Įkraunama...
Įkraunama...

Priešlaikinis gimdymas

QUOTE(georgiana @ 2009 07 12, 17:08)
vemiu antra diena ka suvalgau tai viska ir papauosiu tolete, toks nerimas be proto didelis nezinau kas darosi ir vietos nerandu sakes, jau net nezinau kuriame SM forume tai skaityti, sakiau jei nperaeis pas psichoterapiaute keliausiu, dar tokioj kosminej busenoj nebuvau

georgiana rytoj butinai nueik į polikliniką,tave priims kitas ginekologas ir gal tada spręs ką tau daryti. Man labai panašu į nerimo sutrikimą. Parašiau tau į AD tema kad mane irgi tokia savijauta antro nėštumo metu kankino. Ir valgyti negalejau,pykino,vemiau .Tai vadinasi skrandžio refliukas ,ji net antidepresantais gido .O tau galva nesvaigsta? Svarbiausia tau reikia nusiramintis ir pasistenk kaip tik gali nepanikuoti. Tikrai suprantu tave ,laikykis saulute 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(georgiana @ 2009 07 12, 15:42)
o sakykit pries nestumo gala arba pries prieslaikini gali labai pykinti, mausti polva ir vis siussiuko po lasiuka didesni arba mazesni begti g.gif

Paskutiniom menesiom mane irgi pradėjo pykinti ir labai skaudėjo pilva,o dėl to kad turejau nerimo sutrikimą dar labiau bijojau kad ne duok dieve kas blogo atsitiks. Pagimdžiau laiku ir net reikėjo skatinamuosius lašinti... biggrin.gif Nusiramink,pilvukas jau didelis spaudžia todėl ir pykinti gali ir dažniau į tuliką norisi. Bet aišku tau dabar labai neramu todėl geriau nueik į polikliniką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 12 liepos 2009 - 20:13
QUOTE(georgiana @ 2009 07 12, 19:49)
aciukas labai taip ir darysiu 4u.gif



butinai pranesk kai ptaui sekesi, mes uz tave ir tavo leliuka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi labai bijau pagimdyt anksčiau .............

Pas man operuotas gimdos kaklelis, vyrenėlis gimė vos sulaukus 37sav. ribą, sunkiai valgė.

Dabar nuo dekreto daktarai jau nebeleidžia per daug važinėt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calendula: 26 rugpjūčio 2009 - 12:32
Sveikos,

Na man irgi gresia anksciau pagimdyti.Kaklelis sutrumpejo iki 0.98 verysad.gif
O gal zinot ar kai visai sutrumpeja jau ir prasideda gimdymas?
O merginos, kurios anksiau pagimdete kokia priezastis buvo?
O gal kuriai buvo,kad su trumpu kakleliu isnesiojot iki termino?
Atsakyti
QUOTE(giedre84 @ 2009 08 28, 14:42)
Sveikos,

Na man irgi gresia anksciau pagimdyti.Kaklelis sutrumpejo iki 0.98  verysad.gif
O gal zinot ar kai visai sutrumpeja jau ir prasideda gimdymas?
O merginos, kurios anksiau pagimdete kokia priezastis buvo?
O gal kuriai buvo,kad su trumpu kakleliu isnesiojot iki termino?



O iš kur žinot, kokios gimdos kaklelio normos? Kiek mm reiškia normą, kiek ne?
Atsakyti
QUOTE(Calendula @ 2009 08 30, 23:58)
O iš kur žinot, kokios gimdos kaklelio normos? Kiek mm reiškia normą, kiek ne?



Normalu apie 4.5 cm, aisku gali buti fiziologikai trumpesnis.
Augant nestumui jis trumpeja,bet pvz pas mane jau gerokai per trumpas, tik 0.98 cm Bijau,kad tuoj visai neliks verysad.gif Ir trumpejo jis pas mane sparciai labai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre84 @ 2009 08 31, 11:39)
Normalu apie 4.5 cm, aisku gali buti fiziologikai trumpesnis.
Augant nestumui jis trumpeja,bet pvz pas mane jau gerokai per trumpas, tik 0.98 cm Bijau,kad tuoj visai neliks verysad.gif  Ir trumpejo jis pas mane sparciai labai  verysad.gif

Paguosti nepaguosiu, nes man buvo tas pats, tai gimdžiau 33 sav. Svarbiausiai kuo daugiau gulinėkit.
Atsakyti
QUOTE(giedre84 @ 2009 08 31, 11:39)
Normalu apie 4.5 cm, aisku gali buti fiziologikai trumpesnis.
Augant nestumui jis trumpeja,bet pvz pas mane jau gerokai per trumpas, tik 0.98 cm Bijau,kad tuoj visai neliks verysad.gif  Ir trumpejo jis pas mane sparciai labai  verysad.gif

eina sau doh.gif Man 31 sav nustatė, kad 2,7 (ultragarsu)

QUOTE(Keiti @ 2009 08 31, 12:35)
Paguosti nepaguosiu, nes man buvo tas pats, tai gimdžiau 33 sav. Svarbiausiai kuo daugiau gulinėkit.

Įdomu, ar diržas turi įtakos, kad lėčiau trumpėtų ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Calendula @ 2009 08 31, 13:38)
eina sau doh.gif  Man 31 sav nustatė, kad 2,7 (ultragarsu)
Įdomu, ar diržas turi įtakos, kad lėčiau trumpėtų ar ne?

Nežinau, bet logiškai mąstant jis turėtų pakelti pilviuką ir gal galvytė mažiau spaustų gimdos dugną, bet aš negalėjau nešioti diržo, nuo jo man daugiau kietėdavo pilvelis.
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2009 08 31, 13:35)
Paguosti nepaguosiu, nes man buvo tas pats, tai gimdžiau 33 sav. Svarbiausiai kuo daugiau gulinėkit.



Gulineju tai tikrai nemazai, o tau sutrumpejo kaklelis ir tada pradejo atsidarinet?
Atsakyti
QUOTE(Calendula @ 2009 08 31, 14:38)
eina sau doh.gif  Man 31 sav nustatė, kad 2,7 (ultragarsu)
Įdomu, ar diržas turi įtakos, kad lėčiau trumpėtų ar ne?


Na manau su 2.7 turetu but viskas normaliai, o daktare sake ka nors?
Atsakyti
QUOTE(giedre84 @ 2009 08 31, 13:42)
Gulineju tai tikrai nemazai, o tau sutrumpejo kaklelis ir tada pradejo atsidarinet?

Na, man nuo ketvirto penkto mėnesio spazmavo gimda, o paskui staigiai pradėjo trumpėti kaklelis ir pasidėjo gimdymas.
Atsakyti