Įkraunama...
Įkraunama...

Priešlaikinis gimdymas

Man ta diena buvo lygiai 36 sav. Vakare pasirode, kad lyg tai nusileides pilvukas.... Klausiau draugo, tai jis sake, kad nesimato. O mane apeme nerimas. Apie 22.30 nuejom miegoti, bet niekaip negalejau uzmigti – varciaus nuo sono ant sono. Pasiziurejau, kad jau vidurnaktis ir po keliu minuciu apeme jausmas, kad kazkas bega... Apsiciupinejau – tikrai slapia. Greitai nubegau i tualeta – o tada ir prasidejo.... Vandenys pradejo ciurkslem begti. Greitai i ligonine. Ir praejus 12 val nuo vandenu nubegimo turejom sveika ir nuostabia dukryte: 2800g, 50cm wub.gif wub.gif wub.gif
Kadangi kirpo, dar gydytoja pasake - tu pagalvok kiek svorio ji per men butu priaugusi g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Del sunkios preklamsijos mano coliuke gime 26 savaiciu 670gr svorio.Ilgus 3 su puse menesio gyvenom ligonineje,dukart operavo rankyte,akliuke buvo,lazeriu isgyde sekmingai.Dabar coliuke ja visa mergaite,tokia pasiutus,kad kartais pamirstu,kad neisnesiota ax.gif
Atsakyti
Musu coliuke gime 34 sav. del sunkios preeklampsijos 1,8kg, 43cm. As iki pat galo jauciausi labai puikiai ir net nepagalvojau, kad istinusios galunes vasara gali ka nors reiksti, o kai nuejau paitikrinti tai slapime rado baltymo, spaudimas buvo 160/110 todel skubiai dare CP, taip isgelbejo mums abiems gyvybe. 4u.gif
Atsakyti
mano mazutei tada ejo 36 sav,betpagal echoskopa atitiko 34sav,skaudejo nugara ir nuvaziavau iligonine ten pagulde i patologini,po dvieju dienu nubego vandenys ir po 10val gime mazas stebukliukas.2500kg 49cm,9 balai.priezastis prieslaikinio gimdymo infekcija
Atsakyti
man is niekur nieko prasidejo gimdymas, gydytojai negalejo pasakyt, del ko g.gif
Atsakyti
mano antroji panele gime 36 svaiciu, sverem 2540g o ugis 47cm, gavom 9 balus. viskas buvo tvakoje tik kadangi mazas svoris tai liepe labai sildyti kad tik jai nebutu salta.
Atsakyti
mano coliuke gime 24 savaiciu,aciu dievuj isgyveno mums jau 5 savaites,dukryte guli inkubatoriuje ir gules ten apie 3 menesius.mazyle sveika jau paradejo svoris priaukti kai gime buvo 680g.dabar jau 980g.jokiu operaciju nereikejo...gal kas turi panasia situacija kaip jus laikotes?
Atsakyti
QUOTE(samantta @ 2010 01 18, 14:07)
mano coliuke gime 24 savaiciu,aciu dievuj isgyveno mums jau 5 savaites,dukryte guli inkubatoriuje ir gules ten apie 3 menesius.mazyle sveika jau paradejo svoris priaukti kai gime buvo 680g.dabar jau 980g.jokiu operaciju nereikejo...gal kas turi panasia situacija kaip jus laikotes?


Smagu kad viskas gerai pas jus klostosi thumbup.gif
Mano ne tokia mažutė buvo, bet pažįstu 3 tokius vaikelius, gimusius 24 savaičių kaip tavoji. jiems jau va po 4 metukus tuoj . 2 iš 3 reikėjo akyčių operacijos, ar jum reikės tai paskui bus matyti, o šiaip visi laikosi neblogai, nors ir turi vienokių ar kitokių sveikatos problemėlių... Svarbu dabar paugti ir sustiprėti. Mergaitės sako stipresnės būna, laikykitės 4u.gif
O dėl ko gimė taip anksti??
Beje, temoje VAIKU SVEIKATA yra neišnešiotukų skyrelis, ten mamos mielai pasidalins savo patirtim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 19 sausio 2010 - 13:39
QUOTE(samantta @ 2010 01 18, 14:07)
mano coliuke gime 24 savaiciu,aciu dievuj isgyveno mums jau 5 savaites,dukryte guli inkubatoriuje ir gules ten apie 3 menesius.mazyle sveika jau paradejo svoris priaukti kai gime buvo 680g.dabar jau 980g.jokiu operaciju nereikejo...gal kas turi panasia situacija kaip jus laikotes?


Kuo didziausi linkejimai! Sekmes augant ir stiprejant 4u.gif

Atsakyti
sveikos, mano ziogas turejo gimt birzeli o gime geguzi, visu menesiu anksciau. bet svoris buvo 3 180, ugis 50. leido skatinamus, kirpo ir paskui jau grizus i palata dziugino sakydami, kad nebuciau pati pagimdziusi jei butu gimes laiku.
o gimdyma issauke nemazai veiksniu, kaip gines apibarimas kad per daug priaugau, kadangi buvau ir taip jautri kaip nestukei ir priklauso smile.gif tai sureagavau labai jau audringai. ko pasekoje su antru nestumu lankausi pas kita gine smile.gif
vaikas auga stiprus, retai serga, tik turim bedu su dantukais, na ir mazakraujyste gydomes, nes atsisako mesos. g.gif o kol buvo mazesnis tai be mesos nieko neimdavo i burna smile.gif
Atsakyti
Prieš kelias dienas prasidėjo skausmingi sąrėmiai, gimda sukietėjus. Ginekologė liepė gulėt lovoj ir prirašė vaistų. O mums dar tik 20 savaičių...
Atsakyti
QUOTE(jazminutė @ 2010 01 28, 19:13)
Prieš kelias dienas prasidėjo skausmingi sąrėmiai, gimda sukietėjus. Ginekologė liepė gulėt lovoj ir prirašė vaistų. O mums dar tik 20 savaičių...


Laikykites! Viskas bus gerai 4u.gif Linkiu Jums sekmes 4u.gif

Atsakyti