnėmis kainomis (išskyrus Druide muilams) 4u.gif
QUOTE(Dorela @ 2009 01 15, 20:43)
tai tada julyska pasirode paciu laiku  lotuliukas.gif  hautlabalance jis kainuoja 15 Eur smile.gif kas yra ~53 LT

Dabar jo kaina pas mus 55 lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vergine: 16 sausio 2009 - 15:13
Nu jau gėris tas hautbalance thumbup.gif

Radau natūralaus alavijo gelio ir produktų su juo, jis drėkiklis l. geras smile.gif .dar baziniai aliejai gan nebrangūs, tik va neaišku ar nerafinuoti, Arganas pvz 250 ml tik 25 eur bigsmile.gif , bet dabar nepirksiu, užtenka tų aliejų namie ir taip biggrin.gif

Tiesa, buvo klausta, kaip žinoti, kuris aromatikos aliejus nerafinuotas.Tai Aromabalt psl. yra aprašymas visų produktų ir būna parašyta, kad rafinuotas.Jei parašyta tik šalto spaudimo, tai reiškia-nerafinuotas smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 01 16, 15:05)
oi labai aciu uz paaiskinima  4u.gif
as youtube spejau pora filmuku pasiziuret, tai kaip suprantu naudoja spec sepetelius jie tipo tankesni ir su jais dengia veida nemaisant su niekuo (na cia apie cheminius), dar kartais kazkuo sepeteli papurskia kad geriau laikytu
na eisiu skaityti, nes uzsikabinau tai ziauriai ant sito dalyko, kaip suprantu odos isvaizda daug naturalesne, tik kaip su maskavimu idomu, nes turiu ka slepti bet krempudros nera man tobulos sad.gif ir seseliai dar maisosi ir spindi odele ach ach... kai issidomesiu ir cia pasipasakosiu biggrin.gif


naturalus gamintojai deda aliejaus i ta mineraline kosmetika, ir tada ji laikosi, nereikia su niekuo maisyti.

na taip, mineralinei kosmetikai sepeteliai butini mirksiukas.gif

o jei turi ka slepti, tai pirma pasidomek gydymu o ne maskavimu mirksiukas.gif as visa gyvenima turejau ka slepti. o dabar nebe thumbup.gif assa.gif
Papildyta:
QUOTE(Monica @ 2009 01 16, 15:22)
Nu jau gėris tas hautbalance thumbup.gif

Radau natūralaus alavijo gelio ir produktų su juo, jis drėkiklis l. geras smile.gif .dar baziniai aliejai gan nebrangūs, tik va neaišku ar nerafinuoti, Arganas pvz 250 ml tik 25 eur bigsmile.gif , bet dabar nepirksiu, užtenka tų aliejų namie ir taip biggrin.gif

Tiesa, buvo klausta, kaip žinoti, kuris aromatikos aliejus nerafinuotas.Tai Aromabalt psl. yra aprašymas visų produktų ir būna parašyta, kad rafinuotas.Jei parašyta tik šalto spaudimo, tai reiškia-nerafinuotas smile.gif .



jo, sita puslapi jau anksciau buvau nuziurejus, bet as gi niekaip neprisirsuosiu pati siustis.

o aliejai wub.gif as kaip alieju maniake labai noreciau isbandyti alijosiaus alieju, granatu (ar koks ten) nerealiai sudomino wub.gif ir dar kameliju, ar kas ten tokio negirdeto rolleyes.gif tik stabdo tai, kad labai jau mazai informacijos ten pateikia verysad.gif
Atsakyti