Įkraunama...
Įkraunama...

Priešlaikinis gimdymas

Spazmavo ir man, pageriau magni pagerejo, dabar paspazmuoja kiekviena diena, bet reciau sakyciau, kartais dazniau. Bijau as tu spazmu :/
Buna dar pilvo apacia paduria,kai ilgiau truputi tenka pastovet
Atsakyti
Kažin, ar pilvo pūtimas antrą dieną gali būt artėjančio gimdymo požymiu? Su maistu tai niekaip negali būti susiję, nes nieko tokio nevalgiau
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2009 09 05, 14:20)
Kažin, ar pilvo pūtimas antrą dieną gali būt artėjančio gimdymo požymiu? Su maistu tai niekaip negali būti susiję, nes nieko tokio nevalgiau


Seip ir man taip kelias dienas buvo. blush2.gif Tikiuosi,kad tai ne pozymis g.gif
Atsakyti
saunuole jus visos...daug isgyvenot...
Atsakyti
Pirma sunu pagimdziau 33 sav. Net nezinau priezasties, tiesiog nubego vandenys. Ginekologe nieko nemate, kad gresia, ar bent nesake. Buvo komplikuotas gimdymas, vaikas gavo trauma|: sunkiai skynesi kelia, buvo uzspausta galvyte, tai po to kankinomes su smegenu vandene. Svoris palyginti buvo nemazas 2100g., ir stiprus vaikelis. Sake, jei ne problemos su galvyte, tai butu po 2 sav. israse namo, o taip prabuvom ligoninej iki nustatytos gimdymo datos. Begulint ligonineje dar vaikas persirgo pulingu meningitu (kiek asaru praverkta buvo!) Nors issivystyma ziurejo pagal koreguota amziu, bet mazius labai greitai pasivijo bendraamzius, visas vystymasis ejo laiku, kaip isnesiotiems vaikams. Dabar labai protingas vaikas, turi labai gera atminti. Siais metais nuejo i pirma klase.
Antra sunu irgi neisnesiojau iki galo, magni ryjau saujomis. Bet kai jau buvo 36 sav., gydytoja pasake, kad jau nedaug isnesiosiu, kiekviena diena - tik i nauda. Pasake, kad greiciausiai tokia fiziologija mano, kad negaliu iki galo isnesiot. g.gif . Gimdziau 37 sav. ir 3 d. Gimdymas praejo sklandziai, vaikelis nedidukas 2650g., bet labai stiprus gime, tai gi po 2 paru jau isleido mus namo. thumbup.gif
Lygindama abu savo vaikus pagal issivystyma, tai pirmasis vystesi greiciau. O su mazuoju vis kokiu problemeliu turim: kalba silpna, slapimo nelaikymas nakti dar pasitaiko (jam jau 5,5 m).

Linkiu visoms isnesiot vaikucius! O jei pagimdysit anksciau laiko - linkiu stiprybes ir optimizmo! Viskas bus gerai!
Atsakyti
Ir aš džiaugiuosi kiekviena išnešiota diena, ir kiekviena savaite..........
Atsakyti
Sveikutes,
as pagimdziau 32 savaiciu, vaikutis sveikas ir stiprus auga, niekad neatsilikdavo nuo laiku gimusiu, net ir lenkdavo kai kurius. Jau nuo 15 savaites gimda buvo tonuse, tad dziaugiuosi, kad tiek isnesiojau. Po gimdymo 9 dienos antakalnyje inkubatoriuje, tada 4 savaites santariskese, gaila maziuko buvo, neduodavo jam ramybes, kasdienes proceduros, apziuros. Bet labiausiai apmaudu, kad neturejau tos akimirkos, kai pagimdai ir apkabini savo maziuka, tik parode ir paskubom isnese, pirma karta ant ranku ji paemiau tik 9 diena, taciau jis atsigriebe, iki puses metu man nuo ranku nebenulipdavo, nei diena, nei nakti smile.gif
Atsakyti
zinot as irgi visa laika galvoju kad anksciau pagimdysiu, bet vat paskaiciau kelias istorijas tai geriau neisikalbeti tpfu tpfu tpfu, o del viduriu putimo tai man pastoviai pucia, ir kas cia zino nuo ko. g.gif
Atsakyti
as sunu pernesiojau tai ner ka pasakot , o kai laukiausi dukrytes terminas buvo spalio 3 diena, bet rugsejo 15 diena uzeji skausmai galvojau kad paruosiamieji rolleyes.gif bet apie 2 val nakties nuejus i wc pamaciau kraujo tai prikeliau mb ir liepiau vezti mane i ligonine, masinoj nubego vandenys kai jau buvau ligoninej jau buvo 4 cm atsidarius gimda, ir 2.58val gime dukryte wub.gif net negalvojau kad anksciau pagimdysiu bet dukryte gime sveika ir svere 3080gr
Atsakyti
Buvau vel pas gydytoja,tai gimdos kaklelio jau nebeturiu,susilygino visai.
Ramina tai,kad sake, jog kai sutrumpeja tai nebutinai atsidarineja.
Oi kaip man neramu verysad.gif
O kokios jums buvo prieslaikinio gimdymo priezastys merginos?
Atsakyti
QUOTE(giedre84 @ 2009 09 19, 14:53)
Buvau vel pas gydytoja,tai gimdos kaklelio jau nebeturiu,susilygino visai.
Ramina tai,kad sake, jog kai sutrumpeja tai nebutinai atsidarineja.
Oi kaip man neramu verysad.gif
O kokios jums buvo prieslaikinio gimdymo priezastys merginos?


kodel man prasidejo prieslaikinis gimdymas taip ir neaisku buvo, ir po gimdymo placenta tyre ir viskas gerai buvo.
jei kaklelis sutrumpejo, tai nebutinai gimdysi, man 18 savaite labai buvo sutrumpejes, pagulejau savaite ligonineje ir viskas susitvarke. tai, kad linkiu dar panesiot smile.gif
Atsakyti
Mums nestuke.gif jau sukako pilnos 34 sav., laikomės toliau.
Prašau savo mažulės, kad pilvelyje išbūtų iki spalio pabaigos, bent iki spalio 25-28d.
Atsakyti